Aleksandar Vuković - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Vuković: Nie zagraliśmy wielkiego meczu

Mishka, źródło: Legionisci.com

Aleksandar Vuković (trener Legii): Gratulacje dla Lecha za zasłużone zwycięstwo. Lech wykorzystał jedną ze swoich nielicznych sytuacji, a my swoich nie wykorzystaliśmy. A mieliśmy ich sporo. Nie zagraliśmy wielkiego meczu, stać nas na lepszą grę, ale czasami nawet grając dużo lepiej, nie udaje się strzelić bramki. Oprócz wyniku, bolesne są także kartki, które dostaliśmy w samej końcówce i dwóch zawodników wypadło nam ze składu na mecz z Lechią.

Wiele różnych rzeczy robiłem, ale nigdy nie byłem tak spokojny jak dziś. Starałem się nie komentować decyzji sędziego, a zostałem wyrzucony z ławki za kopnięcie, wynikające z poddenerwowania faktem, że nasz zawodnik dostał głupią żółtą kartkę. Przed nami decydujące mecze. Wiedziałem, że po czterech zwycięstwach nie będzie tak, że wszystko będziemy wygrywać.

Medeiros nie zszedł z boiska dlatego, że grał źle, ale mieliśmy innych zawodników, którzy byli w stanie wnieść świeżą krew. Czasem zmiana jest podyktowana chęcią przyspieszenia gry. Ta zmiana spowodowała, że dobrze zaczęliśmy drugą połowę, mieliśmy też swoje sytuacje.

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (70)

+dodaj komentarz
Simon - 26.04.2019 / 08:25, *.vectranet.pl

a kiedy ostatnio legia wielki mecz zagrala, gramy slabo albo bardzo slabo , powinno sie pensje o polowe wszystkim w legii poobcinac bo nie zasluguja z ta gra ta taka kase po 700 , 500 tys euro to mozna zarabiac jak siegra dobrze w pilke , tej legii to juz od 2-3 lat nieda sie ogladac

odpowiedz
kibic emeryt - 26.04.2019 / 08:14, *.tpnet.pl

Po meczu z pasami pisałem że jeśli przegramy mistrzostwo to głównym sprawca będzie trener .Pierwsze straty punktów to w głównej mierze jego zasługa .Vukowić zanim zostanie trenerem Legii na dłużej musi się dużo uczyć ale to bardzo dużo .Lech jest słaby jak nigdy ,przy odpowiednim ustawieniu i zmianach w zespole nie mieliśmy prawa tego meczu przegrać.Jeśli nawet jakimś cudem uda nam się zdobyć mistrzostwo musi przyjść nowy DOBRY trener .

odpowiedz
tekken (L) - 26.04.2019 / 07:12, *.230.92

Vuko musisz nerwy na boisku trzymać na wodzy. W szatni możesz jechać ostro, ale na boisku musi być spokój, bo tylko tracimy na tym. Jak ktoś źle będzie sędziował to media to napiszą.

odpowiedz
LWGZ - 25.04.2019 / 21:28, *.tpnet.pl

Koniec rundy finalowej i do widzenia !!!

odpowiedz
pol - 25.04.2019 / 20:33, *.chello.pl

Znowu..........bla bla bla bla bla bla bla bla............

odpowiedz
pitbull1916 - 25.04.2019 / 18:56, *.99.35

Wchodzi na boisko 17sto letnia frytka, ktora ma rozegrane 100 minut w lidze i nas zalatwia w pare minut. Nasza gwiazda i wielki, mlody talent Szymanski gra non stop i ch.j z tego wynika... Vuko zajeb..les ten mecz. Zla selekcja i zle zmiany. Ja wiem, ze Loczek bardzo by chcial sprzedac Kulenovica i Szymanskiego, ale dopoki oni graja to gramy w dziewieciu... Nie ma po co ich wystawiac, nikt ich nie kupi, bo sa drewniani, a ich statystyki to dramat.

