Adam Hlousek - fot. Mishka / Legionisci.com

Hlousek: Sukces jest wynikiem zaangażowania

Fumen i Wiśnia, źródło: Legionisci.com

- Czuję się legionistą i trudno mi teraz o tym wszystkim mówić... Mamy w drużynie bardzo dobrych piłkarzy, lecz to nie wystarczyło. Bez walki w całym sezonie nie można sięgnąć po trofeum. Zawodników mamy znakomitych - każdy musi sobie jednak odpowiedzieć na pytanie, czy na murawie dawał z siebie wszystko. Tylko przy pełnym zaangażowaniu można odnieść sukces - mówi Adam Hlousek.

- Po wygranej z Lechią za bardzo uwierzyliśmy, że mamy już mistrza. Bardzo boli mnie to, że nie zdobyłem z Legią tytułu w swoim ostatnim sezonie w klubie. Wiem, że pierwsze miejsce było klubowi bardzo potrzebne, szczególnie w kontekście przyszłości. Najbardziej jest mi tutaj szkoda właśnie klubu. Jeżeli będę miał możliwość, to na pewno będę oglądał mecze Legii. Jeśli chodzi o "Vuko", to życzę mu wszystkiego dobrego. Jestem przekonany, że da sobie radę jako trener Legii. Uważam, że jest szkoleniowcem, który obudzi drużynę i będzie zapier...ła i nie będzie miała kłopotów, aby zdobyć mistrza w przyszłym sezonie. Nie za wszystko odpowiada jednak trener. Mówię tutaj chociażby o pracy w klubie Ricardo Sa Pinto. Za wyniki odpowiadamy my jako piłkarze...

- Chciałem jeszcze pogratulować Piastowi mistrza. W każdej kolejce grali bardzo dobrze. To był dla nas trudny rywal. Muszę jednak powiedzieć, że my to mistrzostwo po prostu przegraliśmy.

- Każdy dzień w Legii był dla mnie niesamowity. Czułem się tutaj jak w rodzinie. Chwile tutaj spędzone będę pamiętał przez całe życie. Chciałbym, żeby chłopcy czasami przyjechali mnie odwiedzić, a ja będę odwiedzał ich. Ta drużyna jest po prostu niesamowita. Kończy się moja przygoda z Legią. Teraz będę zawodnikiem Viktorii Pilzno, ale bardzo chętnie pracowałem z "Vuko" i na pewno będzie mi go brakować.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (29)

+dodaj komentarz
k. - 21.05.2019 / 11:59, *.tpnet.pl

Dzięki Adam. Szacunek. Cichy, skromny ale pracowity i zaangażowany. Powodzenia w dalszej karierze.

odpowiedz
Wolfik - 20.05.2019 / 23:43, *.mm.pl

Szkoda. Serducha do walki nigdy Adamowi nie zabrakło. Powodzenia w Victorii.

odpowiedz
Arek - 20.05.2019 / 23:31, *.tpnet.pl

Wirtuozem piłki nie był, ale zapie...alał za dwóch. A asystę z łachem jeszcze długo będę pamiętał. Dzięki i powodzenia w Pilznie.

odpowiedz
Lord Loczek - 20.05.2019 / 23:22, *.204.71

Gorâce info!właśnie ktoś coś usłyszał że w Legii od 2lat pracuje przy Mioduskim tzw grupa o nazwie Legiadno i odnieśli sukces przyczyniajâc sie swoimi decyzjami do problemòw w klubie I drużynie,grupa działa przy nieświadomym Mioduskim o pseudonimie Lord Legii Loczek czyli

odpowiedz
bronek49 - 20.05.2019 / 18:43, *.chello.pl

wy to macie za duże mniemanie o sobie ale tyle miernot w Legii to ja nie pamiętam ,wy tylko za dużo zarabiacie

odpowiedz
krys008 - 20.05.2019 / 17:27, *.153.82

Adam dziękuję za wszystko. Może nie jest z Ciebie i nigdy nie będzie Messi, ale jesteś dobrym rzemieślnikiem i życzyłbym sobie, aby wszyscy dawali z siebie tyle serducha ile Ty zostawiłeś na boisku. Dlatego wielkie dzięki i powodzenia.
Ps Potwierdzeniem tych słów jest fakt, że już nie było go w klubie, juz miał podpisany kontrakt, wchodzi w ostatni meczu sezonu, nie gra asekuracyjnie, nie alibi, tylko zap...la za 2, a swój występ wieńczy bramką. To jest pożegnanie!!

odpowiedz
mi - 20.05.2019 / 14:23, *.chello.pl

Dzięki Adam za wszystko, byłeś profesjonalistą w każdym calu, ateraz powodzenia .

