Od lipca zagra w Viktorii Plzeň | Adam Hlousek - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Hlousek odchodzi z Legii!

Woytek, źródło: fcviktoria.cz, 90minut.pl

Adam Hloušek podpisał obowiązujący od lipca trzyletni kontrakt z FC Viktoria Plzeň. Umowa Czecha z Legią wygasa 30 czerwca 2019 roku, a stołeczny klub nie podjął odpowiednio wcześnie rozmów w sprawie jej przedłużenia. Z kolei sam zawodnik nie chciał czekać na decyzję mistrzów Polski, która najprawdopodobniej zapadłaby dopiero po sezonie. Od początku roku mógł negocjować z każdym klubem. Legia nie zarobi na 30-letnim obrońcy ani grosza.

Hlousek trafił na Łazienkowską zimą 2016 roku. Do teraz wystąpił w 134 spotkaniach, w których zdobył 4 gole i zanotował 9 asyst.

Do tej pory wraz z Legią obrońca zdobył trzy mistrzostwa Polski i dwa Puchary Polski.

- W Polsce doświadczyłem największych osiągnięć w mojej karierze. Do końca sezonu jestem zawodnikiem Legii, ale od początku wiedziałem, że nie chcę czekać aż się skończą rozgrywki i wtedy wybierać, bo wiązałoby się to z bardzo dużym ryzykiem. Chciałem mieć spokojny koniec sezonu i skupić się na tym co najważniejsze, czyli na meczach. Miałem kilka ofert z Europy Wschodniej i z Ameryki, ale nie chciałem z nich skorzystać. Na grę w Ameryce przyjdzie czas, teraz chcę walczyć o europejskie puchary i tytuł mistrzowski. Mam 30 lat i nadal chcę grać na najwyższym poziomie, dlatego wolałem Pilzno. Nie mam jeszcze tytułu mistrza w Czechach - do czego przyzwyczaiłem się już w Polsce - więc mam nadzieję powalczyć niego w Viktorii - powiedział Hlousek dla oficjalnego serwisu czeskiego klubu.

Vuković o Hlousku: - To jest wzór profesjonalizmu i człowiek, na którego można było liczyć od samego początku i tak będzie do końca. Jest znowu z nami i ma duże szanse na to, że pojawi się na boisku. Adam to wzór tego, jak piłkarz powinien podchodzić do swojego zawodu. Gdybyśmy mieli samych Adamów Hlousków, to nigdy nie mielibyśmy problemów.

Wybierz legionistę sezonu 2018/19

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (91)

+dodaj komentarz
Kipkorir - 24.04.2019 / 17:03, *.chello.pl

Szkoda, bo solidnych lewych obrońców jak na lekarstwo. Na LO może również zagrać Jędza, tylko kto wtedy na środek do Remy'ego (o ile ten zostanie). Astiz to już melodia przeszłości.

odpowiedz
tomiacab - 24.04.2019 / 15:30, *.virginm.net

Który to już raz zaniedbano kwestie przedłużenia kontraktu. Posunięcie zupełnie jak byśmy już mieli jego następcę. a póki co jest tylko Rocha, który został kupiony do zwiększenia rywalizacji, a nie do pierwszego składu. No tak mówił w niedawnym wywiadzie prezes koordynator miodzio

odpowiedz
Alel - 24.04.2019 / 09:08, *.144.162

Szkoda wielka, profesjonalista.

odpowiedz
Marek - 24.04.2019 / 08:27, *.plus.pl

Dzięki Adam za serce i walkę dla Legii. Powodzenia

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 24.04.2019 / 00:55, *.cyfrowypolsat.pl

Za serce i płuca duże dzięki

odpowiedz
Arek - 24.04.2019 / 00:00, *.tpnet.pl

Który to już piłkarz idzie sobie z Legii za darmo? Mioduskich musi na dolarach spać, skoro go stać na takie manewry. I szkoda tylko, że po pucharach ani widu, ani słychu.

odpowiedz
APGAP - 23.04.2019 / 22:52, *.t-mobile.pl

Jeden z najnormalniejszych facetów piłkarzy w tej drużynie. Szacunek Adamza to co zrobiłeś dla Legii !!!!

odpowiedz
Wolfik - 23.04.2019 / 22:43, *.mm.pl

Czyli nic sie nie zmieniło, profesjonalne podejście do tematu "kończących się kontraktów". Można było odpowiednio wczesniej zareagowac i nieco zarobić, ale po co. Wszak bogaci jesteśmy....