odpowiedz
zaba285 - 25.04.2019 / 22:34, *.lukman.pl

@pitbull1916: oby Loczek wziął Furmana, może nauczy chociaż Szymańskiego wolne strzelać i się go uda opchnąć. inaczej będzie z niego Kucharczyk 2.0

odpowiedz
Kajtus Czarodziej - 25.04.2019 / 14:02, *.co.uk

Po tym co wczoraj zobaczylem az do tej chwili nie chcialo mi sie tu zagladac.. teraz napisze tylko jedno: Vuko nie powinien zostac na stanowisku trenera Legii dluzej niz do konca sezonu! My potrzebujemy fachowca ktory szybko ogarnie sklad przed eliminacjami w europejskich pucharach a Vuko z calym szacunkiem musi sie jeszcze duuuuzo nauczyc, tylko prosze nie na koszt Legii bo nie stac nas zeby znowu zawalic puchary!!!!!

odpowiedz
LWL - 25.04.2019 / 13:52, *.tpnet.pl

@tomiacab: Nie chodzi o narzekanie tylko obiektywne sedziowanie a w razie watpliwosci jest VAR ! "L" !!!

odpowiedz
tekken (L) - 25.04.2019 / 13:51, *.230.92

Dwa mecze sprawdzianu, które zadecydują o mistrzostwie z Lechią i z Piastem.

odpowiedz
LWL - 25.04.2019 / 13:50, *.tpnet.pl

@Andre (L): Masz racje Tiba powinien byl otrzymac 2 zolta za to wejscie a w konsekwencji czerwona i tak samo przy stracie gola powinna byc wczesniej zolta kartka a nawet czerwona za takie wejscie ! "L" !!!

odpowiedz
antek - 25.04.2019 / 13:30, *.rr.com

zaden nie powie przegralismy nie biezemy kasy komedia

odpowiedz
Andre (L) - 25.04.2019 / 11:46, *.centertel.pl

Dlaczego nikt nie zwraca uwagi że sędzia za faul I przerwanie kontry przez Jozwiaka pod koniec meczu tak mu kartkę ale parę chwil wcześniej gdy to samo zrobił Tiba to już zabrakło mu jaj żeby to zrobić, bo Tiba już miał żółtą kartkę. To samo przy bramce - za takie wejście wslizgiem obiema nogami jest kartka A tu nawet faulu nie gwizdnal

odpowiedz
tomiacab - 25.04.2019 / 10:31, *.128.203

Banda narzekaczy, płaczków itp.

odpowiedz
LWL - 25.04.2019 / 10:16, *.tpnet.pl

Skoro po czterech zwyciestwach nie wszystko bedziemy wygrywac to trzeba bylo minimum ten mecz zremisowac co bylo do osiagniecia ! "L" !!!

odpowiedz
Andrew LEGIA - 25.04.2019 / 09:53, *.co.uk

Prosty rachunek Vuko. Zostało 5 meczy Legii do rozegrania. Piec zwyciestw Legii = MP 2019. LEGIA MISTRZ!!£

odpowiedz
Bubu - 25.04.2019 / 09:50, *.vectranet.pl

Moze czasem lepiej przegrac z amiką niz poprzegrywac z kwasami kilka spotkan

odpowiedz
zaba285 - 25.04.2019 / 09:44, *.lukman.pl

serce mówiło, że będzie zwycięstwo, rozum mówił co innego. 4 zwycięstwa z rzędu, ale z Górnikiem na dużym farcie, z Cracovią na jeszcze większym chociaż gra przynajmniej w defensywie była lepsza niż z Górnikiem.
widziałem mecz z Cracovią z trybun. bardzo dużo podań w środkowej części boiska ze skrzydła do środka i na drugie skrzydło, później do obrony i znów na skrzydło i do środka itd. takie zapętlenie z których szło mało akcji bramkowych. oczywiście trochę strzałów było, ale często wyglądało to tak jakby piłkarze bali się podjąć ryzyko, ograć przeciwnika 1x1 i zrobić przewagę.
mecz w Poznaniu oglądałem częściowo. Carlitos jak ma piłkę to zawsze strzela, gdyby chociaż raz poszukał lepiej ustawionego rywala to chyba byśmy nie przegrali.
niestety chyba trener zrobił kiepskie zmiany. Szymańskiego ciągle kreują na gwiazdę a w tej naszej lidze jest cienki jak barszcz. raz na kilkanaście meczów mu wyjdzie jakiś strzał na bramkę i w tej cienkiej lidze uznają go za gwiazdę. za głowę się złapałem jak zobaczyłem, że wchodzi za Medeirosa
a wpuszczenie Kulenovica... jak to zobaczyłem to już wiedziałem, że remis będzie sukcesem, niestety nie udało się.

