Michał Góral (pierwszy od lewej) - fot. Woytek / Legionisci.com

Wypożyczeni: Wejście... Górala!

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Istne wejście smoka zaliczył Michał Góral. Napastnik wypożyczony do Stomilu Olsztyn wszedł na murawę w 85. minucie spotkania z Puszczą Niepołomice i po chwili dał zwycięstwo swojej drużynie. Świetną szansę na radość z bramki zmarnował Vamara Sanogo. Zawodnik Zagłębia Sosnowiec zmarnował rzut karny. Dwie żółte i w konsekwencji czerwoną kartkę ujrzał Michał Kopczyński na pożegnanie z Nową Zelandią.
Zagłębie Sosnowiec
Tomasz Nawotka - 90 minut w przegranym 2-4 meczu ze Śląskiem Wrocław
Vamara Sanogo - od 46. minuty w przegranym 2-4 meczu ze Śląskiem Wrocław. Zaliczył asystę przy bramce na 1-1 oraz zmarnował rzut karny w 89. minucie spotkania (Jakub Słowik obronił).

Mateusz Hołownia (Śląsk Wrocław) - nie grał w wygranym 4-2 meczu z Zagłębiem Sosnowiec
Tomasz Jodłowiec (Piast Gliwice) - nie grał w wygranym 1-0 meczu z Legią Warszawa
Mateusz Żyro (Miedź Legnica) - od 87. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Koroną Kielce

I liga
Bytovia Bytów
Mikołaj Kwietniewski - od 56. minuty w przegranym 1-2 meczu z Odrą Opole
Łukasz Moneta - 90 minut w przegranym 1-2 meczu z Odrą Opole

Michał Góral (Stomil Olsztyn) - od 85. minuty w wygranym 2-1 meczu z Puszczą Niepołomice. Strzelec bramki w 87. minucie spotkania na 2-1.
Kacper Kostorz (Podbeskidzie Bielsko-Biała) - 90 minut w zremisowanym 2-2 meczu z Chojniczanką Chojnice

II liga
Mateusz Kochalski (Radomiak Radom) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Pogonią Siedlce
Kacper Skibicki (Olimpia Grudziądz) - od 86. minuty w wygranym 2-0 meczu z Resovią Rzeszów
Kacper Wełniak (Siarka Tarnobrzeg) - nie grał w wygranym 2-1 meczu z Górnikiem Łęczna

III liga
Victoria Sulejówek
Mateusz Grudziński - 90 minut w zremisowanym 3-3 meczu z Huraganem Morąg
Michał Mydlarz - nie grał w zremisowanym 3-3 meczu z Huraganem Morąg

Michał Król (Wisła Puławy) - nie grał w wygranym 3-0 meczu z Wólczanką Wólka Pełkińska
Mikołaj Neuman (KKS 1925 Kalisz) - do 58. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Górnikiem Konin
Bartosz Rymek (Lechia Tomaszów Mazowiecki) - zwycięstwo 1-0 nad ŁKS Łomża

Chorwacja
Tin Matić (NK Zadar) - nie grał w przegranym 1-2 meczu z Dinamo Zagrzeb II

Hiszpania
José Kanté (Gimnástic Tarragona) - od 75. minuty w przegranym 0-1 meczu z Extremadurą

Nowa Zelandia
Michał Kopczyński (Wellington Phoenix) - do 90. minuty w przegranym 1-3 meczu z Melbourne Victory. Ukarany dwiema żółtymi kartkami, a w konsekwencji czerwoną.

Słowacja
Sadam Sulley (Zemplin Michalovce) - 90 minut w zremisowanym 2-2 meczu z SKF Sered. Ukarany żółtą kartką.