Sebastian Szymański - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

20. urodziny Szymańskiego

Redakcja

Dziś swoje 20. urodziny obchodzi Sebastian Szymański. Piłkarską karierę „Szymi” rozpoczął w TOP 54 Biała Podlaska, a następnie grał w juniorach Legii Warszawa. Debiut w pierwszej drużynie zaliczył 7 lipca 2016 roku podczas przegranej 1-4 rywalizacji z Lechem Poznań o Superpuchar Polski.

Szymański swojego pierwszego gola z „eLką” na piersi zdobył 3 marca 2017 roku podczas wygranej 3-1 potyczki z Zagłębiem Lubin. „Szymi” w pierwszej drużynie mistrza Polski wystąpił 83 razy, zdobywając 11 goli. Wraz z Legią cieszył się dwukrotnie ze zdobycia mistrzostwa Polski oraz z Pucharu Polski.

Z okazji urodzin życzymy zdrowia, sukcesów w życiu sportowym oraz radości w życiu prywatnym. Sto lat „Szymi”!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (24)

+dodaj komentarz
Kieł - 11.05.2019 / 16:40, *.32.104

W takim razie 20 baniek za Szymańskiego na 20 urodziny! Hehe.
Wszystkiego najlepszego. Więcej masy życzę.

odpowiedz
Arek - 11.05.2019 / 00:07, *.tpnet.pl

Kurde, a mnie się zdawało, że on ze 21, albo 22 ma, a tu dwójka z przodu się dopiero pokazała. W każdym razie wszystkiego naj(l)epszego, 100 (l)at!!!

odpowiedz
News⚽️Legia - 10.05.2019 / 21:30, *.193.120

Happy!Birthday!

odpowiedz
matus007 - 10.05.2019 / 18:18, *.play-internet.pl

100 LAT,lepszych meczów ;p

odpowiedz
Bródno - 10.05.2019 / 14:25, *.play-internet.pl

Siłownia i z 10 kg w mięśniach musi przybrać, bo każdy go przestawia jak chce .
Młody, młody a tu 20 na karku ...:)

odpowiedz
matus007 - 10.05.2019 / 18:18, *.play-internet.pl

@Bródno : 100 %

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 10.05.2019 / 14:12, *.play-internet.pl

Szymański jest cienki,jak 22 nr nici.Ale to nie jego wina,tylko kogoś,kto mu odpowiednio wcześnie nie powiedział "dzieciaku,daj se spokój z grą w piłkę-może basen,albo golf-tam cię widzę".

odpowiedz
R - 12.05.2019 / 04:23, *.play-internet.pl

@FOREVER LEGIA: ty jesteś cienki.. Do tego najmadrzejsza by się wypowiadać... Zajmij się szydelkowaniem a nie ocena piłkarzy bo to i słabo wychodzi

odpowiedz
Kazio - 10.05.2019 / 13:59, *.tpnet.pl

Wszystkiego najlepszego. Sukcesów i ogromnej kariery.

odpowiedz
tomiacab - 10.05.2019 / 12:41, *.129.154

Rozbój duży :)

odpowiedz
* - 10.05.2019 / 16:46, *.virginm.net

miało być rośnij oczywiście ale zmarł twórca t9 i niech mu ziemia lekką Będzin ;)

odpowiedz
L - 10.05.2019 / 11:17, *.axadirect.pl

No i przestałbyć młodym talentem , teraz to już tylko w górę i systematycznej dobrej gry , a rzuty rożne sobie odpuść :)

odpowiedz
zaba285 - 10.05.2019 / 13:48, *.lukman.pl

@L : w Polsce młody talent to do 27 roku życia ;)

odpowiedz
LGZ - 10.05.2019 / 11:13, *.tpnet.pl

Zdrowia i oczekujemy lepszej gry a co dotyczy stalych fragmentow to zrezygnuj bo jak to wychodzi to wiadomo !!!

odpowiedz
LWGZ - 10.05.2019 / 11:05, *.tpnet.pl

Za wczesnie zeby spoczac na laurach ! Zdrowia i dobrej gry !!!!

odpowiedz
m4 - 10.05.2019 / 11:02, *.hexaoperator.com

Powodzenia w nowym klubie

odpowiedz
Rambo - 10.05.2019 / 10:41, *.centertel.pl

Szymi wszystkiego najlepszego. Jednak tak jak pisali przedmówcy odpuść stałe fragmenty, bo często sposób ich wykonania to kryminał. Nabierz też masy, bo 100% pojedynków siłowych niestety odpuszczonych albo przegranych. I nie przekonuje mnie gadanie przy każdej takiej okazji, że nie potrzebujesz masy, bo masz inne walory. Jakie? Stałe fragmenty słabo. Gra głową i pojedynki powietrzne słabo. Siła słabo. Prawa noga do wsiadania do tramwaju. Więcej tu pól do poprawy niż walorów. Zwinność i technika to zdecydowanie za mało. Siłownia, wiadro witamin i będzie dobrze ;)

odpowiedz
Grzegorz - 10.05.2019 / 10:09, *.skyware.pl

Zdrówka

odpowiedz
Gienek - 10.05.2019 / 09:00, *.netfala.pl

Weź się do roboty bo grasz coraz słabiej! A rzuty rożne to ja lepiej wykonuję na podwórku.

odpowiedz
Groch - 10.05.2019 / 08:58, *.play-internet.pl

Najlepszego Plastuś, Ale prośba nie wykonuj już do rzutów wolnych i różnych bo 4na 5 twoich uderzeń to nie przechodzi pierwszego obrońcy

odpowiedz
znajca - 10.05.2019 / 06:57, *.com.pl

Najlepszego, Młody! Obyś nie poszedł śladem piłkarza o podobnej charakterystyce - Smolińskiego.
A teraz chwila refleksji... gdzie są obecnie inne "młode talenty"? Borysiuk, Łukasik, Wolski, Żyro, młody Kosecki, Kucharczyk? Każdy z nich ocierał się kiedyś o kadrę Polski. Daje do myślenia, co nie?

odpowiedz
Cezary1916 - 10.05.2019 / 09:11, *.com.pl

@znajca:jedynie z tych młodych w kadrze zaistniał Rybus

odpowiedz
Mario - 10.05.2019 / 14:47, *.tpnet.pl

@Cezary1916: wiesz co to prawda za szybko kreujemy gwiazdy , ogrywania sie Kilka Lat by byc gwiazda w Legii , rozne czy wolne widzimy ze nie wychodza wiec inni niech podchodza roznego czy wolnego .

odpowiedz
GiB - 10.05.2019 / 00:07, *.chello.pl

Najlepszego!

odpowiedz