Radosław Cierzniak - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Cierzniak: Powinniśmy zagrać o wiele lepiej

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

- W pierwszej połowie meczu z Lechem mogliśmy zdobyć przynajmniej dwa gole, wtedy spotkanie potoczyłoby się inaczej. Jesteśmy sami sobie winni, powinniśmy zagrać o wiele lepiej. Teraz nie ma co płakać, za trzy dni jest kolejny mecz. Koncentrujemy się na rywalizacji z Lechią, bo nie mamy wpływu na to co jest za nami – powiedział po meczu z Lechem Radosław Cierzniak.

- Mamy świadomość, że jest u nas w składzie sporo zagrożonych piłkarzy. Na boisku tego nie odczuwamy, nikt nie kalkuluje i to jest najważniejsze z naszej perspektywy. Mamy na tyle silny zespół i szeroką kadrę, że nie mamy się czego obawiać. Jak jeden zawodnik wypada, to jest szansa dla kolejnego. Uważam, że to nie będzie żadna strata, tylko musimy wygrywać w następnych kolejkach.

- Nie myślimy, że mecz w Gdańsku jest o mistrzostwo. To będzie tak samo ważne spotkanie, jak to z Lechem. Oczywiście, gramy z naszym bezpośrednim rywalem, ale jeszcze mamy kilka kolejek i sporo może się wydarzyć. W Legii Warszawa presja jest w każdym meczu, każdego dnia mamy z nią do czynienia. Nikt się przed nią nie chowa i nie ucieka. Jesteśmy silnym zespołem i wierzę, że wygramy w Gdańsku i obronimy czwarte mistrzostwo z rzędu.

- Myślę, że kluczowa w meczu z Lechią będzie gra defensywna, ale przed wszystkim nasza postawa na boisku. Musimy zaprezentować nasz poziom, na pewno nie obawiam się tego spotkania. Jestem przekonany, że zagramy lepiej niż w Poznaniu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
KibicL - 25.04.2019 / 14:41, *.vectranet.pl

Do sputnik.
Jak ja zaglądałem do podręcznika to ty jeszcze slizgałeś się na kale.

odpowiedz
Lnn - 25.04.2019 / 14:11, *.t-mobile.pl

Cierzniak się wypowiedział hehe . Ten drewniak już dawno powinien zostać wyj...ne. Nic się rusza dobrze że strzelają obok bramki bo.to.drewno tylko się patrzy jak.pilka.leci ...

odpowiedz
Lipa - 25.04.2019 / 11:28, *.chello.pl

Mamy na tyle silny zespół i szeroką kadrę, że nie mamy się czego obawiać.
Silny zespół nie przegrywa z wisłą 0-4 i ze słabiutkim lechem.

odpowiedz
KibicL - 25.04.2019 / 09:53, *.vectranet.pl

Trzeba było to towarzystwo wzajemnej adoracji skoszarować na święta. Pewnie całe swięta chlli do updłego i nie mieli siły grać. Grali ja za sa piętą.
Szymański to powinien zbudować masę mięśniową bo póki co to grają nim w kręgle. W starciu z każdym odbijasię jak piłka, zresztą forma jaką od jakiegoś czasu prezenruje opoważnia go do gry w Legii tyle tylko, że na harmonijce ustnej. Na szczęście Vuko to dostrzegł i posadził go na ławce, szkoda tylko, że tak krótko. Moim zdaniem w Gdańsku w bramce powinien zagrać Arek.

odpowiedz
Sputnik 44 - 25.04.2019 / 12:34, *.t-mobile.pl

@KibicL: ty w Święta do podręcznika języka polskiego też raczej nie zaglądałeś...

odpowiedz
Simon - 25.04.2019 / 09:28, *.155.3

W zeszłym sezonie bramkarz był naszym najlepszym zawodnikiem, Cierzniak nie jest zawodnikiem na mistrzostwo ani na puchary europejskie (nie to, żeby reszta kopaczy była)

odpowiedz
L - 25.04.2019 / 08:36, *.play-internet.pl

Nikt mi nie wmówi że on jest lepszy od Malarza...

odpowiedz
m4 - 25.04.2019 / 10:01, *.hexaoperator.com

@L: Jest leprzy od Malarza puszcza polowe mniej bramke albo lepiej , nie wypluwa pilek przed siebie gra na przedpolu a nie jest przyspawany do linii

odpowiedz
L - 25.04.2019 / 16:44, *.tpnet.pl

@m4: NIe umie grać nogami. Opóźnia gre swoimi wybiciami nawet jak przegrywamy. Co cięższa piłka do obrony to wpada. Popełnia będy przy dośrodkowaniach. Arek miał mega refleks a on jakby miał nadwage...

odpowiedz
Ronve - 25.04.2019 / 08:06, *.170.173

Cytując "Nie myślimy, że mecz w Gdańsku jest o mistrzostwo." No właśnie, Wy generalnie nie myślicie, doprawdy myślicie że inne zespoły będą się zabijały w meczu z Lechią o pkt? :) Jak nie wygracie z Lechią zapomnijcie o Mistrzostwie.

odpowiedz
Lutek - 25.04.2019 / 07:05, *.plus.pl

Grać to trzba umieć!

odpowiedz
Mateusz z Gór - 25.04.2019 / 07:04, *.inetia.pl

Powinieneś się lepiej ustawić przy bramce. Obaj z Cafu się nie popisaliście.

odpowiedz
Mati - 25.04.2019 / 07:57, *.com.pl

@Mateusz z Gór: zasłoniety był stał dobrze na środku więc nie filozuj

odpowiedz
LWB - 25.04.2019 / 08:39, *.play-internet.pl

@Mati : jak usprawiedliwisz jego słabą grę nogami i niepewne wyjścia do piłki? Arek wróć!!

odpowiedz
young - 25.04.2019 / 11:02, *.com.pl

@LWB: Majecki wróć, Arek nie wracaj.

odpowiedz