Adamowi dziękuję za grę z eLką i życzę powodzenia.

odpowiedz
hawryl74 - 23.04.2019 / 22:10, *.virginm.net

Adam dzięki za wszystko.
Powodzenia w dalszej karierze piłkarskiej.

odpowiedz
Maciej - 23.04.2019 / 21:34, *.supermedia.pl

Poprawcie mnie jeśli coś napisałem niekompletnego lub nieprawdziwego.

Po sezonie odchodzą:
1.Hamalainen
2.Hlosuek
3.Malarz
Mogą odejść:
1.Radovic
2.Medeiros

kilka słów na temat ostatnich zaciągów.

Z zaciągu bałkańskiego zostało dwóch: Vesovic, Antolic (obaj często 1 skład)
Z zaciągu portugalskiego: Martins, Cafu, Medeiros, Rocha, Agra. (i tylko ten ostatni wygląda na totalny nie wypał i nie ma miejsca w 1 składzie)

wygląda więc na to, że te zaciągi nam służą? :D

odpowiedz
eduardo - 24.04.2019 / 10:15, *.tpnet.pl

@Maciej: jeszcze Cafu moze odejsc bo ma koniec wypozyczenia i trzeba byloby zaplacic chyba 600k euro

odpowiedz
Mr T - 24.04.2019 / 11:12, *.101.125

@Maciej: koniec kontraktu także Cierzniak, Kucharczyk, Martins, Astiz.

odpowiedz
Maciej - 24.04.2019 / 12:01, *.supermedia.pl

@Mr T: z Martinsem chyba skorzystają z opcji przedłużenia kontraktu o rok. Za Cafu mają wyłożyć 600k euro. Za resztę info dzięki :)

odpowiedz
krys008 - 23.04.2019 / 21:08, *.serv-net.pl

Adam dzięki za wszystko, zawsze dawałeś 100%. Piękne słowa Vuko, świadczą o klasie obydwu panów. Adam bardzo solidny lewy obrońca, jego drugie imię to wydolność. Może bez fajerwerków, brakowało dobrej wrzutki i w obronie czasem gubił krycie, ale bardzo solidny zawodnik jak na naszą ligę. Jeszcze raz wielkie dzięki za te 3 lata!

odpowiedz
Glb - 23.04.2019 / 20:09, *.124.67

Dzięki Adam i powodzenia!

odpowiedz
filand - 23.04.2019 / 19:58, *.t-mobile.pl

Dziękuję za już i życzę powodzenia na nowej drodze piłkarskiego życia.

odpowiedz
dezet - 23.04.2019 / 19:05, *.chello.pl

To kim my mamy grać? tym Rocha? porażka moim zdaniem Hlousek lepszy o 2 klasy, ale coż przecież jesteśmy za mocni na europę trzeba się osłabić....

odpowiedz
matus007 - 23.04.2019 / 19:01, *.play-internet.pl

Adam, Powodzenia szkoda jeszcze rok, dwa mógłby pograć

odpowiedz
Aro - 23.04.2019 / 18:14, *.214.145

Lal....ale nowosc....niby strona o Legii a podaje ostatnia...wy cos tam cpacie w tej redakcji....????

odpowiedz
Słabo - 23.04.2019 / 17:21, *.chello.pl

Mój ulubiony piłkarz Legii, płuca na boisku zostawiał zawsze, zajechany na maxa przez wszystkich trenerów Legii, grał wszystko co tylko mógł. Jestem załamany tym newsem po co dalej te miernoty oglądać i wspierać, ręce opadają. A idźcie wy w.....

