Kacper Wełniak - fot. Woytek / Legionisci.com

Wypożyczeni: Dwie bramki Wełniaka. Jodłowiec mistrzem

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Wypożyczony do Piasta Gliwice Tomasz Jodłowiec został mistrzem Polski. W ostatnim meczu sezonu "Jodła" wszedł w końcówce spotkania z Lechem Poznań. Na II-ligowy froncie Kacper Wełniak cieszył się ze zdobycia dwóch bramek, ale ostatecznie jego Siarka Tarnobrzeg spadła z ligi, mimo wygranej ze Skrą Częstochowa.

Zagłębie Sosnowiec
Tomasz Nawotka - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Wisłą Płock. Ukarany żółtą kartką.
Vamara Sanogo - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Wisłą Płock

Mateusz Hołownia (Śląsk Wrocław) - od 46. minuty w wygranym 4-0 meczu z Arką Gdynia
Tomasz Jodłowiec (Piast Gliwice) - od 80. minuty w wygranym 1-0 meczu z Lechem Poznań
Mateusz Żyro (Miedź Legnica) - 90 minut w wygranym 5-4 meczu z Wisłą Kraków

I liga
Bytovia Bytów
Mikołaj Kwietniewski - od 69. minuty w wygranym 2-1 meczu z GKS Katowice
Łukasz Moneta - do 80. minuty w wygranym 2-1 meczu z GKS Katowice

Michał Góral (Stomil Olsztyn) - 90 minut w przegranym 2-5 meczu ze Stalą Mielec
Kacper Kostorz (Podbeskidzie Bielsko-Biała) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Chrobrym Głogów

II liga
Mateusz Kochalski (Radomiak Radom) - 90 minut w przegranym 2-5 meczu z Górnikiem Łęczna
Kacper Skibicki (Olimpia Grudziądz) - nie grał w wygranym 2-1 meczu z Widzewem Łódź
Kacper Wełniak (Siarka Tarnobrzeg) - od 46. minuty w wygranym 2-1 meczu ze Skrą Częstochowa. Strzelec bramek na 1-1 i 2-1 w 67. i 69. minucie spotkania. Ponadto został ukarany żółtą kartką.

III liga
Victoria Sulejówek
Mateusz Grudziński - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Legią II Warszawa
Michał Mydlarz - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Legią II Warszawa

Michał Król (Wisła Puławy) - nie grał w zremisowanym 2-2 meczu z Avią Świdnik
Mikołaj Neuman (KKS 1925 Kalisz) - od 85. minuty w wygranym 3-1 meczu ze Świtem Skolwin Szczecin
Bartosz Rymek (Lechia Tomaszów Mazowiecki) - 90 minut w przegranym 0-1 meczu z Mazurem Ełk

Chorwacja
Tin Matić (NK Zadar) - nie grał w wygranym 5-1 meczu z Solinem

Hiszpania
José Kanté (Gimnástic Tarragona) - do 46. minuty w przegranym 3-4 meczu z Cordobą

Nowa Zelandia
Michał Kopczyński (Wellington Phoenix) - drużyna Wellington Phoenix zakończyła rozgrywki 3 maja

Słowacja
Sadam Sulley (Zemplin Michalovce) - od 70. minuty w zremisowanym 3-3 meczu ze Slovanem Bratysława