fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Statystyki meczu z Lechem

Woytek, źródło: InStat / Ekstraklasa

W meczu z Lechem legioniści przebiegli prawie 113 km, oddali 15 strzałów w kierunku bramki Buricia i posiadali piłkę przez 50% czasu gry. Statystycznie mecz był bardzo wyrównany, ale to gospodarze w końcówce przechylili go na swoją korzyść. Poniżej prezentujemy szczegółowe statystyki z meczu. Zapraszamy także do wystawiania ocen piłkarzom Legii.
fot. InStat / Ekstraklasa

Szczegółowe statystyki piłkarzy Legii

fot. InStat / Ekstraklasa

Średnie pozycje piłkarzy Legii na boisku

fot. InStat / Ekstraklasa

Przebiegnięty dystans

fot. InStat / Ekstraklasa

źródło: InStat / Ekstraklasa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Arek - 25.04.2019 / 23:43, *.tpnet.pl

To teraz się nie dziwię, że przegrali. Jak się 13 kilometrów przez cały mecz zrobi, to wygrać nijak nie idzie:)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.