odpowiedz
zduneq - 23.04.2019 / 17:12, *.play-internet.pl

@kot:
Hlosuek to wiodący obrońca ligi.Z racji braku innego LO w klubie grał niemalże WSZYSTKO od deski do deski.Został zajechany bo grał momentami więcej niż na zachodzie-liga,puchar,puchary (pokaż drugiego tak eksploatowanego piłkarza w naszej śmiesznej lidze).

odpowiedz
maf20 - 23.04.2019 / 17:04, *.legionowodom.pl

Internety piszą, że Hama też odchodzi!!!

odpowiedz
Marcin145324 - 23.04.2019 / 17:20, *.chello.pl

@maf20:
Nie tyle Internety, co sam Hamalainen o tym powiedział w dzisiejszym wywiadzie.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 23.04.2019 / 16:50, *.inetia.pl

Mentalnie to wzór, ale piłkarsko przeciętniak, który czasem robił różnicę determinacją i przygotowaniem motorycznym. Na dzień dzisiejszy w Legii nie ma dla niego godnego konkurenta, choć zobaczymy czy Rocha takim się nie stanie. Oczywiście odejście w ten sposób nie świadczy dobrze o samej Legii, nie ma co się dziwić piłkarzowi, natomiast jeśli sama Legia go nie chciała to powinna wydać komunikat, że Czech odchodzi po sezonie, że może szukać klubu. A jeżeli Legia nie była pewna to należało się z Hlouskiem skonsultować i dogadać, do kiedy ma dostać info czy zostaje. I po takim terminie samemu ogłosić, że piłkarz odchodzi, a nie tak jak jest, że wychodzi na to, że Legia to nie wiadomo co chciała, więc piłkarza nie ma, choć niewykluczone że byłby najlepszą opcją na kolejny sezon. Tak nie wypada tracić piłkarzy, choć i tak sam fakt, że nikt w Legii nie będzie się kompromitował odsuwaniem Czecha teraz to i tak spory postęp, bo pamiętam jak trener Vuković wylądował na ławie za identyczne posunięcie względem swojej przyszłości wiele lat temu w Legii. Brawo dla Legii za przyzwoitość, bura za amatorkę.

odpowiedz
kondzio12311 - 23.04.2019 / 15:42, *.cyfrowypolsat.pl

Szkocki The Sun podał informację, że prawy pomocnik Ross County, 26-letni Josh Mullin jest celem transferowym Legii. W tym sezonie 2. ligi szkockiej strzelił 8 bramek i zaliczył 13 asyst w 31. meczach. Do tego dołożył 5 bramek i 5 asyst w 9. meczach pucharowych.

odpowiedz
ktoś - 23.04.2019 / 16:14, *.play-internet.pl

@kondzio12311: ambitnie nie powiem, szukać w słabej drugiej lidze szkockiej wzmocnień.

odpowiedz
dino - 23.04.2019 / 16:33, *.108.201

@kondzio12311:
ambitnie jak na prezesa ostatnio Iloskiego chyba z plaży przywiózł

odpowiedz
(L)egion - 23.04.2019 / 15:29, *.tpnet.pl

A więc.... to co pisałem 2 tygodnie temu... sprawdziło się... pytałem czemu Adama nie ma w składzie... i wyszło szydło z worka...
Moje zdanie jest takie, że szkoda...., ale biorąc ostatnie mecze Legii z obsadą lewej obrony...i grę Rochy to jestem szczerze zaskoczony... Rocha w końcu pokazuje na co go stać... do tego mamy w śląsku Hołownie, który tak jak Szymański będzie się ogrywał już w Legii :) są jakieś alternatywy... to najważniejsze.... żeby nie powstała dziura...


