Majówka na Legii! | fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Mecz z Piastem: Ceny biletów, darmowy grill i 5000 darmowych wejściówek!

źródło: Legia Warszawa

Legia Warszawa zaprasza na największy darmowy grill w mieście, który będzie miał miejsce na meczu z Piastem Gliwice w sobotę, 4 maja. Klub rozda aż 5 tysięcy darmowych wejściówek dla fanów do 18. roku życia. Bilety na Żyletę z kolei kosztują 45 zł, a dodatkowo klub przygotował darmowe piwo i kiełbasę z grilla!

Bezpłatne wejściówki można odbierać w Punkcie Obsługi Kibica (POK) oraz kasach stadionu Legii przy ulicy Łazienkowskiej 3.

Bramki wejściowe zostaną otwarte o godzinie 18:30, start meczu o 20:30.

KUP BILET ON-LINE

Bilety można kupować także stacjonarnie:

- kasy klubu przy ul. Łazienkowskiej 3 - czynne od poniedziałku do piątku w godz. 11.00 - 19.00, w soboty w godz. 10.00 - 17.00, a także w niedziele w godz. 10.00 - 16.00;

- wyspa w Centrum Handlowym M1 w Markach - czynna codziennie w godz. 11.00 - 20.00 z wyłączeniem świąt oraz niedziel niehandlowych;

- Fan Corner Legii Warszawa w Centrum Handlowym "Janki" - czynny codziennie w godz. 9.00 - 21.00 z wyłączeniem świąt oraz niedziel niehandlowych;

- Fan Corner na Krakowskim Przedmieściu 27 - czynny codziennie w godz. 11.00 - 19.00 z wyłączeniem świąt oraz niedziel niehandlowych.

Na 2 dni przed meczem z Piastem Gliwice (2-3 maja, czwartek-piątek) kasy będą otwarte w godz. 8:00 - 21:00. W dniu meczu kasy klubu i POK otwarte są od godz. 8.00 do rozpoczęcia II połowy meczu.

fot. Legia Warszawa

fot. Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (53)

+dodaj komentarz
Darek - 27.04.2019 / 23:09, *.vodafonedsl.it

Kupcie dobrych pilkarzy co zapewnia wygrane i ciekawa gre dla oka to nie bedziecie musieli rozdawac darmowych biletów.Zawsze robicie wszystko od dupy strony.

odpowiedz
Jejjjj - 27.04.2019 / 12:54, *.chello.pl

Darmowe piwo i kiełba to jest to :(.Może by tak zaproponować kibicom mecz bez wulgaryzmów a nie piwo i kiełbę?

odpowiedz
magoo - 27.04.2019 / 15:01, *.chello.pl

@Jejjjj: To może się przenieś na Don Pedro Arena ;)

odpowiedz
Autor - 27.04.2019 / 19:58, *.stansat.pl

@Jejjjj: Bez k***a czego? :) A tak na powagę, to wyłącz głos w TV to nie będziesz miał bluzgów :)

odpowiedz
grzesiek - 26.04.2019 / 22:40, *.centertel.pl

Teraz Panie Dariuszu? A wcześniej to nie można było ? Leśny wróć !

odpowiedz
Aleś dzban - 26.04.2019 / 23:00, *.play-internet.pl

@grzesiek: leśny to teraz za GTS kciuki trzyma.

odpowiedz
pieterek - 26.04.2019 / 17:35, *.net.pl

A ja wnoszę postulat o obniżenie wieku seniora. Mój ojciec przez 2 lata kupował bilety ulgowe a po ostatniej reformie regulaminu nagle przestał być seniorem. Aż tyle kasy z klubu uciekało przez ludzi po 60 roku życia?

odpowiedz
(L) - 26.04.2019 / 16:35, *.inetia.pl

I po apelu NS już bilety potaniały i kiełbacha z grilla będzie. To się ( L)oczek postarał. Piknikowcy przyjdą... jak mecz z lechią będzie do przodu. Jak będzie wtopa to kiełbasa nie pomoże.

odpowiedz
Rado - 26.04.2019 / 14:56, *.play-internet.pl

Szkoda, że ma być zimno. Aura niezbyt grilowa...