odpowiedz
zaba285 - 25.04.2019 / 09:47, *.lukman.pl

@zaba285: lepiej ustawionego kolegę miało być :D

odpowiedz
AAA - 25.04.2019 / 09:40, *.orange.pl

normalka koniec ligi ciśnienie rośnie i psychika wysiada

odpowiedz
LWL - 25.04.2019 / 09:10, *.tpnet.pl

Do Trenera: P.Szymanski bez formy nic nie daje LEGII ! "L" !!!

odpowiedz
Łysy - 25.04.2019 / 19:52, *.tpnet.pl

@LWL: a kulenovic?

odpowiedz
LWL - 25.04.2019 / 09:07, *.tpnet.pl

Nie zagralismy wielkiego meczu ale w 1 polowie Lech powinien przegrywac minimum 0-3 ! "L" !!!

odpowiedz
Loco - 25.04.2019 / 08:51, *.play-internet.pl

Niestety ten mecz przegralismy przez Vuko. Wprowadzenie Hlouska to sabotaz (czy on choc jeden raz glowkowal zeby pilka nie wyszla na aut? A na lawie Rocha...). Czy nie bylo tez nikogo za Astiza? A zdjecie Medeirosa zamiast Nagy to kryminal. Szymanski tez fajnie mlody zdolny Legionista ale nie wnosi nic do gry

odpowiedz
Przemoooooo - 25.04.2019 / 08:46, *.gigainternet.pl

Vuko zrobił błąd wystawiają Michała K i Adam H i to kosztowało nas 3 punkty. Przypuszczam że za zasługi

odpowiedz
bucbucbuc - 25.04.2019 / 08:45, *.tpnet.pl

powoli oswajajcie się z brakiem mistrzostwa w tym roku, niestety
z Lechią remis, z Piastem - w plecy
i będzie trzeba walczyć o to drugie miejsce
Lechię wszyscy będą ciągnąć za uszy - vide to co zrobili wczoraj sędziowie w meczu z pogonią...

odpowiedz
elo - 25.04.2019 / 09:19, *.play-internet.pl

@bucbucbuc: niestety VAR zastosowano przy pierwszej możliwej sytuacji, gdyby to był wolny blisko pola karnego Pogoni, nikt by nie miał pretensji. Akcja była po drugiej stronie boiska i stąd kontrowersje. Bardziej mnie interesuje, jakim cudem wczoraj Tiba dokończył mecz bez czerwa...

odpowiedz
piotrek9mln - 25.04.2019 / 08:11, *.unitymediagroup.de

Wypadek przy pracy! I tyle! Przypominam że Vuko siadł na ławkę trenerską po pinto w zamkniętym już oknie transferowym! Nadal ma skład jaki ma, także męczarnie będą do końca sezonu w kazdym meczu! Legia wygrała 4 mecze z rzędu i potknęła sie na piątym a Wy żałośni krytycy już narzekacie! Trochę wsparcia dla nowego trenera bo on przywrócił Legię do życia! Wraca Jędza i Martins i mecz w Gdańsku jest nasz! Nie mogę się doczekać! Pozdro dla prawdziwych kibiców (L)

odpowiedz
:d - 25.04.2019 / 07:35, *.orange.pl

hahaha pseudo kibicki, brakuje jeszcze komentarzy Vuko out itd. pajace

odpowiedz
Dovuko - 25.04.2019 / 07:34, *.plus.pl

Vuko, zagraliscie uj.owy mecz
Znowu
Z pyrami...