Dzieki Adam za gre

odpowiedz
Legia Zyrardow - 23.04.2019 / 15:21, *.net.pl

"Porcelana" odchodzi, w zamian pewnie przyjdzie plastikowa deska...
Kontynuacja zblizana sie bydgosko-pudlowego podejscia do "brazowego swistaka" nie koniecznie zwiastojucego wiosne. .. Co raz mniej wygodna, estetyczna za to co raz bardziej "twarda" - sarkazm -BRAWO !!!

odpowiedz
piterek - 23.04.2019 / 15:21, *.51.38

:(

odpowiedz
kokos - 23.04.2019 / 14:37, *.orange.pl

Na lewą obronę ciężko znaleźć solidnego rodaka, więc... Vuko, rozejrzyj się po Serbii :)

odpowiedz
Mr T - 23.04.2019 / 14:36, *.101.125

Trudno. Miał momenty lepsze, miał gorsze, ale zapamiętam go jako zaangażowanego w grę jeźdźca bez głowy. Dzięki i powodzenia.

odpowiedz
Legia Zyrardow - 23.04.2019 / 15:29, *.net.pl

@Mr T: mial gorsze ? Zawsze równoległa gral.

odpowiedz
Kami(L) - 24.04.2019 / 12:35, *.chello.pl

@Legia Zyrardow: Równoległa to może być jedna linia autowa do drugiej.

odpowiedz
ADAMOWICZ - 23.04.2019 / 14:34, *.centertel.pl

Dobrze robisz przynajmniej pograsz sobie jeszcze w pucharach europejskich bo tutaj to możesz sobie pograć Legią w pucharach ale na konsoli

odpowiedz
Pysiek - 23.04.2019 / 22:46, *.plus.pl

@ADAMOWICZ: A puchar Polski

odpowiedz
Bie(L)any - 23.04.2019 / 14:19, *.lsas.aero

Dzięki Adaś za wszystko, a szczególnie za ostatnią akcję w poznaniu trzy lata temu gdzie Hama z główki pogrążył pyry.... (miód na moje serce ;))) oglądałem z kilkanaście razy powtórkę)
Powodzenia (L)

odpowiedz
Abcd - 23.04.2019 / 14:49, *.t-mobile.pl

@Bie(L)any: do tej pory mam zrzucone na telefonie:)

odpowiedz
Dario - 23.04.2019 / 14:12, *.orange.es

A pamietacie jego rajd i wrzutke do kaspra z amica

odpowiedz
jasiek - 23.04.2019 / 14:09, *.24.10

słaby czy nie, ale oddany lekką ręką..

odpowiedz
Fanatyk82 - 23.04.2019 / 14:07, *.2.40

Dzięki Adam.
To było do przewidzenia. Chciałby teraz podpisać wyższy kontrakt niż to co obecnie ma. Po pierwsze Legii na to nie stać po drugie nie jest aż taki dobry, żeby dawać mu podwyżkę. Już lepszy nie będzie. Na jego pozycji jest Rocha i Hołownia.

odpowiedz
Sosnowiczanin - 23.04.2019 / 13:40, *.gronet.pl

Udovicić po spadku Zagłębia do was dołączy

odpowiedz
seba8102 - 23.04.2019 / 13:50, *.futuro.pl

@Sosnowiczanin: 32 lata prawie już na karku więc nie sądzę, że pogra u nas.

odpowiedz
Sosnowiczanin - 23.04.2019 / 14:07, *.gronet.pl

@seba8102: Ale kondycja widać,jak biega od bramki do bramki

odpowiedz
adr - 23.04.2019 / 14:46, *.pxs.pl

@Sosnowiczanin: udovicic jako obrońca jest słaby, dobry w ofensywie, ale bardziej na skrzydło. Legio go nie potrzebuje.

odpowiedz
Juri - 23.04.2019 / 13:13, *.centertel.pl

Sven Goran Eriksson chcę pracować u nas.

odpowiedz
Jamjest - 23.04.2019 / 13:05, *.tpnet.pl

Spokojnie, Adam ma już 30 ma kartku, pograł u nas 3 lata, myślę że sezon max2 i będzie słaby . Nic nowego by już nie wniósł. Poza tym że szybki i waleczny niewiele wnosił. Solidny lecz bez fajerwerek. Przyjdzie ktoś inny na jego miejsce, spokojnie.

odpowiedz
Ciekawym - 23.04.2019 / 13:23, *.play-internet.pl

@Jamjest: kto?

