Radosław Cierzniak - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Cierzniak: Chylę czoła przed zespołem

Kamil i Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Radosław Cierzniak: Dopiero wygraliśmy spotkanie i w ostatnich kolejkach musimy potwierdzić kto jest mistrzem Polski. Patrząc przez pryzmat całego meczu, czułem, że jesteśmy lepszym zespołem. Częściej byliśmy przy piłce, mieliśmy swobodę. Owszem, Lechia po zdobyciu bramki cofnęła się i grała to, co najlepiej potrafi i lubi. Natomiast to, co pokazaliśmy w drugiej połowie... To już chylę czoła przed całym zespołem.

Należą się słowa uznania za jakość, za intensywność... Po prostu cieszyliśmy się grą i uważam, że to było kluczowe. Widać było, że Lechia gaśnie, a z kolei my nabieraliśmy coraz większej wiary i pewności. Widać, że jesteśmy świetnie przygotowani, o czym świadczyła postawa w drugiej połowie. Nasza intensywność w połączeniu z jakością, którą mamy pozwoli nam wygrać mistrzowski tytuł.

Doświadczenie, które mamy pozwoli nam mieć chłodną głowę w tym momencie. Naprawdę jest cienka linia między zwycięstwem a porażką. Dzisiaj jest czas na radość. Owszem, wkradł się element złości po stracie bramki, ale gdy spojrzałem na zegar wiedziałem, że będziemy się rozkręcać z minuty na minutę.
Przed nami nieco więcej czasu na regenerację i pracę nad pewnymi elementami. Później przyjdzie potyczka z Piastem, która będzie równie istotna co spotkanie w Gdańsku.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
m4pierwszy - 28.04.2019 / 07:48, *.com.pl

jak rynknęli "nie poddawaj się" to ciary mam do dzisiaj

odpowiedz
Arek - 28.04.2019 / 00:36, *.tpnet.pl

I tylko Legia, Legia Warszawa!!!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.