fot. Jacek Prondzynski / legia.com
REKLAMA

Legia zagra 1. turniej ekstraklasy w Płońsku

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Powstała przed kilkoma tygodniami sekcja Amp futbolu Legii Warszawa, w najbliższy weekend zainauguruje rozgrywki ekstraklasy w sezonie 2019. Dla Legii występ w pierwszym turnieju obecnego sezonu, będzie jednocześnie formą przygotowań do meczów fazy grupowej Ligi Mistrzów, które nasi zawodnicy rozegrają dokładnie za miesiąc, 25 maja w Tbilisi.


Mecze 1. turnieju ekstraklasy rozegrane zostaną w najbliższą sobotę i niedzielę na stadionie miejskim przy ul. Mikołaja Kopernika 3 w Płońsku. Legioniści zagrają z GKS-em Góra, Miedziowymi Polkowice (sobota) oraz Husarią Kraków i Kuloodpornymi Bielsko-Biała.

Terminy meczów Legii podczas turnieju w Płońsku:
27.04 (SO) g.11:30 GKS Góra - Legia Warszawa
27.04 (SO) g.14:00 Miedziowi Polkowice - Legia Warszawa
28.04 (ND) g.08:00 Husaria Kraków - Legia Warszawa
28.04 (ND) g.10:45 Legia Warszawa - Kuloodporni Bielsko-Biała


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
MaLec - 27.04.2019 / 14:25, *.centertel.pl

Pierwszy mecz wygrali 4:1 :)
A w drugim meczu do przerwy wygrywają 4:0

odpowiedz
Artist - 25.04.2019 / 22:27, *.t-mobile.pl

WOW! Super! Powodzenia Panowie!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.