Daniel Stefański - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Stefański sędzią meczu z Lechią Gdańsk

Woytek

Daniel Stefański został wyznaczony do sędziowania meczu 33. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Lechią Gdańsk i Legią Warszawa. W obecnym sezonie arbiter z Bydgoszczy prowadził 3 spotkania stołecznego zespołu (Lech 1-0, Pogoń 1-2, Śląsk 1-0). Lechii sędziował 4 razy (3 wygrane, 1 porażka).

Stefańskiemu asystować będą Marcin Boniek i Dawid Golis. Rolę sędziego technicznego pełnić będzie Paweł Pskit. Sędziowie VAR na mecz z Lechią to Zbigniew Dobrynin i Radosław Siejka.

Obsada sędziowska 33. kolejki:
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok, sędzia: Mariusz Złotek (Stalowa Wola)
Piast Gliwice - Cracovia, sędzia: Paweł Raczkowski (Warszawa)
Pogoń Szczecin - Lech Poznań, sędzia: Paweł Gil (Lublin)
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa, sędzia: Daniel Stefański (Bydgoszcz)
Miedź Legnica - Wisła Płock, sędzia: Krzysztof Jakubik (Siedlce)
Korona Kielce - Arka Gdynia, sędzia: Jarosław Przybył (Kluczbork)
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław, sędzia: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)
Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec, sędzia: Piotr Lasyk (Bytom)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (26)

+dodaj komentarz
Lipa - 26.04.2019 / 02:45, *.chello.pl

Dajcie spokój z tym regulaminem .Trzeba zapie...alać i nie oglądać się czy inni wtopią

odpowiedz
Arek - 25.04.2019 / 23:36, *.tpnet.pl

Hehe, Dobrynin na Lechii. Znowu. Już nie wiem, czy śmiać się, czy płakać. To już przestaje być cyrk, to już jest chyba bońkowy burdel na kółkach. Do puki przekrętsmycki będzie szefem tego czegoś, co się szumnie kolegium sędziów nazywa to będzie jak jest.

odpowiedz
Jacek - 25.04.2019 / 17:20, *.tpnet.pl

Poswiecili Dobrynina zeby przypilnowal mistrzostwa dla Lechii. Ten czlowiek po wczorajszych wyczynach razem z varowcami powinien miec dozywotni zakaz sedziowania. Czarna mafia rozdaje karty.

odpowiedz
L fan - 25.04.2019 / 21:24, *.com.pl

@Jacek:

On jest na VAR w Gdańsku - mafia PZPN działa pełna para

odpowiedz
GdanskiKibic - 25.04.2019 / 16:53, *.chello.pl

Bedziecie w Gdansku na wyjezdzie grupa?
Pozdro

odpowiedz
Tumu(l)ec - 25.04.2019 / 15:58, *.209.205

Sędzia z nami brawo PZPN I jeszcze Marciniaka na mecz z Piastem

odpowiedz
Yeti - 25.04.2019 / 15:39, *.netfala.pl

Rudy Boniek z brzydkiego miasta będzie chciał przekręcić Legię. Mam nadzieję, że Stefański będzie miał dość rozumu zebu go nie słuchać.

odpowiedz
zorientowany - 25.04.2019 / 15:04, *.plus.pl

Trzeba uważać tylko na tego Bońka na linii, rudy (stary widzewiak) może chcieć przekręcić Legię!

odpowiedz
Andrzej - 25.04.2019 / 14:34, *.net.pl

Widzę kręca już wałki na legalu, teraz na Var dali tego wieśniaka co tak skręcił Pogoń... aż się boję co ten przekręt zrobi w sobotę...

odpowiedz
DzyndzeL - 25.04.2019 / 14:26, *.plus.pl

Nie wiem czemu niektórzy srają żarem! Oj...iemy gdańskich leszczy 0-3 (1 x KuchyKing, 1xJedrzejczak, 1xMartens) i mistrzostwo zostaje w Warszawie. TYLKO LEGIA, UKOCHANA Legia...!!!

odpowiedz
Gienek - 25.04.2019 / 13:57, *.netfala.pl

Dobry sędzia, niech będzie. Wiadomo coś o Vuko, czy będzie mógł zasiąść na ławce rezerwowych? Ponoć komisja ligi miała zająć się tematem.

odpowiedz
Pablo - 25.04.2019 / 13:47, *.181.43

Spokojnie Panowie, wygrywamy w Gdańsku i Mistrz już będzie na wyciągnięcie ręki, bramkowy remis też nam daje przewagę nad Lechią, ważne żeby nie przegrać, ale po tym co prezentuje ostatnio obrona Lechii to jestem spokojny o wynik. Więcej optymizmu (L)

odpowiedz
Rado - 25.04.2019 / 15:05, *.centertel.pl

@Pablo: bramkowy remis nic nam nie daje

odpowiedz
Abc - 25.04.2019 / 18:03, *.play-internet.pl

@Rado: owszem daje, 1 pkt w ligowej tabeli

odpowiedz
Pablo - 25.04.2019 / 20:26, *.t-mobile.pl

@Rado: daje bo w tym roku zmieniły się przepisy i w pierwszej kolejności liczą się męcze bezpośrednie z zasadami liczenia bramek jak w pucharach. Zatem ten gol (gole) strzelone na wyjeździe będą miały znaczenie.

