Dusan Kuciak - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Komisja Ligi ukarała Kuciaka, Lechię i Legię

Woytek, źródło: Ekstraklasa.org

Komisja Ligi ukarała Legię Warszawa i Lechię Gdańsk kwotami po 30 tys. zł za zachowanie kibiców podczas sobotniego meczu. Jednocześnie komisja uwzględniła wniosek Dusana Kuciaka o dobrowolne poddanie się karze finansowej w wysokości 10 tysięcy złotych w związku z zachowaniem ww. zawodnika po tym samym meczu.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (44)

+dodaj komentarz
Wolfik - 02.05.2019 / 12:46, *.mm.pl

Jak dla mnie to najlepszym komentarzem do całej sprawy byłoby zwycięstwo Jagi w dzisiejszym finale PP. Najlepiej po karnym.

odpowiedz
PRG - 01.05.2019 / 23:19, *.chello.pl

karny 50/50, jeden gwizdnie drugi nie, ale zachowanie tego bramkarzyny ponizej krytyki. Takich ludzi nigdy nie chcialem w naszej Legii a zal mu dupe sciska bo chcial wrocic po pieknej karierze na wyspach :) do Legii tylko nikt go juz tu nie chcial

odpowiedz
będziedobrze - 01.05.2019 / 16:08, *.t-mobile.pl

@kibic: To ja, jako uznany, ale anonimowy ;-) międzynarodowy sędzia też się wypowiem - karnego nie było, TVP mam nadzieję, że to ogłosicie?

odpowiedz
będziedobrze - 01.05.2019 / 15:54, *.t-mobile.pl

@syrenka: Dziękujemy! Też pozdrawiamy :-)

odpowiedz
Gicior - 01.05.2019 / 11:22, *.chello.pl

To bramkarz do siaty bo sie przyznał !

odpowiedz
Iki - 01.05.2019 / 09:09, *.centertel.pl

Karnego nie powinno być bo wcześniej był spalony ale o tym już przecież cisza...

odpowiedz
Miss - 01.05.2019 / 10:48, *.plus.pl

@Iki: zobaczcie w powtorkach

odpowiedz
SEBO(L) - 01.05.2019 / 15:32, *.chello.pl

@Iki: zgadzam się z kolegą, na filmiku klubowym "Kulisy zwycięstwa w Gdańsku " widać w tej akcji sędziego asystenta z podniesioną chorągiewką. Ale to niewygodne jest,w mediach tych kadrów telewizje nie pokazują. Stefański też nie może przecież komentować w mediach tej sytuacji. Stąd nagonka mediów powiązanych z onetem (i nie tylko) na nas,i lament nad "skrzywdzoną" drużyną z miasta "wolnego" od powiązań polityczno-medialnych...

odpowiedz
sssss - 01.05.2019 / 20:37, *.net.pl

@Iki: nie było żadnego spalonego

odpowiedz
Iki - 01.05.2019 / 20:57, *.plus.pl

@SEBO(L): nauczony doświadczeniem wiem że suma pecha i szczęścia która fundują nam sędziowie równa się zero! Ale jak doskonale wiemy kiepskiej baletnicy... Szkoda prądu na nich! Bracia do zobaczenia w sobotę! Jedziemy na pełnej k....

odpowiedz
Iki - 01.05.2019 / 22:21, *.plus.pl

@sssss: idź sobie na stronę swojego klubu a tu nie zaglądaj

odpowiedz
syrenka - 01.05.2019 / 08:29, *.centertel.pl

Nawet minister sportu zabrał głos!!! Legio !!! Warszawo!!! Im więcej u niektórych nienawiści do Was tym więcej miłości u innych!! Pozdrowienia z bliskiego....Konina!!!!! Legia Warszawa!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Andreas - 01.05.2019 / 07:46, *.chello.pl

Dla Kuciaka to nagroda bo będzie mógł grać. Po apelu mandziary od razu 2 nagrody dla Lechii. Bo jeszcze Mladenovic.

odpowiedz
DawidL - 01.05.2019 / 06:31, *.play-internet.pl

To co ludzie wypisują i wygaduja po tym meczu to jakiś dramat .Naprawde jest tyle kretynów.Legia była zdecydowanie lepsza w tym meczu dlaczego nikt o tym nie mówi ? (L)

odpowiedz
Arek - 30.04.2019 / 23:50, *.tpnet.pl

Znaczy obsrał się i dobrowolnie poddał się karze. Ale kij tam z Kuciakiem. Kto rudą prezesinę ukara ja się pytam? Kiedy przedterminowe wybory w związku? Na 10 rudych 11 jest fałszywych i to jest fakt.