odpowiedz
Sputnik 44 - 23.04.2019 / 13:43, *.t-mobile.pl

@Ciekawym: Hołownia. Musi kiedyś dostać szansę!

odpowiedz
Rado - 23.04.2019 / 13:04, *.play-internet.pl

W Czechach widocznie są dłuższe boiska, więc starczy mu dystansu, jak już się rozpędzi. U nas bywało z tym różnie... Biegać to on może bez końca, ale czy na tym polega gra w piłkę...??

odpowiedz
tekken (L) - 23.04.2019 / 12:41, *.chello.pl

To trzeba szukać kogoś na lewą po sezonie , albo dać szanse młodemu od nas.

odpowiedz
magoo - 23.04.2019 / 12:39, *.tpnet.pl

Tak się zastanawiam, czy pion zarządu teraz się weźmie w końcu do pracy, czy nadal będą czekać z negocjacjami kontraktów.
Jeszcze kilku zawodnikom kończą się umowy w czerwcu...

odpowiedz
Sawo - 23.04.2019 / 12:34, *.t-mobile.pl

Kirkeskow z Piasta bylby niezly

odpowiedz
Buc bucek - 23.04.2019 / 12:30, *.plus.pl

Brawo dyr sportowy
Brawo prezes Mioduski
No ale on jest krezusem-ma kasę na wydanie

odpowiedz
andreas - 23.04.2019 / 12:17, *.net.pl

Dzięki Adam. Za chwilę to już historia dla Legii. Powodzenia w Pilznie. Przyjdą nowi młodsi i tak ma to wyglądać. Dawał radę a teraz następni niech się wykazują.

odpowiedz
Kuba - 23.04.2019 / 12:16, *.t-mobile.pl

Woli Pilzno, bo nadal chce grać na najwyższym poziomie, jak sam mówi. A w Legii ciągłe zmiany, roszady, raz Chorwaci, raz Portugalczycy, nerwy o przyszłość, bo nowi trenerzy ściągają swoich ziomków.
Odchodzi świetny lewy obrońca, nie mamy już Pazdana, zostaje Remy.
A w Pilznie najlepszy browar mają! Powodzenia Adam!

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 23.04.2019 / 12:15, *.amazonaws.com

'......a stołeczny klub nie podjął odpowiednio wcześnie rozmów w sprawie jej przedłużenia.....' '.....Legia nie zarobi na 30-letnim obrońcy ani grosza....'. I gdzie fan klub tego totalnego nieudacznika Mioduskiego ?? MIODUSKI OUT !!!!!

odpowiedz
Ździch - 23.04.2019 / 15:15, *.net.pl

@MIODUSKI OUT !!!!!: Faktycznie, zimą się po niego kolejki ustawiały, byle go tylko z Legii kupić. Idź się walnij w łeb.

odpowiedz
tomek - 23.04.2019 / 12:13, *.plus.pl

Dzięki Adam dużo dobrego zrobiłeś dla Legii

odpowiedz
kowaL - 23.04.2019 / 12:02, *.play-internet.pl

Człowiek, który nogi i głowy nie odstawiał, walczący, biegający. Dzięki Adam i powodzenia! A loczek cóż...nie mamy lewego obrońcy...

odpowiedz
LWL - 23.04.2019 / 11:56, *.tpnet.pl

Powodzenia w Victorii Plzno ! Pozdrawiam !! "L" !!!

odpowiedz
Anonim - 23.04.2019 / 11:48, *.chello.pl

Chyba jedyny tak ofensywny obrońca ktory potrafił rozruszać lewe skrzydło do przodu... Dziękuję Adam.

odpowiedz
Gienek - 23.04.2019 / 11:26, *.netfala.pl

Dzięki Adam za profesjonalizm, osobowość i dobrą grę. Powodzenia!

