fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Dziś!

Dopingujemy koszykarzy na 4. meczu play-off z Arką!

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Koszykarze Legii dzięki wygranej we wtorek z Arką, przedłużyli swoje szanse na awans do półfinału mistrzostw Polski. Legioniści sprawili niesamowitą niespodziankę swojej publiczności i teraz podopieczni Tanego Spaseva, którzy w play-off grają bez dwóch podstawowych zawodników (kontuzje), mają szansę przedłużyć serię do piątego meczu, który odbędzie się w niedzielę w Gdyni. Aby tego dokonać, konieczna jest wygrana naszej drużyny przy okazji czwartkowego meczu na Bemowie. Do wygranej ponieść nasz zespół może fantastyczna warszawska publiczność - naprawdę zaangażowanie każdego z Was będzie na wagę złota. Przy okazji można przypomnieć pieśń, która okazała się hitem zeszłorocznego spotkania finałowego PP pomiędzy Legią i Arką.

Początek meczu zaplanowano na 17:45, ze względu na bezpośrednią transmisję w Polsacie Sport. Bilety są do kupienia tutaj, a także w dniu meczu przy wejściu do hali od godziny 16:15. Informujemy, że ze względu na prace budowlane, liczba miejsc parkingowych na tyłach hali jest mocno ograniczona.

Ceny biletów są następujące:
Sektory Białe: B,C,D,F,G,H, normalny - 20,00 zł / ulgowy - 15,00 zł
Sektory Czerwone: E, normalny - 30,00 zł / ulgowy - 20,00 zł
Sektory Zielone: I, normalny – 40,00 zł / ulgowy – 30,00 zł

Bilety ulgowe przysługują: uczniom i studentom studiów dziennych do 26 lat. Dzieci do lat 7. wchodzą na mecz za darmo, ale nie przysługuje im dodatkowe miejsce siedzące. Wszystkim osobom kupującym bilety ulgowe przypominamy, że ważne one są wyłącznie z dokumentem uprawniającym do zniżki. Należy go okazać podczas kontroli karnetów i biletów.



Adres hali: Warszawa, ul. Obrońców Tobruku 40 (OSiR Bemowo)
Pojemność hali: 990 miejsc
Cena biletów: 15, 20 i 30 zł (ulgowe), 20, 30 i 40 zł (normalne)
Termin meczu: 9 maja (czwartek), g.17:45
Transmisja: Polsat Sport Extra

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
ZW - 09.05.2019 / 13:51, *.tpnet.pl

@Dragal: Bedzie !!

odpowiedz
Kibic (L) - 09.05.2019 / 13:24, *.com.pl

Jak Arka zagra tak nieskutecznie jak w ostatnim meczu, a Legia dokładnie w obronie i skutecznie w ataku to będzie dobrze. Dobrze byłoby, żeby Dariusz Wyka tak zagrał jak ostatnio.

odpowiedz
LWGZ - 09.05.2019 / 13:21, *.tpnet.pl

Bedzie napewno !!!!

odpowiedz
LWGZ - 09.05.2019 / 10:48, *.tpnet.pl

Ta czarna to jest Super !!!!

odpowiedz
DrągaL - 09.05.2019 / 08:00, *.plus.pl

Będzie czarna od pomponow?

odpowiedz
sks - 08.05.2019 / 23:32, *.orange.pl

My tu śmiechy chichy, a tak naprawdę droga redakcjo gracie-tzn Legia gra mecz z Treflem Sopot!!! Dobre kilkanaście lat temu Trefl zdobył pare tytułów MP z rzędu! I po tym fakcie drużynę z Sopotu przeniesiono do Gdyni i zmieniono nazwę na Aseco Gdynia. A Trefl wówczas od następnego sezonu wykupił dziką kartę i grał dalej w ekstraklasie! A od sezonu 2018 /2019 niejaki Wojciech Szczurek prezydent Gdyni z ugrupowania Samorzadność(z tego ugrupowania wywodził się słynny Jacek Milewski któremu prokuratura we Wrocławiu przedstawiła 42 zarzuty korupcyjne....) zapragnął by jego Arka była jak Barcelona! I koszykarze, koszykarki, piłkarze ręczni, piłkarki ręczne grający w Gdyni pod różnymi nazwami i nie będący wogole związani z MZKSem-nie mający wogóle związku z Arką zostali zmuszeni by przemianować dotychczasowe swoje nazwy klubów na jedną '' odpowiednią'' pod dyktando pewnego dyktatora... I się zaczęła propaganda Wielka Arka! I tak to wszystko zajebiście się układało że np piłkarki ręczne grające pod nowo narzuconą nazwą musiały ten klub opuścić bo nie było pieniędzy na wypłaty i sekcję niejakiego Szczurka zlikwidowano! I aktualnie klub ręcznej Pań występuje gdzieś w lidze juniorek pod zmienioną nazwą... !

odpowiedz
Paweł Sopot - 09.05.2019 / 12:23, *.t-mobile.pl

@sks: Dobrze prawi. Najpierw Sopocki Trefl przenieśli razem z sukcesami do Gdyni i zrobili z tego Asseco, a niedawno Szczurek z większości klubów sportowych w tym mieście zrobił sobie Arke. W taki to sposób Arka kupuje (w sumie nawet nie kupuje, a przejmuję) osiągnięcia innych mniejszych klubów.

odpowiedz
sks - 08.05.2019 / 22:51, *.orange.pl

Co to jest za dziewczyna...?

odpowiedz