odpowiedz
Rado - 25.04.2019 / 22:25, *.com.pl

@Pablo: liczą się tylko mecze bezpośrednie z fazy zasadniczej, po podziale na grupy wynik bezpośredniego meczu nie ma znaczenia. Zatem decydują punkty, a przy równej liczbie punktów różnica bramek z całego sezonu.

odpowiedz
Rado - 25.04.2019 / 22:41, *.com.pl

@Pablo: 5.4.1 przy dwóch Klubach:
a. liczba zdobytych punktów W RUNDZIE ZASADNICZEJ,
b. liczba zdobytych punktów w meczach między tymi Klubami, rozegranych W RUNDZIE ZASADNICZEJ,
c. przy równej liczbie punktów korzystniejsza różnica między zdobytymi i utraconymi bramkami w meczach między tymi Klubami W RUNDZIE ZASADNICZEJ,
d. przy dalszej równości, według obowiązującej reguły UEFA, że bramki strzelone na wyjeździe liczone są „podwójnie,” korzystniejsza różnica między zdobytymi i utraconymi bramkami w meczach między tymi Klubami W RUNDZIE ZASADNICZEJ,
e. przy dalszej równości, korzystniejsza różnica bramek WE WSZYSTKICH MECZACH z całego cyklu Rozgrywek Ekstraklasy

odpowiedz
Pablo - 26.04.2019 / 07:48, *.tpnet.pl

@Rado: OK Stary, ja nie doczytałem, mój błąd. Dzięki za sprostowanie. PS. Tak czy inaczej trzeba wygrać w Gdańsku. Pozdrawiam (L)

odpowiedz
LWL - 25.04.2019 / 13:41, *.tpnet.pl

Mamy nadzieje ze sedzia bedzie respektowal VAR oby tylko nie w nadmiarze ! "L" !!!

odpowiedz
Grzesiek - 25.04.2019 / 13:08, *.centertel.pl

Ile biletów poszło dla Gdańska? Będzie nas tyle co Pogoni czy zdecydowanie mniej?

odpowiedz
Radom L - 25.04.2019 / 13:06, *.vectranet.pl

Po tym meczu już będzie wszystko jasne.
Legia tradycyjnie przegra bo nie potrafi grać na wyjazdach w ważnych meczach. Gdańsk będzie miał 3 pkt.przewagi i wyższą pozycję po rundzie zasadniczej, a zatem jakby miał 3,5 pkt przewagi.

odpowiedz
ginpasterz - 25.04.2019 / 13:14, *.plus.pl

@Radom L: Nistety masz rację. Wystarczyło zremisowac wczoraj i zremisowac w Gdańsku. Bylibyśmy uzależnieni od siebie a tak to już wszystko na musie.

odpowiedz
Kobo(L)t - 25.04.2019 / 13:57, *.privatgirot.se

@Radom L:

Przeczytaj zasady, może być powtórka z 93 r. :

5.4.1 przy dwóch Klubach:
a. liczba zdobytych punktów w rundzie zasadniczej,
b. liczba zdobytych punktów w meczach między tymi Klubami, rozegranych w rundzie zasadniczej,
c. przy równej liczbie punktów korzystniejsza różnica między zdobytymi i utraconymi bramkami w meczach między tymi Klubami w rundzie zasadniczej,
d. przy dalszej równości, według obowiązującej reguły UEFA, że bramki strzelone na wyjeździe liczone są „podwójnie,” korzystniejsza różnica między zdobytymi i utraconymi bramkami w meczach między tymi Klubami w rundzie zasadniczej,
e. przy dalszej równości, korzystniejsza różnica bramek we wszystkich meczach z całego cyklu Rozgrywek Ekstraklasy,

odpowiedz
onufry - 25.04.2019 / 16:57, *.vectranet.pl

@Kobo(L)t:
nie może być powtórki przy równej ilości punktów. Lechia była wyżej po rundzie zasadniczej i w takim przypadku ona byłaby mistrzem gdyby Legia i lechia miały tyle samo pkt.
Legia musi mieć więcej pkt chcący być mistrzem.

odpowiedz
Rado - 25.04.2019 / 17:32, *.com.pl

@onufry: wystarczy, że będziemy mieli lepszy bilans bramek z całego sezonu przy tej samej liczbie punktów.

odpowiedz
Kobolt - 25.04.2019 / 18:17, *.mm.pl

@onufry: Przeczytaj. Wkleiłem regulamin, który masz również dostępny pod tabelą. Nie ma czegoś takiego jak wyższe miejsce, jest większa ilość punktów w sezonie zasadniczym.

odpowiedz