odpowiedz
Ja - 23.04.2019 / 11:22, *.play-internet.pl

Dzięki za wszystko Adam i szacun, ale myślę że to wyjdzie na dobre zarówno nam, jak i tobie. Początek super, ostatnie 2 sezony raczej w kratę, choć zaangażowania nie było Ci nigdy brak. Powodzenia

odpowiedz
L - 23.04.2019 / 12:00, *.tpnet.pl

@Ja: 100% racji. Niektórzy tu tak wychwalających jego grę chyba nie oglądają meczów Legii. Zaangażowanie było a z forma trochę gorzej.

odpowiedz
Ehh - 23.04.2019 / 11:18, *.axaubezpieczenia.pl

Szkoda Hlousek w formie to pogrom na skrzydle

odpowiedz
oLaf - 23.04.2019 / 11:13, *.vectranet.pl

duża strata!

tutaj jest wielu jego krytykantów, ale tyle co wybiegał Hlousek to nikogo drugiego takiego nie ma w Legii : (

Facet walczy, biega, dośrodkowuje (to że niewiele z tego wychodzi to chyba nie do końca wina Hlouska malkontenci...).

odpowiedz
L - 23.04.2019 / 12:04, *.tpnet.pl

@oLaf: masz racje z ta walka i bieganiem ALE jego wrzutki były tragiczne. Na 50 jedna była dobra. Połowa zatrzymywała się na tyłku obrońcy. Szanuje go ale Rocha gra wg mnie mniej szablonowo. On grał tak ze wszyscy wiedzieli co zrobi z piłką czyli pójdzie na lewą nogę i spróbuje wrzucić.

odpowiedz
tomiacab - 23.04.2019 / 11:13, *.144.15

Ciekawe kto za nieco

odpowiedz
Cch - 23.04.2019 / 11:11, *.plus.pl

Może wypozycza np Rece.. Chyba że liczą na Hołownie

odpowiedz
Gepetto - 23.04.2019 / 11:43, *.chello.pl

@Cch: ogłupiałeś? Myślisz, że szrot zagraniczny będzie bezrobotny? ;). Człowieku tu są tacy specjaliści i tacy menadżerowie, że białorusina z rumuśnkiego targu ci wepchną niż np. Za dwa złote Lewandowskiego. Pozdro

odpowiedz
Bear - 23.04.2019 / 11:02, *.orange.pl

Tego się nie spodziewałem.
Od momentu kiedy Rocha zaczął grać na przyzwoitym poziomie, byłem już spokojny o lewą obronę.
W tej chwili znowu zostajemy z jednym lewym obrońcą.
Dzięki Adam za wszystko i powodzenia !

odpowiedz
Iceman1916 - 23.04.2019 / 10:55, *.orange.pl

No to znowu szukamy lewego obrońcy

odpowiedz
Maciek - 23.04.2019 / 10:54, *.chello.pl

Duża strata. Przez 3 lata nie było na jego pozycję lepszego i dalej nie ma.

odpowiedz
kot - 23.04.2019 / 11:00, *.chello.pl

@Maciek: podaj jego celne dosrodkowania przez te 3 lata

odpowiedz
Bear - 23.04.2019 / 11:05, *.orange.pl

@kot:
Podam Ci jedno , które mi najbardziej zapadło w pamięć.
Sezon 2016/2017 mecz w Poznaniu, doliczony czas gry, rajd Hlouska przez pół boiska i piękne dośrodkowanie w pole karne które wykończył Hamalainen na wagę 3 pkt.

odpowiedz
93 min - 23.04.2019 / 11:05, *.com.pl

@kot: Było ich kilka a wystarczy podać jedno kluczowe dla mistrzostwa. 93 minuta w Poznaniu na główkę Hamalainena - 2:1 dobranoc

odpowiedz
Arek - 23.04.2019 / 11:05, *.t-mobile.pl

@kot: w Poznaniu w 90 minucie na głowę Hamalainena

odpowiedz
kryniek76 - 23.04.2019 / 11:06, *.jmdi.pl

@kot:

chyba nie oglądasz Legii. np. w Poznaniu do Hamalainena

odpowiedz
@Ziel - 23.04.2019 / 11:12, *.com.pl

@kot: 94 min. 09.04.2017 Poznań

odpowiedz
Kr - 23.04.2019 / 12:31, *.play-internet.pl

@kot:
I to jest właśnie to o czym piszesz. Koleś gra u nas przez 3 lata, a my zapamiętaliśmy i potrafimy wymienić tylko JEDNO jego celne dośrodkowanie.
Robił dużo wiatru na skrzydle, ale najczęściej na tym kończyło się.
W obecnym sezonie w obronie niemiłosiernie ogrywany.

