Stan prac na 26 kwietnia - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Budowa LTC: Koparki pracują

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

"Nie uwierzę, dopóki nie zobaczę koparek!" - to chyba najczęściej powtarzane zdanie przez kibiców, gdy przedłużają się różnego rodzaju budowy. Najpierw przez lata fani czekali na rozpoczęcie budowy stadionu, teraz długo trwała procedura przygotowania do budowy centrum treningowego.

Pierwsze prace w gminie Grodzisk Mazowiecki rozpoczęły się na początku kwietnia. Roboty ziemne postępują. W piątek sfilmowaliśmy pracujące koparki. Możecie je obejrzeć na poniższym filmie.Zdjęcia porównujące postęp prac.

14.04.2019

fot. Woytek / Legionisci.com

21.04.2019

fot. Woytek / Legionisci.com

26.04.2019

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
RS - 29.04.2019 / 10:52, *.e-cho.pl

Są koparki, jest impreza.

odpowiedz
MIro - 28.04.2019 / 08:39, *.com.pl

proponuję, żeby zainstalować kamerki i mieć podgląd non stop 24 godziny na dobę, jak ida prace przy budowie naszego ośrodka treningowego

odpowiedz
zz - 27.04.2019 / 20:34, *.inetia.pl

@p: przy takich inwestycjach inwestor rozlicza wykonawcę z zadeklarowanego postępu prac, lub wykonania ich części do określonego terminu. Także jak dla mnie mogłoby tam robić nawet 10 Ukrów ze szpadlami, dopóki wyrobią się w zaplanowanym czasie ;-)

odpowiedz
xmen - 27.04.2019 / 20:17, *.chello.pl

Tuż obok mojej działki (po drugiej strony ulicy). Jako Legionista jestem z siebie dumny. Mój klub się do mnie sam zbliża ;)

odpowiedz
Derwall - 27.04.2019 / 20:09, *.orange.pl

tak oczywiście jest to dobra wiadomość,lecz bardziej interesuje mnie jak działa nasz skauting i czy wogole działa ,czy ludzie odpowiedzialni za wyszukiwanie talentow wogole gdzies jezdza i podgladaja ,czy tez nie jest tak ze kumpel kumplowi poleca swego wychowanka ,lub tez organizowany jest tzw.nabor i dzieci które maja dość duże zaplecze w postaci głębokiej kieszeni rodzicow,przechodz testy naborowe bo przecież rodzice musza ponosić koszty finansowe związane z trenowaniem w Legii ,a i obozy ,turnieje tez musza rodzice oplacic.Jest wiele artykulow tutaj o niczym ,wiele mowy o naszej młodzieży i ze Legia powinna opierać się na wychowankach ,ale jakos niezauwazylem aby był jakiś artylul o naszym skautingu mlodiezowcow,(przykład -wlasnie teraz na Obroncow Tobruku rozgrywane sa Mistrzostwa Polski dzieci z domow dziecka -czy ktoś z Legia tam przygląda się tym chłopcom,czy może niewarto bo przecież kto im pooplaca wszystko jakby mieli trenować w naszym klubie,niestety oni niemaja dzianych starych którzy merolem podrzuca ich na trening i.t.d.Zeby wylapac perełki należy wlasnie na takiego typu imprezach bywac i ogladac,i to klub powinien ponosić calosciowe koszty szkolenia wychowankow poczawszy od sprzętu po opłacanie wszelakiego rodzaju wyjazdow ,turniei obozodziekuje i sorry za brak polskich znakow

odpowiedz
Do redakcji - 27.04.2019 / 17:02, *.mm.pl

Super, że robicie te relacje z budowy! Oby tak dalej:)

odpowiedz
p - 27.04.2019 / 16:21, *.centertel.pl

koparki... a dokładnie jedna i spychacz, mają rozmach... :D

odpowiedz
savik - 27.04.2019 / 12:11, *.chello.pl

Dzięki wielkie za film i zdjęcia, kawał dobrej roboty!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.