fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Sprawdź wyniki

Wyniki 34. kolejki Ekstraklasy

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W poniedziałek dokończona została 34. kolejka. W Białymstoku Jagiellonia wygrała z Pogonią 4-2. W piątek Wisła Płock zremisowała z Arką, a Wisła Kraków wygrała w Zabrzu z Górnikiem. W sobotę Legia przegrała przy Łazienkowskiej z Piastem Gliwice, dzięki czemu Piast wskoczył na pozycję wicelidera. Z kolei Lechia przegrała na wyjeździe z Cracovią i spadła na trzecie miejsce. Z ligi spadło Zagłębie Sosnowiec po porażce ze Śląskiem Wrocław.

34. kolejka:

Wisła Płock 1-1 Arka Gdynia
Górnik Zabrze 1-2 Wisła Kraków
Korona Kielce 0-0 Miedź Legnica
Lech Poznań 1-1 Zagłębie Lubin
Legia Warszawa 0-1 Piast Gliwice
Zagłębie Sosnowiec 2-4 Śląsk Wrocław
Cracovia 2-0 Lechia Gdańsk
Jagiellonia Białystok 4-2 Pogoń Szczecin

Aktualna tabela Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (40)

+dodaj komentarz
Jimmy L - 10.05.2019 / 01:51, *.t-ipconnect.de

@Artur: Ty Sie dalej gimnastkuj a ja ogladam tam gdzie mi pasuje a wTVP mi pasuje masz z tym problem?

odpowiedz
Mariol - 07.05.2019 / 13:30, *.wanadoo.fr

@Andrzej956: No właśnie.Druzyna która ma duże szanse na mistrza nie oddaje celnego strzału w bardzo ważnym meczu.To jes parodia.Potem europejskie puchaty pokazują nam nasze miejsce.

odpowiedz
Tomek Mokotów - 07.05.2019 / 12:32, *.play-internet.pl

@Misiek :
Ja nie daję rady słuchać tercetu Mielcarski / Węgrzyn / Hajto. Z ich powodu zrezygnowałem z abonamentu Canal + a innych lig nie oglądam.

Czasem w necie jest stream z jakiejś angielskiej strony i brak komentarza, słychać tylko kibiców. To bylaby najlepsza opcja. Niestety, dźwięk jest często niedopasowany do wizji a oglądać całkiem bez fonii jest słabo.
Choć i tak lepiej niż beznadziejny komentarz futbolowych tuzów wymienionych powyżej.

odpowiedz
Misiek - 06.05.2019 / 22:34, *.ists.pl

@Artur:

Bo jest to publiczna telewizja i wolimy oglądać??? Chyba po to płacimy abonament żeby oglądać mecze co nie ?? Człowieku, w internecie to co najwyżej powtórki meczu sobie pooglądaj. W sumie nic dziwnego ze nie lubisz obecnego komentarza. Pewnie wolisz Dariusza „ależ wyłuskał piłkę” szpakowskiego który myli się 13 razy na minutę

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 06.05.2019 / 22:14, *.play-internet.pl

Jaga wygra z Piastem i Pogoń już gra o nic, bo nie ma szans odrobić 10 punktów straty do Jagiellonii. Więc powinno być ok.

odpowiedz
Artur - 06.05.2019 / 21:52, *.25.51

@Bear: nie rozumiem dlaczego wolisz ogladac meczw TVP (!?) niz w internecie. Ten komentarz w TVP jest tak slaby, ze wolalbym sluchac bez fonii. Streamy z meczu z Piastem byly glownie z TVP i trzeba bylo sie nagimnastykowac, by znalezc cos z Canal plus.

odpowiedz
Andrzej956 - 06.05.2019 / 21:37, *.154.179

@Mariol: Lechia w meczu z Cracovią nie oddała celnego strzału na bramkę i to ONA ustawiła ten mecz.

odpowiedz
Jimmy L - 06.05.2019 / 17:45, *.orange.pl

@matus007: dokładnie tak

odpowiedz
Bear - 06.05.2019 / 15:21, *.orange.pl

@TVP:
No trudno, to zostanie mecz w internecie :)
Dzięki za odpowiedź !

odpowiedz
TVP - 06.05.2019 / 14:42, *.t-mobile.pl

@Bear: niestety tylko w c+ z tego co podają pokazywać będą w tej i następnej kolejce Lechię w ostatnie mecz który będzie decydować o mistrzostwie

odpowiedz
Bear - 06.05.2019 / 13:30, *.orange.pl

Orientuje się ktoś czy mecz Legii z Pogonią w niedziele będzie transmitowany w jakimś otwartym kanale , TVP albo Eurosport ?
Czy tylko c+ ?