odpowiedz
antek - 30.04.2019 / 21:21, *.rr.com

to sedzia powinien przeprosic

odpowiedz
Ara - 30.04.2019 / 20:54, *.play-internet.pl

Nasza kochana EKSTRAKLĘSKA !!!!

odpowiedz
Stara szkoła - 30.04.2019 / 20:54, *.tpnet.pl

Jeden z drugim się ogarnijcie...Dusan Kuciak to po prawdzie zagrał więcej meczy, zrobił i osiągnął z Legią więcej niż np. Artur B. A że jest ambitny i raptus to zawsze mówił co myśli, a nie jak cała banda byłych i obecnych padalców całujących herb i gadających pochwalne farmazony o Legii... I każdy choć trochę znający się na piłce, zwłaszcza "bramkarce" wie,że dobry bramkarz musi być świr...i obiektywnie to Kuciak był jednym z lepszych bramkarzy w historii Legii, czy to się komuś podoba, czy nie...a jaki z niego człowiek to nie wiem, nie oceniam, bo go nie znam osobiście, zresztą sądzę,że jak zdecydowana większość z Was!

odpowiedz
Alabama - 30.04.2019 / 21:37, *.com.pl

@Stara szkoła: jednym z lepszych?? Poniosło Cię i to bardzo poziom Stanew Mucha nic więcej a co do Boruca to on ma Legie w sercu a nie tylko kontrakcie.

odpowiedz
Saska Kępa (L) - 30.04.2019 / 22:05, *.t-mobile.pl

@Stara szkoła: Kolego szacun dla Ciebie za ten komentarz. 100 proc. racji. Pozdrawiam.

odpowiedz
Zgroza - 01.05.2019 / 13:59, *.rr.com

@Stara szkoła: nie porównuj Króla do szczura

odpowiedz
Autor - 01.05.2019 / 16:27, *.vectranet.pl

@Saska Kępa (L): za co szacun? za napisanie bzdur?

odpowiedz
stary kibic - 01.05.2019 / 17:06, *.t-mobile.pl

Kolego jestem na legi już 54 lata czy ty wiesz kto to był Grotynski.Jak się już dowiesz to wtedy pogadamy,nie porównuj Kuciaka,do P . bramkarza Artura Boruca.@Saska Kępa (L):

odpowiedz
Mateusz z Gór - 30.04.2019 / 20:21, *.inetia.pl

Fajny pomysł z tą skruchą. Proponuję jakiemuś zadaniowcowi np. Agrze w kolejnym meczu obrazić Dusana Kuciaka, a potem dobrowolnie poddać się karze. Będzie zabawnie.

odpowiedz
Wronkie - 30.04.2019 / 20:10, *.play-internet.pl

A w tv cały czas pie*dole ie o tym jak Lechia została okradziona z 3pkt. Czy oni są jacyś poqu*wieni czy co? Strzelili by mam 3 bramki to i tak by dostali o 1 więcej. W drugiej połowie nie istnieli wcale.

odpowiedz
Mietek - 30.04.2019 / 20:29, *.vectranet.pl

@Wronkie : Kurski jest kibicem lechii więc nie może być inaczej. Daj sobie spokój z reżimową TV. Od dawna tego gówna nie oglądam.

odpowiedz
piotro - 01.05.2019 / 00:07, *.tpnet.pl

@Mietek: wolisz tvn tam ci prawdę mówią

odpowiedz
kibic - 30.04.2019 / 19:53, *.chello.pl

Prezes Boniek skrytykował i nawyzywał sędziego ... czy tez zostanie ukarany przez komisję ligi ?... tym bardziej ze podważył też kompetencje i znajomość przepisów Przewodniczącego komisji sędziowskiej ...
Dwaj sędziowie międzynarodowi przynajmniej wypowiedzieli się anonimowo ... parodia :)

odpowiedz
Kader - 30.04.2019 / 19:45, *.play-internet.pl

Wiekszego frajera od Kuciaka nie widzialem, już Kaczorowski czy Hama lepszy

odpowiedz
Bln - 30.04.2019 / 20:59, *.chello.pl

@Kader: o ile Hamalainen śpiewał bardziej pod nosem żeby nie było że odstaje od drużyny (i to też go w zasadzie nie tłumaczy) to z Kaczorowskim żeś pojechał po całości, gość darł się ile mógł. A większego frajera od Kuciaka masz w drużynie i jest nim najemnik Miroslav R., pseudonim "chińczyk".

odpowiedz
Tomek Mokotów - 01.05.2019 / 20:13, *.chello.pl

@Bln:

Frajerów szukaj w rodzinie... Żeby jeszcze Radović połaszczył się na kasę z lecha czy wisły...