odpowiedz
Hohoho - 25.04.2019 / 07:26, *.chello.pl

Kuchy Szymanski Hlousek i Cafu dramat

odpowiedz
gutek - 25.04.2019 / 07:08, *.chello.pl

17 letni junior z Lecha załatwił asów Legii

odpowiedz
Mateusz z Gór - 25.04.2019 / 07:08, *.inetia.pl

Myślałem, że Medeiros kontuzja. Wejście Szymańskiego nic nie zmieniło na lepsze, z Portugalczykiem szanse byłyby większe. Po meczu standardowo, Szymański przed kamerą. Ja nie wiem, czy inni piłkarze nie chcą, czy reporterki zawsze biorą go do wywiadu, ale on jak jest zmęczony to gada takie głupoty, że szok. W kółko to samo, takie pitu-pitu, jak w RMF-ie. Niechże C+ pogada z Cierzniakiem np., a nie w kółko ten Szymański i "nie zgadzam się, że rywal lepszy, kontrolowaliśmy grę, mieli jedną sytuację, patrzymy na siebie, gramy na 100%, za tydzień wygrywamy, nie poddajemy się". No i tak w kółko.

odpowiedz
będziedobrze - 25.04.2019 / 15:09, *.t-mobile.pl

@Mateusz z Gór: Odtwarza z taśmy ; - )

odpowiedz
Kuba - 25.04.2019 / 05:17, *.plus.pl

Błędy taktyczne panie Vuko. Ja wiem że Medeiros nie grał spektaklu ale to typ zawodnika że jednym strzałem/podaniem otwiera mecz. Za niego wchodzi Szymański który odbija się od obrońców jak piłeczka do ping-ponga. Podejmuje prawie same złe decyzje, znika i człowiek odnosi wrażenie że zaraz padnie z braku sił/niedożywienia.
Drugi błąd pozbawił nas kombinacji na lewej stronie, no chyba że Nagy miał grać kombinacje z Hlouskiem. W obronie kryje na radar z przodu przez kilka lat ZERO.
Kuchy po za jednym podaniem nic przez cały mecz.
Hama w wywiadzie mówi że chcę sie godnie pożegnać, że chcę strzelić Amice na pożegnanie a dostaje czape i nie ma go nawet na ławce? Kontuzja? Czy może trener juz odleciał i wie wszystko lepiej od wszystkich?

odpowiedz
Loco - 25.04.2019 / 08:55, *.play-internet.pl

@Kuba: 100% racji. Hlousek = niepewnosc w obronie i calkowity brak wsparcia w ataku oraz niezliczona ilosc strat. Medeiros moze zejsc jak Legia prowadzi bo chlop nie umie bronic, ale jako jeden z nielicznych potrafi kogos przejsc i ladnie uderzyc z dystansu

odpowiedz
Ibis - 25.04.2019 / 04:47, *.chello.pl

Właściwszy stwierdzeniem byłoby powiedzenie, że nie zgraliśmy min. dobrego meczu, co skutkowało takim futbolowym blamażem. Pozostałe stwierdzenia są niczym innym tylko brnięciem w przegrany temat. Lepiej uderzyć się pierś i przyznać do rażących błędów, a nie uprawiać futbolową sofistykę. Odwagi szanowny trenerze, a nie zniżanie się do opowiadania - na okrągło - żenujących kocopałów. Tego nikt rozsądny nie kupi...

odpowiedz
ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ - 25.04.2019 / 03:33, *.centertel.pl

Odejdz w końcu i zabierz ze sobą judasza
Dawać Berga

odpowiedz
Pepe - 25.04.2019 / 01:06, *.chello.pl

To żeś błysnął tymi zmianami. Czekam na pełniejszą wypowiedź w tym temacie. Przyspieszyć grę Radović miał, czy Kulenović ? Co do Szymańskiego to pewnie chodziło o samo bieganie, bo wszyscy wiedzą, że dobrze zagrana piłka na wychodzącego (co potrafi wystawić Iuri) to jest za mało, żeby przyspieszyć grę. Natomiast Sebastian to pewnie oprócz biegania jest także silnym i nieustępliwym "walczakiem".
Po tym co zobaczyłem jednego jestem pewien - Vuko jeszcze duuuuużo musi się uczyć od lepszych trenerów.

