fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

ŁSTW Politechnika Łódzka 13-8 Legia Warszawa

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Piłkarze wodni Legii przegrali w wyjazdowym meczu z liderem ekstraklasy, ŁSTW Łódź 8-13. O porażce zdecydowała przede wszystkim druga kwarta, wygrana przez gospodarzy 5-2. Drugi mecz obu drużyn w niedzielę o 11. Legioniści sezon ligowy zakończą dwumeczem z Alfą Gorzów, który w dniach 25-26 maja rozegrany zostanie na basenie przy Potockiej.

Piłka wodna: ŁSTW Łódź 13-8 Legia Warszawa
Kwarty: 3-2, 5-2, 2-2, 3-2

Centrum informacji o sekcjach Legii -> legionisci.com/sekcje

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.