Dominik Nagy - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Zobacz

Bramka i skrót meczu z Lechem

źródło: Ekstraklasa TV

Legia Warszawa po raz drugi przegrała na wyjeździe z Lechem Poznań. Jedyną bramkę zdobył Filip Marchwiński. Zapraszamy do obejrzenia gola i najciekawszych akcji spotkania:

Skrót meczu
Bramka Marchwińskiego

Nagy bliski gola
Lob Amarala
Pudło Carlitosa
Strzał Carlitosa
Interwencja Buricia po strzela Nagya

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Cafu tfu ... - 25.04.2019 / 01:01, *.vectranet.pl

Kolejny raz osłabienie z jego powodu... Ile razy ten gość wygrał nam mecz a ile razy będziemy patrzeć ile nam ich zawali? (Mecz w którym gra i mecze pare kolejek do przodu) Cafu odejdz, tam gdzie Cię jeszcze nie ma, lub nie tam gdzie Cię jeszcze nie było. Będzie Ci lepiej. Serio... W ostateczności biegnij za poprzednim trenerem.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.