fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

MŚ U-20: Senegal 0-0 Polska. Polacy grają dalej

źródło: 90minut.pl

W swoim ostatnim meczu w grupie A mistrzostw świata do lat 20 reprezentacja Polski zremisowała w Łodzi 0-0 z Senegalem. Całe spotkanie między słupkami zagrał legionista Radosław Majecki. Podopieczni Jacka Magiery z czterema punktami zapewnili sobie awans do 1/8 finału.

U-20: Polska 0-0 Senegal

Polska: 1. Radosław Majecki - 5. Serafin Szota, 6. Sebastian Walukiewicz, 15. Jan Sobociński, 18. Adrian Stanilewicz - 11. Jakub Bednarczyk, 7. Tomasz Makowski, 16. Bartosz Slisz, 20. Marcel Zylla (88' 19. Adrian Łyszczarz), 13. Michał Skóraś (66' 3. Tymoteusz Puchacz) - 17. Adrian Benedyczak (78' 9. Dominik Steczyk)

Senegal: 16. Dialy Kobaly N'Diaye - 3. Formose Mendy, 13. Souleymane Cissé, 2. Moussa N'Diaye, 5. Souleymane Aw - 10. Ibrahima Dramé, 17. Dion Lopy, 4. Ousseynou Cavin Diagne, 18. Faly N'Daw (73' 20. Amadou Ciss), 15. Ousseynou Niang - 9. Amadou Dia N'Diaye (63' 19. Youssouph Badji)

żółte kartki: Benedyczak - Lopy

sędziował: Raphael Claus (Brazylia)

widzów: 15 829

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
Mateusz z Gór - 30.05.2019 / 22:56, *.inetia.pl

To najgorsza polska reprezentacja jaką kiedykolwiek oglądałem. Może nie najsłabsza, może jakieś u-11 gra gorzej, ale tego się nie da oglądać, podobnie jak z tymi piłkarzami nie da się identyfikować w jakikolwiek sposób. Poza Majeckim rzecz jasna, który jest spoko. Napastnik ma piłkę raz na pół godziny i wtedy jeb - symulka. A przeciwnicy patrzą jak na idiotę. Zero pozytywów, żal mi komentatorów, którzy musieli się ich doszukiwać dla własnego interesu, TVP nieco wybieliło tę drużynę, pogratulowało awansu, ale dla mnie ten awans to najbardziej żenujący awans jaki kojarzę w tym sporcie. Nie ma przyszłości dla polskiej piłki. Nie w tym roczniku.

odpowiedz
L - 31.05.2019 / 00:53, *.tpnet.pl

@Mateusz z Gór: Racja są ciency ale z drugiej strony reprezentacje u 20 nigdy nie były, i nie są wyznacznikiem tego co będzie w przyszłości (już bardziej u 21 a tam nie jest źle).

odpowiedz
LWL - 30.05.2019 / 21:03, *.tpnet.pl

Po trzech meczach grupowych widzimy jakosc Trenera !!!

odpowiedz
olew - 30.05.2019 / 21:00, *.vectranet.pl

tragicznie gra ta reprezentacja, Magiera nie jest dobrym trenerem

odpowiedz
LWGZ - 30.05.2019 / 20:42, *.tpnet.pl

W meczu USA - Katar tez moze byc wysoki wynik !!!!

odpowiedz
LGZ - 30.05.2019 / 20:38, *.tpnet.pl

Erling Haaland zdobyl 9 goli czyli 3 hattriki to jest wyczyn !!!

odpowiedz
LWGZ - 30.05.2019 / 20:25, *.tpnet.pl

Dwucyfrowy wynik Norwegii na MS U-20 w meczu z Hondurasem !!!!

odpowiedz
LGZ - 30.05.2019 / 20:22, *.tpnet.pl

Polacy grali tak aby nie stracic gola !!!

odpowiedz
Foresto - 30.05.2019 / 11:00, *.chello.pl

Ten Drame wartość 100tEUR to jak za darmo. Szybki niesamowicie i cuda robi przy linii końcowej. Brać póki jeszcze o nim cicho.

odpowiedz
Lukasz - 30.05.2019 / 12:41, *.79.180

@Foresto: Ciekawe czy nasi skauci obserwują te mistrzostwa czy są na wakacjach? ;)

odpowiedz
Wolfik - 30.05.2019 / 08:41, *.mm.pl

Mecz wyglądał jakby remis był dogadany. Cięzko mi uwierzyć, że Polacy chcieli go wygrać, szczególnie że strzelali na bramkę rywali całe 2 czy 3 razy.

odpowiedz
kibic najlepszego klubu - 30.05.2019 / 07:38, *.kiecana.com

Kluby dostają $ za udostępnienie swoich zawodników na mistrzostwa?

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 30.05.2019 / 07:21, *.play-internet.pl

Nie wygrali,bo nie miał im kto piłek dorzucać ze stałych fragmentów gry.Pytam więc Jacka Magierę-gdzie jest qrwa Szymański!!!!!!

odpowiedz
(L)eming - 30.05.2019 / 08:18, *.gov.pl

@FOREVER LEGIA: dostał powołanie do seniorów.

odpowiedz
L - 30.05.2019 / 10:07, *.tpnet.pl

@FOREVER LEGIA: chłopie orientuj się trochę. Szymański pojedzie na mistrzostwa Europy u-21. Wcześniej na dorosłą kadrę. Wystarczy wygooglować.

odpowiedz
Simon - 30.05.2019 / 11:46, *.155.3

@FOREVER LEGIA: A Szymański dorzuca jakieś piłki ?

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 30.05.2019 / 15:44, *.play-internet.pl

@L: Czy wy tu wszyscy piszący,na co dzień jesteście tacy pospinani,czy tylko w czwartki?.

odpowiedz
Bulek - 29.05.2019 / 23:34, *.play-internet.pl

Nie bierzcie tego Zylli,jest tragiczny!

odpowiedz
(L)egia - 30.05.2019 / 01:05, *.0.139

@Bulek: na szczęście nie ma dużych szans na jego transfer do Legii.

odpowiedz
kibic(L) - 30.05.2019 / 15:41, *.bertelsmann.pl

@Bulek: Czyli idealny, biorąc pod uwagę obecny poziom sportowy naszej Legii...

odpowiedz