REKLAMA

Ambulans dla WSDD: Koszulka Zagłębia

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Dobrzy Ludzie kontynuują zbiórkę pieniędzy na ambulans dla warszawskiego szpitala dziecięcego przy ul. Kopernika. Wesprzeć tę szczytną akcję możecie biorąc udział w licytacji oryginalnej koszulki meczowej z autografami naszych przyjaciół z Zagłębia Sosnowiec. Licytacja prowadzona jest tutaj do najbliższej niedzieli, do godziny 19:16.

Wszystkich, którzy chcą wesprzeć naszą inicjatywę zapraszamy również do wpłat na specjalnie dedykowane zbiórce konto: 15 1090 2590 0000 0001 3452 8445 z dopiskiem "AMBULANS dla WSDD".


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Kris - 11.05.2019 / 13:27, *.chello.pl

Zróbcie może zrzutkę.pl łatwiej będzie wszystkim wpłacić

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.