Piotr Stokowiec - fot. Mishka / Legionisci.com

Stokowiec: Nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Piotr Stokowiec (trener Lechii): Zacznę od gratulacji dla zespołu Legii za zwycięstwo. Po drugie - ten mecz powinien wyglądać inaczej od 5. minuty, gdzie był ewidentny rzut karny i czerwona kartka, po trzecie - cofnęliśmy się w drugiej połowie za głęboko. Przypadkowa bramka na 1-1 spowodowała, że trochę się pogubiliśmy i nie potrafiliśmy odpowiedzieć. Zmiany nie były tak jakościowe, jak w ostatnim meczu. Gramy dalej i dalej walczymy. Liga jeszcze się nie skończyła. To dla nas bardzo dobry sezon i jeszcze nie powiedzieliśmy ostatniego słowa.