odpowiedz
LWL - 06.05.2019 / 09:39, *.tpnet.pl

Lechia grala na remis a jak nie odpowiadala niedziela to powinni moze byli grac w sobote ! "L" !!!

odpowiedz
KuraK - 06.05.2019 / 09:08, *.orange.pl

@1965: Troche tak, ale ci klakierzy lansuja sie w blasku fleszy w trakcie waznych uroczystosci. Szkoda, ze Lechia nie pozdrowila Tuska dobrze nam znanym haslem. Ten czlowiek chcial nas wytepic i nie mozna przejsc obojetnie wobec lansowania sie tego falszywego czlowieka na finale pucharu.

odpowiedz
kaka - 05.05.2019 / 23:55, *.chello.pl

@matus007: Aleś ty durny człowieku jesteś, nie pisz o polityce więcej bo nie masz o niej zielonego pojęcia i nie myśl sobie że wszyscy są na twoim poziomie myślenia. Dobrze że byle-Jaki nie przychodzi na Legię, dopiero byłby obciach.

odpowiedz
1965 - 05.05.2019 / 23:06, *.t-mobile.pl

@matus007: i po co ta uwaga o politykach, masz przeciez Kolego strony pelne polityki to na nich pisz do bolu Na Legii tez juz wszystkie opcje byly jak trzeba trochę głosów Oni wszyscy przeminą Legia zostanie

odpowiedz
matus007 - 05.05.2019 / 22:58, *.play-internet.pl

@LWL: 100%,Lechia swoje wygrała mają satysfakcje z tego Pucharu, który wygrali na Narodowym w obecność niemieckich polityków - tusk itp...

odpowiedz
LWL - 05.05.2019 / 22:24, *.tpnet.pl

Lechia swoje zdobyla a to co zostalo zgarnie Piast albo LEGIA co jest najbardziej prawdopodobne i w co wierza Kibice !!!

odpowiedz
LWGZ - 05.05.2019 / 22:22, *.tpnet.pl

Lechia nie wykorzystala szansy na doscigniecie LEGII a czy powodem bylo to ze grali dzis a nie jutro jak Jagiellonia a sumie mamy czesciowy powod do radosci po wczorajszej porazce !!!!

odpowiedz
Kibic(L) - 05.05.2019 / 22:11, *.icpnet.pl

@WiernyKibicZwycięskichDrużyn:
Masz rację. Ta liga to jeden wielki kabaret. Drużyny, zawodnicy, trenerzy, prezesi, sędziowie... Jest tylko jedna realna, prawdziwa i poważna rzecz... Pieniądze! A one dla kabareciarzy są zdecydowanie zbyt wysokie.

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn - 05.05.2019 / 21:56, *.plus.pl

Zacięta walka nieudaczników po zaszczytny tytuł króla miernoty. Ta liga od paru lat przypomina bardziej kabaret niż sport.

odpowiedz
Kalbar - 05.05.2019 / 21:37, *.chello.pl

Dalej wszystko zależy od nas, tylko trzeba to wykorzystać.

odpowiedz
GL - 05.05.2019 / 20:57, *.tpnet.pl

Szczera prawda jako" MIstrz " zeby nie osiagnac minimum jakim bylby remis grajac na swoim stadionie przy tylu kibicach ! O czym to swiadczy Panowie Pilkarze ?

odpowiedz
robert - 05.05.2019 / 20:36, *.mm.pl

kiedy bilety na zaglebie??

odpowiedz
LGZ - 05.05.2019 / 20:33, *.tpnet.pl

Po pierwsze: " Polska " jest tylko jedna a dokladnie "Rzeczpospolita Polska " a kto zgarnie tytul Mistrza RP okaze sie na koniec sezonu !

odpowiedz
LWL - 05.05.2019 / 20:25, *.tpnet.pl

Nastepny niewygodny rywal "L" do spadku - A.G. ! "L" !!!

odpowiedz
Mariol - 05.05.2019 / 20:15, *.wanadoo.fr

Kurde ale numerLechia przegrała.Albo mamy mega farta,albo w tej ektraklasie wszystko jest na bezczela poustawiane.

odpowiedz
Hiszpan - 05.05.2019 / 20:12, *.t-mobile.pl

Dobrze że Szajs przegrał .

odpowiedz
Władeczek - 05.05.2019 / 20:06, *.play-internet.pl

Szkoda przegranej z Piastem faken on TV. W przypadku nawet remisu mielibyśmy po 4 punkty przewagi nad piastem i szajsem. Nie mówie co byłoby w przypadku wygranej, bo każdy chyba jest na tyle kumaty tutaj aby to wykminić. Byłaby autostrada do mistrzostwa ale Legia musi trzymać napięcie do końca i jest mistrzem w komplikowaniu sobie życia faken. Licze, ze z maciorą lub bez ale mistrz bedzie w Warszawie przez conajmniej nastepny sezon faken.