Ot, dostał bajeczny kontrakt i tyle ale na boisku zawsze walczył nawet jak mial 10 kilo nadwagi.

Tak więc szukaj, szukaj...

odpowiedz
RafaL - 30.04.2019 / 19:34, *.239.141

Dajcie Dusanowi spokój, emocje go poniosły i tyle w temacie. Chłopak spędził tu pare ładnych lat i wiele dał Legii. Zawsze był nerwowy ( jak każdy bramkarz ).

odpowiedz
Saska Kępa (L) - 30.04.2019 / 20:44, *.t-mobile.pl

@RafaL: Kolego jesteś jedyny, który zachował się jak normalny, uczciwy i obiektywny kibic. Szacun kolego. A tak w ogóle, to uważam, że akurat jeśli chodzi o sobotnie "sędziowanie" to Duszan powiedział w 100 proc. prawdę. Podzielam zdanie legendy z Wembley Pana Janka Tomaszewskiego, że Stefański powinien mieć dożywotni zakaz sędziowania. Bo drukarzy należy bezwzględnie eliminować z życia sportowego. W sobotę poszło na naszą korzyść, a za chwilę inny drukarz widząc bezkarność tego drukarza i jakikolwiek brak większych konsekwencji w ordynarny sposób może naszej Legii odebrać punkty. Pozdrawiam.

odpowiedz
Tylko Legia - 30.04.2019 / 22:55, *.chello.pl

@Saska Kępa (L): nikt nikogo nie okradł z punktów patałachy z Gdańska jadę śledziem od tych z Gdynii więc niech nauczą się grać bo jadą na farcie a że nie umie podciąć piłki pilkarzyk to jego wina.

odpowiedz
tommy - 30.04.2019 / 23:03, *.tpnet.pl

@Saska Kępa (L): tylko ze ty nie jestes kibicem Legii

odpowiedz
oLaf - 30.04.2019 / 23:25, *.vectranet.pl

@Saska Kępa (L): przykro mi, ale obydwaj nie zachowujecie się jak :"normalny, uczciwy i obiektywny kibic.". Pierwszy bo nie widził jak Kuciak szalał ze szcześcia jak Lechia strzeliłą bramkę vs. Stolarski jak po bramce okazał szacunek swojemu poprzedniemu zespołowi - Kuciaka na to nie stać , bo to chamidło i dla kasy zrobi wszystko!

Drugi - bo sytuacja z odbiciem przez Jędzę piłki NAJPIERW korpusem a potem ręką jest nawet dla połowy sędziów ok a dla drugiej połowy "nie ok" co tylko świadczy że jest trudna, niejednoznaczna. Jeżeli nawet połowa śedziów jest "za Legią" w rozstrzyganiu tego sporu to nie wyobrażam sobie żeby kibic Legii był przeciwko swojemu zespołowi.

Reasumując: wracaj do siebie na Konwiktorską trollu.

odpowiedz
Kmwtw - 01.05.2019 / 20:05, *.virginm.net

@tommy: Brawo za komentarz,ten typek ma straszny ból du....y z tym karnym którego i tak nie było.Taki sam tępy jak ten bramkarz co jedzie całe życie na jednej interwencji.Jedyne co powinno być to rzut rożny.

odpowiedz
rdzenny - 30.04.2019 / 19:31, *.forcepoint.net

ten pajac nigdy nie mia Legii w sercu !!!

odpowiedz
robochłop - 30.04.2019 / 19:24, *.tpnet.pl

Ps taka mnie refleksja naszła - jak już pantoflarz o samoukaranie występuje to może na świadka koronnego czyli 60-dziesiątkę niech się ubiega frajer...
ps2 - jak już udajesz kozaka , to do końca...

odpowiedz
kibic - 30.04.2019 / 19:16, *.chello.pl

a czy prezes Boniek zostanie ukarany za krytykę i nawyzywanie sędziego ?

odpowiedz
PPU - 30.04.2019 / 19:15, *.centertel.pl

10 tyś to trochę mało. Najpierw powinien przeprosić sędziego A później dyskwalifikacja na 1 meczyk. Na końcu dycha.

odpowiedz
Franko(L) - 30.04.2019 / 19:01, *.t-mobile.pl

Cienias

odpowiedz
Hiszpan - 30.04.2019 / 18:12, *.play-internet.pl

Druciak już się nie mogę doczekać Twojej wizyty na Ł3.

odpowiedz
robochłop - 30.04.2019 / 18:06, *.tpnet.pl

Kuciak to mnientka faja ...tak się sadził po meczu , a teraz samoukaranie? to znaczy że głupoty gadał i sam z tym się zgadza? trzy mecze zawieszenia dla pajaca...i odpowiednie przywitanie naŁ3...frajer...

odpowiedz