Hammarby Sztokholm na derbach z Djurgarden
REKLAMA

NSŚ: Derby Belgradu, Pragi i Sztokholmu

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Kolejne derbowe spotkanie rozegrano w Pradze - tym razem Slavia podejmowała Spartę w rozgrywkach Pucharu Czech. Z obu stron nie zabrakło atrakcji ultras - gospodarze zaprezentowali oprawę składającą się z kartoniady, mini sektorówki z herbem klubu i buldogiem oraz transparentu "Old School Slavia", a także racowiska. Sparta odpaliła kilkanaście rac, a część z nich wylądowało na murawie.

160. derby Belgradu zapamiętamy przede wszystkim ze względu na bardzo słabą liczbę po stronie Partizana. Skłóceni "Grabarze" ponownie zasiedli w kilku oddzielnych grupach, ale każda z nich wyglądała bardzo skromnie. Z ich strony tylko jeden konkretniejszy pokaz pirotechniczny. Lepiej pod względem liczebności w młynie, jak i atrakcji ultras wypadli "Delije".

Tradycyjnie podczas derbowego meczu w stolicy Szwecji, zarówno Hammarby, jak i Djurgarden zaprezentowali oprawy okraszone pirotechniką.

Poprzednie kibicowskie relacje ze stadionów Polski i świata w dziale Na stadionach.

Crvena zvezda Belgrad na derbach z Partizanem:

Partizan Belgrad na wyjazdowym meczu z Crveną zvezdą:
Slavia Praga na derbach ze Spartą:

Sparta Praga na wyjazdowym meczu ze Slavią:


Hammarby Sztokholm na derbach z Djurgarden:Djurgarden Sztokholm na wyjazdowym meczu z Hammarby:
Raja Casablanca na meczu z Hassanią Agadir:
Wydad Casablanka na meczu Afrykańskiej Ligi Mistrzów z Memelodi:


Sporting Braga na meczu z Benfiką Lizbona:


Union Berlin na meczu z HSV:
HSV na wyjazdowym meczu z Unionem Berlin:


Osijek na meczu z Dinamem Zagrzeb:

Dinamo Zagrzeb na wyjazdowym meczu z Osijekiem:


Cosenza na meczu z Venezią:Lecce na meczu z Brescią:


Pescara na meczu z Hellas Verona:


FC Luzern na meczu z Thun:
FC Thun na wyjazdowym meczu z FC Luzern:

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.