REKLAMA

Nowacka 14. w PŚ w Szekesfehervar

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Pięcioboistka Legii, Oktawia Nowacka zajęła 14. miejsce w zawodach Pucharu Świata w węgierskim Székesfehérvár. Dla brązowej medalistki z Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro, był to pierwszy start od ponad półtora roku.

"Przez dwa lata zmagałam się z kontuzją, wypaleniem i traumą. Było trudno, co tu ukrywać. Szukałam swojej drogi, szukałam odwagi do działania. Myślałam, że najtrudniejsze sportowe zmagania mam już za sobą, jednak to, które stanęło przede mną po igrzyskach, okazało się najtrudniejszym z dotychczasowych" - napisała legionistka po starcie na Węgrzech.

Nowacka zajęła 11. miejsce w pływaniu (czas 2:17,37 min. na 200m stylem dowolnym), 17. w szermierce (18 wygranych), 16. w jeździe konnej (292 pkt.) oraz 21. miejsce w biegu ze strzelaniem (12:35,90 min.).

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
zp - 04.05.2019 / 22:25, *.centertel.pl

Oktawia trzymam kciuki, walcz dziewczyno.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.