Wypożyczeni: Asysty Jodłowca i Sanogo

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Tomasz Jodłowiec kolejny raz przyczynił się do wygranej Piasta. "Jodła" ponownie zaliczył asystę przy bramce, która ustaliła wynik spotkania. Kluczowym podaniem popisał się także Vamara Sanogo. W środku tygodnia oprócz ekstraklasy grano także w I i II lidze, gdzie zaprezentowali się wypożyczeni legioniści.
Zagłębie Sosnowiec
Tomasz Nawotka - 90 minut w wygranym 2-1 meczu z Wisłą Kraków
Vamara Sanogo - do 82. minuty w wygranym 2-1 meczu z Wisłą Kraków. Zaliczył asystę przy drugiej bramce dla Zagłębia.

Mateusz Hołownia (Śląsk Wrocław) - 90 minut w przegranym 1-2 meczu z Górnikiem Zabrze
Tomasz Jodłowiec (Piast Gliwice) - 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Zagłębiem Lubin. Zaliczył asystę przy bramce w 15. minucie spotkania.
Mateusz Żyro (Miedź Legnica) - nie grał w przegranym 0-2 meczu z Arką Gdynia.

I liga
Bytovia Bytów
Mikołaj Kwietniewski - do 65. minuty w przegranym 0-4 meczu z GKS 1962 Jastrzębie Zdrój. Ukarany żółtą kartką.
Łukasz Moneta - 90 minut w przegranym 0-4 meczu z GKS 1962 Jastrzębie Zdrój

Michał Góral (Stomil Olsztyn) - od 69. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z GKS Katowice
Kacper Kostorz (Podbeskidzie Bielsko-Biała) - 90 minut w przegranym 0-2 meczu z Rakowem Częstochowa

II liga
Mateusz Kochalski (Radomiak Radom) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Widzewem Łódź
Kacper Skibicki (Olimpia Grudziądz) - do 46. minuty w przegranym 0-3 meczu z Gryfem Wejherowo
Kacper Wełniak (Siarka Tarnobrzeg) - nie grał w przegranym 0-3 meczu z Błękitnymi Stargard