fot. Ekstraklasa
REKLAMA

32. kolejka Ekstraklasy: Nowy stary lider

Mishka, źródło: Legionisci.com

Od wtorku do czwartku rozgrywane były mecze 32. kolejki Ekstraklasy. Na początek odbyły się dwa mecze grupy mistrzowskiej - Piast pokonał Zagłębie, a Cracovia przegrała z Jagiellonią. Po szalonej drugiej połowie w Szczecinie Lechia wygrała z Pogonią 4-3. Legia przegrała z Lechem 0-1 i straciła pozycję lider.

W grupie spadkowej trzy punkty wywalczyły ekipy z Płocka, Sosnowca, Zabrza i Gdyni.

32. kolejka:

Piast Gliwice 1-0 Zagłębie Lubin
Cracovia 0-1 Jagiellonia Białystok
Pogoń Szczecin 3-4 Lechia Gdańsk
Lech Poznań 1-0 Legia Warszawa
Wisła Płock 2-1 Korona Kielce
Arka Gdynia 2-0 Miedź Legnica
Zagłębie Sosnowiec 2-1 Wisła Kraków
Śląsk Wrocław 1-2 Górnik Zabrze

Aktualna tabela Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (22)

+dodaj komentarz
antek - 25.04.2019 / 22:32, *.chello.pl

W Sosnowcu też MILCYJNA od dała punkty ,kiepskich spuszczą

odpowiedz
antek - 25.04.2019 / 19:41, *.chello.pl

Piłkarski Poker trwa nagle zaczeli wygrywać w Gdyni,Płocku

odpowiedz
xaxa1212 - 25.04.2019 / 10:31, *.inetia.pl

tak się przegrywa mistrzostwo. Po takim meczu. To co zrobili Vesovic i kolejny raz Cafu to kryminał.
Zresztą nikogo bym nie wyróżnił, a już pseudo gwiadeczki w stylu Szymańskiego, hahah. Ludzie, 3 lata temu bodajże w lidze CLJ gral z zespolem CLJ Legii pilkarz Marchwiński, blisko też jest kolejny pilarz z tamtego skladu, obrońca. Zobaczcie jak się szkoli we wronkach a jak w Legii. Nikt z naszych się nie przebil.
Sam mecz do zapomnienia, ale w sobotę na Lechii będzie mecz o życie. Sami jesteśmy sobie winni, trzeba to wygrać, bo za nami czyha Piast!

odpowiedz
L - 25.04.2019 / 12:35, *.t-mobile.pl

@xaxa1212: Nie o życie. O 3 punkty.

odpowiedz
Darek - 25.04.2019 / 09:40, *.t-ipconnect.de

Napisze tylko o golu lechii na 3 do 3.Nie powinien byc uznany gdyz jeden z pilkarzy lechii byl na pozycji spalonej.Pilki nie dotknal ale byl bardzo blisko i przeszkadzal w ten sposob bramkarzowi Pogoni.Te sytuacje mozna porownac z nieuznanym golem Medeirosa z meczu z Pogonia gdyz w tamtej sytuacji Szymanski tez nie dotknal pilki a niby zaslanial bramkarzowi widok.Dwie takie same sytuacje a dwie rozne decyzje sedziow.
Zostalo jeszcze 5 meczow i jedziemy dalej.Warszawska Legio zawsze o zwyciestwo walcz.

odpowiedz
Darek - 25.04.2019 / 12:04, *.t-ipconnect.de

@Darek : Zle napisalem.Chodzilo mi o mecz Legii z Cracovia.Szymanski tylko stal kilka metrow od bramkarza Cracovii a pilkarz lechii byl od bramkarza Pogoni jakies poltora metra i jeszcze wykonywal ruch glowa do pilki.Obaj byli na pozycji spalonej.

odpowiedz
Gienek - 24.04.2019 / 22:56, *.vectranet.pl

Pi.dy przegrały z frajerami. Jak można było przegrać z taką słabą amiką...

odpowiedz
Wolfik - 24.04.2019 / 22:49, *.mm.pl

Niejaki Dobrynin postarał się, by emocje nie zakończyły się zbyt szybko. Nasz występ w Poznaniu...przemilczę.

odpowiedz
123nh - 24.04.2019 / 22:30, *.tpnet.pl

i po mistrzu bravo.... 17latek załatwił legię ..... wciekły

odpowiedz
Kipkorir - 24.04.2019 / 22:15, *.chello.pl

Tak jak mówiłem, będzie ciężko zachować czyste konto i zdobyć punkt. Nie tą drużyną...

odpowiedz
nh 123456 - 24.04.2019 / 22:14, *.tpnet.pl

I po przegonieniu Lechi..... wsciekły

odpowiedz
Yeti - 24.04.2019 / 20:19, *.vectranet.pl

Szajs fuksem wygrał. Koniecznie trzeba zmasakrować amikę!

odpowiedz
LWL - 24.04.2019 / 20:10, *.tpnet.pl

Dlaczego P.Sedzia prowadzacy mecz Pogon - Lechia nie sprawdzil sytuacji z reka w 1 polowie na polu karnym Lechii co bylo reklamowane przez pilkarzy Pogoni nie korzystajac z VAR ? "L" !!!

odpowiedz
e(L)o - 24.04.2019 / 15:52, *.vectranet.pl

Kolejny rok będziemy mieć wyścig żółwi. Zatem Legia przegra w Kartoflisku.

odpowiedz
LWL - 23.04.2019 / 20:21, *.tpnet.pl

W nastepnej kolejce Piast Was przegoni ! "L" !!!

odpowiedz
Prorok - 25.04.2019 / 07:53, *.net.nz

@LWL: Nie rób sobie jaj, Piast najwyżej może liczyć na trzecie miejsce w tym sezonie. Tabela na koniec będzie następująca; 1. Legia, 2. Lechia, 3. Piast.

odpowiedz
LGZ - 23.04.2019 / 13:20, *.tpnet.pl

BKS: W 33 kolejce nie damy Wam pograc i zgarniemy pelna pule pkt,!

odpowiedz
LGZ - 23.04.2019 / 13:13, *.tpnet.pl

Ta kolejka tez nie bedzie dla Was ! Pogon 3-1 Lechia , Lech 0-2 LEGIA !! Do Trojmiasta nic nie poleci !!!

odpowiedz
BKS - 23.04.2019 / 11:16, *.play-internet.pl

Poprzednia kolejka nie była dla nas. W życiu jednak suma szczęścia równa się zero wiec..
Paprykarz - Lechia 0:5
Lech - Legia 2:0
I dublecik leci do Trojmiasta!

odpowiedz
Jorge - 23.04.2019 / 13:00, *.chello.pl

@BKS: Pomarzyć se możesz. Za to nie karają ;)

odpowiedz
No i marzenia się spełniły - 25.04.2019 / 08:48, *.tpnet.pl

@Jorge :

odpowiedz
Gienek - 23.04.2019 / 09:35, *.netfala.pl

Jeśli wygramy w Poznaniu i nie przegramy w Gdańsku to będziemy mieć autostradę do mistrzostwa. Jeśli będą wtopy wszystko może się zdarzyć.

odpowiedz