Marek Saganowski - fot. Mishka / Legionisci.com

Konferencja po meczu

Saganowski: Jesteśmy w dobrej sytuacji

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Marek Saganowski (II trener Legii): W idealnym świecie byłoby dobrze, żeby Legia od razu narzuciła swój styl, strzeliła szybko bramkę i wygrała. Przede wszystkim cieszymy się, że przegrywając, potrafimy wrócić do gry i wygrać następne części meczu, zdobyć punkty. Ze zmianami chcieliśmy się wstrzymać jak najdłużej, bo wiedzieliśmy, że zawodnicy, którzy wejdą na 20-25 minut, będą świeżsi i będą mogli zadecydować o losach meczu.

Chcieliśmy, żeby druga połowa przebiegała pod nasze dyktando i tak właśnie się zaczęła. Graliśmy zdecydowanie lepiej i nie do końca chcieliśmy burzyć tę dobrą grę. Jesteśmy po tym meczu w dobrej sytuacji, ale z drugiej strony, zdajemy sobie sprawę, jaki mecz przed nami. Z doświadczenia wiemy, ze następne cztery spotkania będą arcyciężkie i arcyważne. Musimy się do tego przygotować.