Dariusz Żuraw - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Żuraw: Przy takiej atmosferze możemy wygrać z każdym

Mishka, źródło: Legionisci.com

Dariusz Żuraw (trener Lecha): Emocje już trochę opadły. Zagraliśmy dzisiaj niezłe zawody, a na koniec byliśmy lepsi o tę jedną bramkę. Przed meczem mówiłem, że musimy zagrać naprawdę dobrze w obronie, żeby odnieść zwycięstwo. Zagraliśmy przyzwoicie, a w niektórych sytuacjach mieliśmy trochę szczęścia.
W piłce tak jest, że w niektórych meczach ma się więcej szczęścia, w innych mniej. Gratulacje dla chłopaków, bo zostawili dużo zdrowia na boisku. Tak to musi wyglądać, trzeba walczyć od pierwszej do ostatniej minuty o 3 punkty. Podobało mi się także zachowanie naszych kibiców. Wspólnie możemy tworzyć niezłe widowisko, bez względu na to, kto będzie na boisku. Przy takiej atmosferze jesteśmy w stanie wygrać z każdym.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
... - 25.04.2019 / 14:07, *.co.uk

Ochlon czlowieku.. zobaczymy co powiesz po nadstawieniu dupy lechii..?

odpowiedz
radek analek - 25.04.2019 / 12:24, *.centertel.pl

Darek i tak wiadomo ze nadstawicie sie lechii , z wazelinką wejda w was mocno

odpowiedz
elcieslako - 24.04.2019 / 23:40, *.plus.pl

co ty gadasz panie zuraw ? Legia byla dwa razy glosniejsza w poznaniu niz wy u siebie. Mistrz i tak bedzie w Warszawie :) Legiooo !

odpowiedz
dejne 3 - 24.04.2019 / 23:39, *.plus.pl

Jedna jaskółka wiosny nie czyni ,jestem ciekaw gościu jak będziesz śporwał kiedy przegracie kolejny mecz bo tyłokieć dlatego ze to Legia grala z wami dzisiaj tak się murowaliście .codziennie waszego kibicowania to jeżeli większość meczu jeździć ie po Legii to ndzwyczarny wzór kibicowania macie kartofle. I jeszcze jedno jak byś Pan Kormotan śpiewał grając w grupie spadkowej a tak nie wiele w sumie zbraklo

odpowiedz
Fan - 25.04.2019 / 01:16, *.play-internet.pl

@dejne 3: Słownictwo!!!

odpowiedz