Inaki Astiz - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Astiz: Zawiodła skuteczność

Wiśnia, Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

- Mieliśmy bardzo dużo sytuacji pod bramką Lecha, niestety zawiodła skuteczność, dlatego przegraliśmy. Zdecydowanie brakowało precyzji na ostatnich metrach, bo uważam, że mieliśmy dobre szanse, aby zdobyć gole. Spotkania, podczas których nie wykorzystujesz sytuacji, bolą najbardziej – powiedział po meczu z Lechem Inaki Astiz.

- Mecz z Lechią jest bardzo ważny, ale nie wiem czy decydujący. Jest jeszcze kilka punktów do zdobycia. Ta liga jest taka, że każdy może wygrać z każdym, więc jest szansa, że będzie jeszcze sporo niespodzianek.

- Czułem się dobrze na boisku, od początku byłem pewny siebie. W drugiej połowie łapałem lepszą formę. Wiadomo, nie był to mecz na „dziesięć” w moim wykonaniu. Na pewno czegoś brakowało, ale wydaje mi się, że był to dobry mecz, szkoda tylko niewykorzystanych sytuacji. Trenuję ciężko, aby wyglądać fizycznie jak najlepiej i jestem z tego zadowolony.

- Z moim zdrowiem po meczu jest okej. Dostałem tylko kilka uderzeń w głowę i mnie trochę bolało, a z Tibą walczyliśmy o piłkę. Wygrałem z nim ten pojedynek, potem mnie sfaulował i przeprosił, normalna sytuacja, to nic poważnego.

- Przegraliśmy z Lechem, a następny mecz gramy już w sobotę. Dobrze, że za trzy dni będziemy mogli się zrewanżować.

- Koncentruję się na tym, żeby zdobyć mistrzostwo, potem na spokojnie będziemy myśleć co z moją przyszłością w Legii.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
Hiszpan - 25.04.2019 / 19:33, *.play-internet.pl

Astiz to pomyłka.

odpowiedz
Krzysiek_72 - 25.04.2019 / 15:31, *.184.63

Astiz przy straconej bramce Ty zawiodłeś ... stałeś jak cieć nawet się nie ruszyłeś, Cierzniak też się nie popisał...

odpowiedz
Wojtek - 25.04.2019 / 08:54, *.net.pl

Żebyście nawet 100 lat grali to się nie nauczycie podejmowania właściwych decyzji na boisku. Walenie na pałę i niecelne podania na kilka metrów, to potraficie. W tym jesteście mistrzami.

odpowiedz
LWL - 25.04.2019 / 08:53, *.tpnet.pl

Na tyle wypracowanych sytuacji to w 1 polowie powinien mecz byc zamkniety ! "L" !!!

odpowiedz
Sasza - 25.04.2019 / 06:03, *.chello.pl

Brakuje wam precyzji bo jesteście ciency jak barzcz, taka prawda. W poważnej piłce, nie w tym czymś co uprawia się w Polsce, tylko w tej prawdziwej gdzie grają prawdziwi piłkarze a nie takie wydmuszki jak wy, nie istniejecie, nie ma was. Jeśli do tego dodać brak zaangażowania, który wczoraj aż walił po oczach to mamy to co mamy. Zacznijcie poważnie traktować swój zawód wy leszcze bo to wstyd jak beret co wczoraj zagraliście.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.