Łukasz Moneta - fot. Woytek / Legionisci.com

Wypożyczeni: Bramki Górala i Monety

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Dziesięć spotkań czekał Łukasz Moneta na pierwszą bramkę w barwach Bytovii. Wypożyczony legionista przypieczętował zwycięstwo nad Chojniczanką. Na I-ligowych boiskach wyróżnił się także Michał Góral. Napastnik ogrywający się w Stomilu ustalił wynik spotkania z Termaliką.

Zagłębie Sosnowiec
Tomasz Nawotka - do 41. minuty w przegranym 0-4 meczu z Górnikiem Zabrze
Vamara Sanogo - do 52. minuty w przegranym 0-4 meczu z Górnikiem Zabrze

Mateusz Hołownia (Śląsk Wrocław) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Wisłą Kraków
Tomasz Jodłowiec (Piast Gliwice) - 90 minut w wygranym 3-1 meczu z Cracovią
Mateusz Żyro (Miedź Legnica) - nie grał w wygranym 3-2 meczu z Wisłą Płock

I liga
Bytovia Bytów
Mikołaj Kwietniewski - od 63. minuty w wygranym 2-1 meczu z Chojniczanką Chojnice
Łukasz Moneta - do 87. minuty w wygranym 2-1 meczu z Chojniczanką Chojnice. Ustalił wynik spotkania w 60. minucie.

Michał Góral (Stomil Olsztyn) - od 67. minuty w wygranym 3-0 meczu z Termaliką Nieciecza
Kacper Kostorz (Podbeskidzie Bielsko-Biała) - 90 minut zremisowanym 2-2 meczu z GKS 1962 Jastrzębie Zdrój

II liga
Mateusz Kochalski (Radomiak Radom) - 90 minut w przegranym 0-1 meczu z Błękitnymi Stargard
Kacper Skibicki (Olimpia Grudziądz) - do 57. minuty w przegranym 1-2 meczu z ROW 1964 Rybnik
Kacper Wełniak (Siarka Tarnobrzeg) - od 80. minuty w przegranym 0-1 meczu z Pogonią Siedlce

III liga
Victoria Sulejówek
Mateusz Grudziński - 90 minut w przegranym 2-3 meczu ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki
Michał Mydlarz - do 90. minuty w przegranym 2-3 meczu ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki

Michał Król (Wisła Puławy) - nie grał w wygranym 3-0 meczu z Chełmianką Chełm
Mikołaj Neuman (KKS 1925 Kalisz) - nie grał w wygranym 2-1 meczu z Pogonią II Szczecin
Bartosz Rymek (Lechia Tomaszów Mazowiecki) - od 74. minuty w wygranym 4-1 meczu z Zniczem Biała Piska

Chorwacja
Tin Matić (NK Zadar) - nie grał w wygranym 3-0 meczu z Varaždinem

Hiszpania
José Kanté (Gimnástic Tarragona) - 90 minut w przegranym 0-2 meczu z Granadą. Ukarany żółtą kartką.

Nowa Zelandia
Michał Kopczyński (Wellington Phoenix) - od 61. minuty w przegranym 0-5 meczu z Perth Glory