odpowiedz
Arc - 25.04.2019 / 00:11, *.vectranet.pl

Swoją drogą, czy w tym zespole nie ma zawodnika potrafiącego dośrodkować? Naprawdę Szymański robi to najlepiej??!&#$!

odpowiedz
Arc - 25.04.2019 / 00:09, *.vectranet.pl

Niektórzy p.erdolą takie kocopoły, że czytać się odechciewa. Zmiany w wyjściowym składzie wynikały z kontuzji i kartek, a nie z widzimisię Vuko. Nadal wszystko w naszych rękach. Dobranoc.

odpowiedz
Rok - 25.04.2019 / 04:57, *.centertel.pl

@Arc: a co ma Szymański innego robić jak on nic nie potrafi... ma iść w pole karne i walczyć ? Przecież go zadepczą tam

odpowiedz
KaLina - 25.04.2019 / 00:03, *.vectranet.pl

Sabotaż inaczej tego nie nazwę, Vuko wystawiasz Hlouska?! Fatalczyka?’ Po co?!

odpowiedz
M@c - 24.04.2019 / 23:52, *.chello.pl

Nie raz i nie dwa przyjdzie nam przełknąć gorycz porażki. Jeszcze jest 15 punktów do zdobycia i na razie wszystko zależy od Legii.
Do roboty panowie!!!
P.S. Komu to racowisko było potrzebne?

odpowiedz
FeLek - 25.04.2019 / 01:29, *.tpnet.pl

@M@c: A komu potrzebny jest twój komentarz?

odpowiedz
Kibic - 24.04.2019 / 23:47, *.inetia.pl

Ludzie, ogarnijcie się to jest Legia Warszawa. Jedna porażka i już wszyscy przeciwko Legii i trenerowi. Oby tylko prezes dał szansę Vuko, wtedy zobaczycie jak ważna jest tożsamość z klubem. Będzie dobrze !

odpowiedz
Jan - 25.04.2019 / 04:32, *.vectranet.pl

@Kibic: jedna? Obudz sie

odpowiedz
Przemek - 25.04.2019 / 11:35, *.orange.pl

@Jan: Ty się obudź... Tak to jest dopiero jedną jedyna porażka za Vuko

odpowiedz
Miras - 24.04.2019 / 23:40, *.vectranet.pl

Tak się nie walczy o mistrza !!! Dalej nie ma drużyny !

odpowiedz
Legia Fan - 24.04.2019 / 23:38, *.inetia.pl

Szkoda tego meczu, ale brawo za walkę. Vuko ma swój styl i ja to doceniam. Dziś nie wyszło, ale z Lechią wygramy. Bez defetyzmu, gramy o Mistrza. VUKO !!!!

odpowiedz
Arek - 25.04.2019 / 00:03, *.tpnet.pl

@Legia Fan: I niech Ci się spełni.

odpowiedz
KAZIMIERZ - 24.04.2019 / 23:37, *.t-mobile.pl

Vuko. Trochę pokory. Pierwsze trzy mecze to personalnie same dobre decyzje. Ale dzisiaj, wszystko na opak. Po co zmiana na lewej obronie. Roche z meczu na mecz grał lepiej. Medeiros zmieniony w przerwie. Rozumiem że Szymański, Nouge i Kucharczyk mają większy potencjał ofensywny. To samo mówiłem w trakcie meczu. VUKO, pamiętaj lepsze jest wrogiem dobrego. W sobotę jedziemy Lechię. Roche i Medeiros w składzie. Kucharczyk na 70 minutę. Szymański na silke. Nouge do Sopotu. Wszyscy pozostali zapier i będzie dobrze.