odpowiedz
Obiektywny(L) - 23.04.2019 / 14:46, *.lsas.aero

@Kr: i @kot wystarczy czytać ze zrozumieniem, to naprawdę nie boli
"zdobył 4 gole i zanotował 9 asyst"
... asysta to jest ostatnie celne podanie do strzelca bramki !!!!!
Doliczcie do tego celne podania po których były asysty bądź celne podania, które nie zostały wykorzysta i przez to nie były asystami...
Chyba, że jak ktoś wcześniej zauważył nie oglądacie meczy Legii i jesteście na tej stronie przez przypadek ????

odpowiedz
Kr - 23.04.2019 / 20:50, *.play-internet.pl

@Obiektywny(L):
Nie twierdzę, że miał tylko jedną astystę i jedno celne podanie. Po prostu nie wyróżnił się niczym nadzwyczajnym, poza robieniem wiatru na lewej stronie.
Potrafisz wymienić jakąś jego drugą świetną akcję, poza asystą w Poznaniu? Bo większość tu piszących - nie.

odpowiedz
zaba285 - 23.04.2019 / 10:53, *.lukman.pl

szkoda, że nie przedłużono z nim kontraktu. ciekawe czy nasi włodarze z niego zrezygnowali, czy Adam stwierdził że czas zmienić otoczenie?

odpowiedz
Cizo35 - 23.04.2019 / 10:48, *.orange.pl

Solidny , ale bez fajerwerków przez cały pobyt w naszym klubie. Poszukać teraz trzeba kogoś na podobnym poziomie , aby nie gorszego tylko. Może jakiś młody zdolny w niższych ligach i wystrzeli u nas z formą. Może kiedyś doczekamy się czasów , że drużyna będzie wzmacniana a nie osłabiana ciągle.

odpowiedz
SANDER - 23.04.2019 / 10:47, *.plus.pl

Szkoda. Adam był ogólnie bardzo niedoceniany, a jednak zawsze trzymał pewien poziom i walczył. Nie gwiazdorzył, był sobą, angażował się. Od lat dawał dużą solidność na tej lewej obronie. Mam nadzieję, że zostanie pożegnany w należny mu sposób.

Adam, dziękuję!

odpowiedz
SANDER - 23.04.2019 / 10:47, *.plus.pl

Szkoda. Adam był ogólnie bardzo niedoceniany, a jednak zawsze trzymał pewien poziom i walczył. Nie gwiazdorzył, był sobą, angażował się. Od lat dawał dużą solidność na tej lewej obronie. Mam nadzieję, że zostanie pożegnany w należny mu sposób.

Adam, dziękuję!

odpowiedz
SANDER - 23.04.2019 / 10:47, *.plus.pl

Szkoda. Adam był ogólnie bardzo niedoceniany, a jednak zawsze trzymał pewien poziom i walczył. Nie gwiazdorzył, był sobą, angażował się. Od lat dawał dużą solidność na tej lewej obronie. Mam nadzieję, że zostanie pożegnany w należny mu sposób.

Adam, dziękuję!

odpowiedz
Luk - 23.04.2019 / 10:44, *.centertel.pl

Szkoda. Dużo lepszy od Rochy

odpowiedz
Barti - 23.04.2019 / 10:44, *.vectranet.pl

Adam Hloušek, dzięki za grę w Legii!
Szkoda, że odchodzi, bo to świetny, waleczny zawodnik.
Najlepszy lewy obrońca od lat! Szacunek! Powodzenia!

odpowiedz
edd - 23.04.2019 / 10:33, *.plus.pl

dzieki i powodzenia

odpowiedz