Marko Vesović - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

50. mecz Vesovicia i Cafu w Legii

Fumen, źródło: Legionisci.com

Mecz z Zagłębiem Lubin był dla Cafú oraz Marko Vesovicia 50. występem w barwach Legii Warszawa. Portugalczyk przebywał na murawie przez całe zawody. Natomiast Czarnogórzec został zmieniony w 59. minucie spotkania przez Jarosława Niezgodę.

"Veso" pracował na swój dorobek od lutego 2018r., kiedy to debiutował w potyczce ze Śląskiem Wrocław. Z kolei, Cafú wybiegł na boisko miesiąc później przeciwko Lechii Gdańsk.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
grzeziek - 20.05.2019 / 19:27, *.centertel.pl

O 50 za duzo

odpowiedz
Mchr - 20.05.2019 / 17:00, *.orange.pl

I niech ktoś to zatrzyma.

odpowiedz
Tttt - 20.05.2019 / 10:41, *.centertel.pl

Cafu wypad

odpowiedz
l1916 - 20.05.2019 / 10:02, *.242.40

może starczy?

odpowiedz
Po(L)ubiony - 20.05.2019 / 09:07, *.chello.pl

Lepszych niż Vesovic, Legia oddawała bez żalu. On słabszy jest od Brozia. Cafu gar do momentu gdy prowadzimy lub remisujemy. Gdy przegrywamy - znika.

odpowiedz
Wolfik - 21.05.2019 / 11:27, *.mm.pl

@Po(L)ubiony: Trafna ocena. Poza tym to piłkarski debil w łapaniu głupich kartek.

odpowiedz
Adi - 20.05.2019 / 08:28, *.orange.pl

I oby ostatnie. Do widzenia panom.

odpowiedz
do Pablo - 20.05.2019 / 08:17, *.97.134

Zostawiłbyś? Dobrze, że to od Ciebie nie zależy...Vesovic tragedia na boku obrony czy pomocy... 1/10 wrzutek celnych...Cafu to samo wielka gwiazda machajaca rekami a sredniak ekstraklasowy go nawija jak chce...

odpowiedz
Wesyik - 20.05.2019 / 07:10, *.kompex.pl

Aż tyle? Starczy. Do widzenia się z panami miernotami.

odpowiedz
Bufet (L) - 20.05.2019 / 01:11, *.orange.pl

Szopen - SPIER....J !!!
Leśny - wracaj jak najszybciej, mize jeszcze coś z tej kupy gruzów zbudujesz.
Mioduski - szukaj Kulczyka a nie Legią zarządzaj.

odpowiedz
Pablo - 19.05.2019 / 23:35, *.t-mobile.pl

Akurat ich dwóch bym zostawił na przyszły sezon.

odpowiedz
mmz - 19.05.2019 / 22:52, *.tpnet.pl

Cafu out!!!

odpowiedz
Bili - 19.05.2019 / 22:52, *.centertel.pl

O 50 za dużo !!!!!!!!!!!!

odpowiedz