odpowiedz
dino - 26.04.2019 / 15:24, *.108.201

@Rado:
To jest podsumowanie kibca Legii ery Mioduskiego: za zimno, za drogo, kiełabasa nie taka, trener nie fajny itp

odpowiedz
m4 - 26.04.2019 / 12:54, *.hexaoperator.com

Na grill tylko krakowska i pasztetowa

odpowiedz
donsimone77 - 26.04.2019 / 11:08, *.t-mobile.pl

Nie narzekać, nie politykować, tylko na mecz- czy z kiełbą czy bez potrzebna jest moc stadionu!

odpowiedz
Znawca - 26.04.2019 / 10:32, *.centertel.pl

Chlopki przyjadą na kiełbasę

odpowiedz
Zniesmaczony - 26.04.2019 / 10:23, *.centertel.pl

... trochę kojarzy się z kiełbasę wyborczą ... nie zdziwiłbym się jak musztardę będzie nakładać Halicki,kechup Trzaskowski, a kiełbasą zajmie się Rabiej...

odpowiedz
dino - 26.04.2019 / 10:47, *.108.201

@Zniesmaczony:
Tak a za bufetem Gronkiewicz-Waltz skoncz z ta polityka ciesz sie na mecz

odpowiedz
stonka - 26.04.2019 / 22:05, *.chello.pl

@Zniesmaczony: a biedron zabezpieczy schaby

odpowiedz
Bie(L)any - 26.04.2019 / 09:40, *.lsas.aero

Na Silver Club 500 złociszy kosztował bilet na eliminację do LM, a teraz 600 zł na Piasta... już wiadomo kto zwróci Pudlowi za Kiełbasę ;)))

odpowiedz
Bemowo(L) - 26.04.2019 / 15:07, *.play-internet.pl

@Bie(L)any: a niech bogacze płacą jak ktoś normalnie chodzi na silvera to 100 zł w lewo czy w prawo mu nie robi różnicy.

odpowiedz
adz - 26.04.2019 / 02:43, *.chello.pl

wreszcie jest odpowiedź klubu na inicjatywy kibiców, szkoda że po otwartym liście. ...ale czytając forum widzę, że i tak "zawsze źle"

odpowiedz
Mamut - 26.04.2019 / 00:21, *.t-mobile.pl

Na taką atrakcje to chyba skusi się nawet władeczek i odłoży na bok swój lg

odpowiedz
Zięciu - 26.04.2019 / 13:31, *.centertel.pl

@Mamut: i maciore, faken

odpowiedz
KAMIL - 25.04.2019 / 23:11, *.com.pl

ciekawe czy te 5000 biletów znajdzie nabywców :)

odpowiedz
KowaLos - 25.04.2019 / 22:54, *.vectranet.pl

Kiełbasę to mi może jakaś dupencja postawić

odpowiedz
dino - 26.04.2019 / 09:31, *.108.201

@KowaLos:
Niektorym niedogodzisz ;-)

odpowiedz
Mietek - 25.04.2019 / 22:51, *.play-internet.pl

Bedzie musztarda do kielbasek?

odpowiedz
Poiytrw - 25.04.2019 / 23:48, *.207.18

@Mietek:
Tak ale płatna 20 zeta;)

odpowiedz
Marek Skwarek - 26.04.2019 / 23:39, *.play-internet.pl

@Poiytrw: Ha! Ha! Dobre! :-)

odpowiedz
Wielkie KS PIASECZNO - 25.04.2019 / 22:33, *.play-internet.pl

Ale ceny na Silver to dowalili. W trakcie rundy 360 teraz 600....Ludzie co się z Wami dzieje. ...

odpowiedz
Pl - 25.04.2019 / 22:24, *.play-internet.pl

Brawo w końcu coś się ruszyło

odpowiedz
Kibic - 25.04.2019 / 22:11, *.play-internet.pl

Wreszcie miodek zrozumiał że tych "popisów" naszych kopaczy nie da się oglądać na trzeźwo i wprowadził browarek na trybunach.