odpowiedz
golik - 05.05.2019 / 20:05, *.chello.pl

Wyścig ślimaków ta nasza liga. Każdy przytuliłby kasę za mistrzostwo, ale w europejskich pucharach wolałby nie grać.

odpowiedz
Sputnik 44 - 04.05.2019 / 17:49, *.cyfrowypolsat.pl

@LegijnyStarogard: w Poznaniu mają sprawdzoną przez lata maść na tą przypadłość... Powinni zgłosić się po receptę ;)

odpowiedz
LegijnyStarogard - 03.05.2019 / 22:58, *.play-internet.pl

Jeszcze raz ja i nie w TYM temacie ale WAZNE-kto jutro z Pomorskiego wspiera mistrza Polski w StoLicy?FC Pomorscy Legionisci obecni czy niezrzeszeni na wlasna reke ktos cos?

odpowiedz
LegijnyStarogard - 03.05.2019 / 22:40, *.play-internet.pl

@Sputnik 44:Ano widac nie maja...Oj boli te chamskie i ku@#&skie dupska spustoszenie jakie im nasza Legia na murawie i trybunach zaserwowala ostatnio...N

odpowiedz
Sputnik 44 - 03.05.2019 / 20:00, *.cyfrowypolsat.pl

@Wizjoner : nie macie w Gdańsku swojego forum? Musisz prezentować tutaj ekstrementy swojego umysłu?

odpowiedz
Wizjoner - 03.05.2019 / 18:29, *.play-internet.pl

Legia Piast 0:2
Cracovia Lechia 0:5

odpowiedz
Arek - 03.05.2019 / 14:40, *.tpnet.pl

Ja tam też żałuję, że dogrywki w finale nie było. Wypruły by się mongoły, a tak tylko rudy płacze, że już w niedzielę musi grać. A tak poza wszystkim, to ja wciąż czekam, aż rudy z pzpn będzie przepraszał. Tylko ch...j się coś nie kwapi za bardzo.

odpowiedz
(L)egiunia Fanatic(L) - 03.05.2019 / 13:27, *.centertel.pl

Musimy wygrać koniecznie z Piastem. Bo ze szajs straci punkty z cracovia jest pewne.Wszyscy na mecz i jazda z dopingiem!

odpowiedz
zenek martynitłuk - 03.05.2019 / 13:26, *.centertel.pl

szkoda ze psuedofinał PP nie miał dogrywki i karnych bo wtedy na 99% cracovia-lechia 1 a nawet dałbym handicap +1 .

Wisła Płock - Arka Gdynia (Eurosport 2) 2:1
Górnik Zabrze - Wisła Kraków (C+ Sport) 2:0

Sobota 04.05.
godz. 15:30 Korona Kielce - Miedź Legnica (nSport) 1:2
godz. 18:00 Lech Poznań - Zagłębie Lubin (C+ Sport) 1:2
godz. 20:30 Legia Warszawa - Piast Gliwice (C+ Sport / TVP 1) 2:0

Niedziela 05.05.
godz. 15:30 Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław (C+ Sport) 2:1
godz. 18:00 Cracovia - Lechia Gdańsk (C+) 1:0 lub 1:1

Poniedziałek 06.05.
godz. 18:00 Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 1:0

odpowiedz
misiowaty - 03.05.2019 / 11:57, *.orange.pl

Jaka pokrzywdzona Lechia, maja PP niech się cieszą :P

odpowiedz
Bear - 03.05.2019 / 11:57, *.orange.pl

Uważam że mecz z Piastem , będzie najtrudniejszym spotkaniem dla Legii w tym sezonie i jednocześnie jednym z najważniejszych.
Po bardzo wyrównanym i zaciętym meczu stawiam 3:2 dla Legii.
Co do meczu Lechii z Cracovią, Lechia gra totalny piach, ale myślę że będą podbudowani po wygranej w PP , więc obstawiam 2:1 dla Lechii.

odpowiedz
Wolfik - 03.05.2019 / 11:16, *.mm.pl

Mecz z bardzo dobrym w tym sezonie Piastem będzie cholernie trudny, ale mam nadzieję że zwycięski.

A potem z ciekawością obejrzę sobie jak to Cracovia wielkiego trenera Probierza walczy o puchary z pokrzywdzoną kolejny raz (grają bidoki już w niedzielę) Lechią wielkiego Stokowca.

odpowiedz