odpowiedz
Cama - 25.04.2019 / 06:37, *.chello.pl

@KAZIMIERZ: Nagy (jak sądzę) do Sopotu... Je...em

odpowiedz
Art - 25.04.2019 / 06:59, *.play-internet.pl

@KAZIMIERZ: Widzę powinieneś trenować ci najmniej Legie, jak nie reprezentację, zastanawiam się czemu jeszcze tego nie robisz.

odpowiedz
Sasza - 25.04.2019 / 08:18, *.net.pl

@KAZIMIERZ: Co ty z tym Nougem żeś się przyczepił? Taki z ciebie kibic że nawet nie wiesz jak ten grajek się nazywa.

odpowiedz
Mlbets - 25.04.2019 / 10:17, *.centertel.pl

@KAZIMIERZ:

Iuri złapał kontuzje w pierwszej połowie. Dlatego został zmieniony.

odpowiedz
Loo - 24.04.2019 / 23:36, *.chello.pl

I to powiedza ze nie będzie trenerem od czerwca

odpowiedz
Bartek - 24.04.2019 / 23:35, *.centertel.pl

Przez kolesiostwo Vuko i wystawianie pajaców typu Hlousek i Kuchy nie zdobędziemy mistrza.

odpowiedz
Redi - 24.04.2019 / 23:31, *.centertel.pl

Nie ma co płakać, zwyczajnie limit błędów na te rundę już wykorzystany, Tylko Zwycięstwo!!!

odpowiedz
Kraken - 24.04.2019 / 23:21, *.t-mobile.pl

Tyko Gmoch albo Eriksson

odpowiedz
bucbucbuc - 25.04.2019 / 09:12, *.tpnet.pl

@Kraken:
jeszcze Piechniczek

odpowiedz
syrenka - 24.04.2019 / 23:18, *.centertel.pl

Walcz Legio!!!! Szczęśliwego powrotu do domu!! Pozdrowienia z Konina....walcz Legio..walcz!!!!

odpowiedz
Lutek - 24.04.2019 / 23:18, *.plus.pl

Czy pan panie trenerze nie sądzi że ciągnie za uszy Szymańskiego robi mu krzywdę?

odpowiedz
Yeti - 24.04.2019 / 23:16, *.play-internet.pl

Niestety to jednak trener tymczasowy...

odpowiedz
Antyberg - 24.04.2019 / 23:12, *.centertel.pl

Znowu dno, kilka dobrych meczu i znowu brak ambicji, co do Hlouska jeszcze to po takim meczu jak dziś cieszę się że odchodzi, wczoraj bym tego nie powiedział, ale widać było jak mu ostatnio zależy i dlaczego ostatnio były trybuny.

odpowiedz
Martinez - 24.04.2019 / 23:10, *.105.93

Trenerze - zbyt dużo zmian w składzie. Jak rozumiem wszystkie siły miały być na Gdańsk? Oby... Zobaczymy w sobotę!

odpowiedz
następny mecz będzie lepszy:) - 24.04.2019 / 23:07, *.mm.pl

mam dwa pytania
- ile trzeba zapłacić piłkarzom , żeby potrafili strzelić w stronę bramki z pierwszej piłki bedąc w polu karnym?
- co trzeba mieć w bani , żeby odpalić race w momencie gdy klub ma najlepszy moment na boisku?

odpowiedz
Kibic(L) - 24.04.2019 / 23:41, *.icpnet.pl

@następny mecz będzie lepszy:): co trzeba mieć w bani? Odpowiadam, Nic, siano, echo, totalna pustkę.

odpowiedz
LEGIONEK - 24.04.2019 / 23:59, *.centertel.pl

@Kibic(L) : I trociny

odpowiedz
FeLek - 25.04.2019 / 01:36, *.tpnet.pl

@następny mecz będzie lepszy:): A może zmieńcie stronę, najlepiej dla fanów piłki, nie dla fanatyków? Albo zmiana obiektu westchnień na taki gdzie oprawy są robione przez klub i co sezon jest LM...

odpowiedz