odpowiedz
olew - 20.05.2019 / 12:40, *.vectranet.pl

Dzięki za grę i tę ostatnia bramkę. Życzę sukcesów na czeskiej ziemii.

odpowiedz
Bubu - 20.05.2019 / 12:01, *.vectranet.pl

Zaangazowanie ,slowo klucz ,niebylo tego i niema sukcesow ,proste jak drut

odpowiedz
tomiacab - 20.05.2019 / 11:16, *.145.246

Dzięki Adam. Bywało lepiej, bywało gorzej ale zawsze byłeś zaangażowany. Wstyd dla klubu, że tak Cię potraktowano. Przepraszamy za pudla. Powiedzenia.

odpowiedz
CinekL - 20.05.2019 / 11:06, *.centertel.pl

Adam, dzięki za wszystko

odpowiedz
hajdukL - 20.05.2019 / 10:38, *.com.pl

Adam to jest Gość!

odpowiedz
Bear - 20.05.2019 / 10:22, *.orange.pl

Adam nie był może wirtuozem futbolu, ale będę go pamiętał jako solidnego ligowca i walczącego.
Dzięki Adam za te lata spędzone w Legii i powodzenia w nowym klubie !

odpowiedz
LWL - 20.05.2019 / 09:25, *.tpnet.pl

Zdrowia i powodzenia w V.P. ! "L" !!!

odpowiedz
lucho_83 - 20.05.2019 / 09:12, *.com.pl

Dzięki Adam i powodzenia!

odpowiedz
BRL - 20.05.2019 / 09:11, *.tktelekom.pl

Wielkie dzięki i powodzenia!

odpowiedz
Ju - 20.05.2019 / 08:09, *.79.31

Dzieki za wszystko!!!!!zdrowia

odpowiedz
jotjotjot - 20.05.2019 / 08:03, *.aster.pl

Najsmutniejsze, że Adama pożegnały w ostatnim spotkaniu - jak innych zawodników gwizdy - a on sobie naprawdę na to nie zasłużył.
Może nie był to największy talent światowej piłki, ale można było pozazdrościć zaangażowania i serca do gry.

Dziękujemy!

odpowiedz
L - 20.05.2019 / 08:43, *.tpnet.pl

@jotjotjot: Nie do końca. Dostał bardzo głośne brawa jak wchodził oraz po swoim golu. Ciężko było o inną reakcję na koniec meczu...

odpowiedz
PPU - 20.05.2019 / 07:21, *.centertel.pl

Dzięki Adam. Legia znowu traci wartościowego zawodnika.

odpowiedz
Adi - 20.05.2019 / 06:32, *.orange.pl

Dzieki Adam. To zaszczyt bylo Ciebie ogladac przy L3. Do zobaczenia kiedys mam nadzieje!

odpowiedz
Eri - 20.05.2019 / 02:36, *.play-internet.pl

Dzięki Adam!

odpowiedz
Kamil M - 20.05.2019 / 01:40, *.plus.pl

Adam Wielkie Dzięki za Walkę i Grę w Legii ! Díky za všechno !

odpowiedz
Autor - 20.05.2019 / 00:53, *.vectranet.pl

Jak dla mnie najbardziej profesjonalny piłkarz, sportowiec jaki grał w Legii w ostatnich latach. Dziękuję za zaangażowanie i grę do końca. Życzę wszystkiego dobrego i może do zobaczenia, gdzieś na piłkarskich boiskach.

odpowiedz
igrek44 - 20.05.2019 / 00:29, *.chello.pl

Wszystkiego dobrego Adam w karierze i mie tylko,byles wzorem dla innych,jedyne co mnie irytowalo w Twojej grze to dosrodkowania,ale gdybys je mial lepsze to prawdopodobnie nigdy nie zaglabys z Elka na piersi,d,is ma tu juz drugorzedne znaczenie,jezzcze raz zdroeka i wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Twojej rodziny.

odpowiedz
Juri - 20.05.2019 / 00:14, *.inetia.pl

Zdrówka życzę.

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn - 20.05.2019 / 00:12, *.plus.pl

Skromny człowiek, zasuwał za dwóch, nie pchał się na afisz, robił swoje, do tego dobry zawodnik, szkoda że odchodzi, powodzenia Adam.

odpowiedz
Przemo - 20.05.2019 / 00:05, *.in-addr.arpa

Dzięki Adam za wybiegane kilometry, w każdym meczu zaangazowania Ci nie można odmówić L. Takich ludzi jak Ty w Legii potrzebujemy. Powodzenia w dalszej karierze

odpowiedz
(L)egia - 20.05.2019 / 00:04, *.0.207

Dzięki za wszystko i powodzenia!

odpowiedz