fot. Mishka / Legionisci.com

Radość po golach - film z dopingiem z Gdańska

Woytek

1500 kibiców wspierało Legię podczas wyjazdowego meczu w Gdańsku. Fani ze stolicy trzy razy skakali z radości po bramkach "Wojskowych" i świetnie dopingowali przez cały mecz. Zobaczcie to na naszym filmie.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
Kosza L in - 30.04.2019 / 17:43, *.centertel.pl

Doping bajka

odpowiedz
Gosc - 29.04.2019 / 21:28, *.play-internet.pl

Dobrze ze mamy sędziów kupionych do 2025roku i zagwarantowane mistrzostwa.. złodzieje i pijacy są..

odpowiedz
anty klub Donalda T. i nie chodzi o Trumpa - 30.04.2019 / 09:33, *.chello.pl

Nauczyciele przestali strajkować,a majówka dopiero od jutra,więc dzieciaku idz dziś do szkoły gdzieś tam w gdańsku czy poznaniu,zamiast tu się skarżyć

odpowiedz
Mac - 29.04.2019 / 20:51, *.plus.pl

Byłem na prostej tuż obok naszego sektora, doping prze kozak, janusze z lechii z podziwem zerkali na naszych chlopakow.to była prawdziwa miazga. Haha dobry był kolo który pultal się do chłopaków i został chwilę przed meczem przez megafon gniazdowego odpowiednio sprowadzony do porządku;) chłopaki na czarno dobrze wyróżniali się w tłumie. Ogólnie szacun dla obecnych na wyjeździe tak w sektorze jak i poza nim bo było ich też dość sporo:)

odpowiedz
word!up - 29.04.2019 / 20:29, *.inetia.pl

Brakowało tej jakości. Tylko Legia wie jak to robić.

odpowiedz
robson - 29.04.2019 / 19:54, *.chello.pl

szacun !! piekne chwile

odpowiedz
Luka - 29.04.2019 / 19:39, *.chello.pl

Panowie, to była miazga!!! Oczywiście, że były chwile zamuły, ale wspieraliśmy Legię i udało nam się razem z piłkarzami odnieść jakże cenne zwycięstwo!!!
Wyjazd do zapamiętania na lata! Dzięki wszystkim, że byli i dopingowali Legię, podziękowania też dla tych co nie mogli, a dopingowali w całej Polsce!

odpowiedz
WIELKI CWKS!!! - 29.04.2019 / 15:31, *.tpnet.pl

Mistrzowski doping!!! Była moc, była petarda i był ogień piekielny. Miazga!!!

odpowiedz
MF - 29.04.2019 / 15:18, *.m247.com

Filmik jest oczywiście przekozak, ale oddaje może jedną setną tej atmosfery, która tam była :) Wyjazd do zapamiętania na lata!

odpowiedz
Kanadyjczyk - 29.04.2019 / 15:14, *.centertel.pl

KANAAAADAAAAAAAA!!!!!!!!

odpowiedz
Cult⚽️Mistrz - 29.04.2019 / 14:00, *.204.5

Bravo!

odpowiedz
(L)egiunia Fanatic(L) - 29.04.2019 / 13:43, *.centertel.pl

Doping w drugiej połowie to istna petarda dzięki bracia za wyjazd było mega zajebiście!

odpowiedz