fot. Legionisci.com
REKLAMA

Informacja Legii dla kibiców

Redakcja, źródło: legia.com

Legia Warszawa prosi wszystkie osoby, które miały problem z wejściem na stadion podczas ostatniego meczu pomiędzy Legią a Cracovią przy Łazienkowskiej o kontakt mailowy z Punktem Obsługi Kibica (POK) pod adresem pok@legia.pl i przesłanie numeru swojej karty kibica.


Po otrzymaniu numeru karty kibica w celu niezbędnej weryfikacji danych, POK będzie się kontaktował z każdym z kibiców indywidualnie.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
gm - 24.04.2019 / 19:22, *.plus.pl

Dziękuje za super mecz z Pogonią szkoda ze nie udało się wejść przez wasze zaniedbania i traktowanie kibiców jak zło konieczne !!!!!

odpowiedz
Do Redakcji : - 24.04.2019 / 14:29, *.inetia.pl

Wysłałem i co ? Jeszcze nikt się ze mną nie komunikował.

odpowiedz
Amir(L) - 24.04.2019 / 16:19, *.play-internet.pl

@Do Redakcji :: pilnuj telefonu bo zadzwonią i przegapisz szanse.....heh

POZDRO dla normalnych kibiców L

odpowiedz
SEBO(L) - 24.04.2019 / 11:20, *.centertel.pl

Myślę,że warto w tym miejscu zacytować pochwały po podpisaniu umowy na nowy system dystrybucji biletów... :D

odpowiedz
MaLec - 24.04.2019 / 09:01, *.centertel.pl

Witam ja miałem taki problem z wejściem na Pogoń i musiałem odstac swoje przy kasach żeby kupic jeszcze raz bilety, i po dwóch dniach dostałem zwrot kasy, więc może wy też dostaliscie zwrot kasy a na jakiekolwiek profity czy rekompensaty bym się nie spodziewał od klubu.

odpowiedz
APGAP - 23.04.2019 / 22:59, *.t-mobile.pl

Rekompenstatą będzie zakup magazynu Legia o 50 % taniej :-) hahaha. Mój kumpel kupił karnet za 155 zł i obejrzał połowę meczu mniej niż ja co kupiłem bilet pojedynczy.

odpowiedz
Kaktus - 23.04.2019 / 21:58, *.tpnet.pl

Na Pogoń dwa razy kupiłem bilety... I nie miałem żadnego. To jakaś kpina...

odpowiedz
Mb - 23.04.2019 / 19:22, *.tpnet.pl

A co z osobami, ktore miały taki sam problem na meczu z Pogonią?

odpowiedz
oLaf - 23.04.2019 / 19:13, *.vectranet.pl

he, dopiero co tydzień temu było info o wyborze nowego systemu biletowego i.... po kilku dnia stary system "strzelił focha i się obraził"... Przypadek? nie sądzę... ; )))

odpowiedz