Mariusz Konopatzki - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Konopatzki: Chcemy zagrać jak najlepiej w play-off

Hugollek, Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

- Nie zakładaliśmy, że w pierwszej połowie będzie takie tempo meczu, chcieliśmy narzucić swoje warunki, ale nie wyszło. W drugiej połowie w pewnym momencie doskoczyliśmy i już kontrolowaliśmy mecz do końca. Jesteśmy w play-off, cieszymy się z tego – powiedział po meczu z GTK Gliwice Mariusz Konopatzki.

- Fajnie, że Legia wraca na tory sprzed lat. Cieszymy się i chcemy zagrać jak najlepiej w play-off. W nich może się zdarzyć wszystko, możemy wygrać i przegrać. Nie zakładamy żadnego ze scenariuszy, wychodzimy dajemy z siebie 100% i zobaczymy co będzie. Patrząc na zeszły sezon, play-off to sukces.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.