Daniel Kołodziejczyk - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Kołodziejczyk: Mieliśmy chęć awansować

Hugollek, Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Turniej średnio nam wyszedł, zagraliśmy jeden bardzo dobry mecz z Białymstokiem, który wygraliśmy. Pozostałe były naprawdę udane, chłopaki się starali, walczyli i nie mogę mieć do nich żadnych zastrzeżeń. Determinacja i wola walki były bardzo widoczne, mieliśmy chęć awansować do pierwszej ligi.
Na chwilę obecną przeciwnicy okazali się mocniejsi, ekipy ze Strzelec Opolskich i Lublina awansowały zasłużenie, ewidentnie odstawały poziomem od reszty stawki. Praca, jeszcze raz praca i liczymy, że w przyszłym sezonie będziemy w czołówce drużyn w drugiej lidze. Miejmy nadzieję, że znów będziemy walczyć o pierwszą ligę – powiedział po ostatnim meczu tego sezonu były już trener Legii Daniel Kołodziejczyk.

- Po sezonie będą rozmowy zarządu z zawodnikami. Ciężko powiedzieć jak to się dalej poukłada. Wszystkim kibicuję, oby ta praca, którą wykonaliśmy w tym sezonie, była kontynuowana.

- Całą majówkę odpuszczamy, chłopaki mają wolne, potem będziemy organizować treningi, bardziej wyciszające organizm z siatkówki. Będą też na pewno prowadzone dyskusje, rozmowy co do wzmocnień w składzie.

- W skali 1-10 oceniam sezon na 9,5 - tej połówki brakuje aby być w pełni zadowolonym, czyli awansu. W tym sezonie robiliśmy wszystko co w naszej mocy, naprawdę mało zabrakło. Słyszę już pozytywne komentarze dotyczące tego co zrobiliśmy w tym sezonie. Liczę, że ta praca będzie kontynuowana i będziemy szli do przodu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.