odpowiedz
blekotnik - 25.04.2019 / 21:49, *.inetia.pl

karnetowiec też musi swoje pojechać na Ł3, odstać swoje w POK, żeby muc "zeźreć" darmową kiełbę i popić "piwem" ? Czy też karnetowiec po prostu wchodzi, "źre" i "pije" ? Bo jak mam wykonać tyle czaso-kaso chłonnych operacji, to chyba browar,wódę i kięłbę "przyniesę" ze sobą z Pragi :-)

odpowiedz
A - 25.04.2019 / 21:56, *.centertel.pl

@blekotnik: i usmiechnij sie jeszcze do tego, bo żeś smutny jak ch..

odpowiedz
Wiesiek65 - 25.04.2019 / 22:13, *.centertel.pl

@A: szach mat.

odpowiedz
antek - 25.04.2019 / 21:39, *.chello.pl

sram na waszego grilla i hszczone szcyny z kija

odpowiedz
PikoL - 25.04.2019 / 21:55, *.tpnet.pl

@antek: A my na Ciebie

odpowiedz
Kamil - 25.04.2019 / 23:34, *.play-internet.pl

@antek: chrzczone analfabeto nie hszczone i szczyny nie szcyny

odpowiedz
w potrzebie - 25.04.2019 / 21:32, *.chello.pl

A jakieś profesjonalistki będą dawać za darmo? z chęcią bym skorzystał

odpowiedz
Sputnik 44 - 25.04.2019 / 23:00, *.cyfrowypolsat.pl

@w potrzebie: tobie zostaje tylko ręka.....

odpowiedz
Inteligent - 25.04.2019 / 21:22, *.t-mobile.pl

Na trybunach też będzie się grillowac?

odpowiedz
Iki - 26.04.2019 / 21:37, *.plus.pl

@Inteligent: mam nadzieję że się NS postara...

odpowiedz
ja - 25.04.2019 / 21:12, *.chello.pl

Ale ta kiełbasa darmowa to tylko dla członków SKLW? ;)
Czy darmowe piwo do darmowych biletów też bedzie rozdawane ?

odpowiedz
olew - 25.04.2019 / 21:07, *.vectranet.pl

dobre te bilety dla młodych , grill zaś to barbarzyństwo, ale skoro niektórzy lubią... byle nie w trakcie meczu .

odpowiedz
ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ - 25.04.2019 / 21:00, *.ip-point.pl

Kiełbasa kiedyś w koronie grał

odpowiedz
Mb - 25.04.2019 / 20:17, *.tpnet.pl

Biorąc pod uwagę termin meczu, to bardzo dobra inicjatywa, szczególnie te darmowe wejściówki dla młodzieży.

odpowiedz
Jacek - 25.04.2019 / 20:14, *.play-internet.pl

Sram na wasza darmowa kielbe i te szczyny... Wy kur.. Lepiej cos na boisku pokazcie!

odpowiedz
NAS - 25.04.2019 / 20:26, *.centertel.pl

@Jacek: wyp....! Uwaga na słowa

odpowiedz
*** - 25.04.2019 / 19:43, *.chello.pl

Całkiem nieźle tylko wywalić darmowe piwo i zamknąć kramiki na stadionie jeszcze, ewt. na północnej.
- niektórzy i tak nie maja siły nawet stać, co dopiero mówić o wspieraniu Legii.
- ciągła kolejka przez ponad godzinę po kubeczek i spacery po promenadzie, wszak po to właśnie idzie się na mecz ...

odpowiedz
zorientowany - 25.04.2019 / 19:43, *.chello.pl

Ta gienta z grilla to będzie podwawelska czy jakaś badziewna zwyczajna z biedry?

odpowiedz
Fi(L)ip - 25.04.2019 / 20:20, *.253.107

@zorientowany: śląska Sokołowa, dla wybrednych do wyboru myśliwska Morlin lub wiejska od farmera

odpowiedz
zorientowany - 25.04.2019 / 20:58, *.chello.pl

@Fi(L)ip: Mysliwska z grilla? Nie masz pojęcia to się nie wypowiadaj!

odpowiedz
Bade - 25.04.2019 / 19:30, *.play-internet.pl

Darmowe bilety dla młodzieży są na żyletę?

odpowiedz
Matheo1916 - 25.04.2019 / 23:01, *.chello.pl

Podpinam się pod pytanie

odpowiedz
Wrescie - 25.04.2019 / 19:26, *.virginm.net

Wrescie zrozumieli oswiadczenie NS i zachecaja do przyjscia piwem i kielbasa

odpowiedz