fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com

Żyro: Pomogę Legii zdobyć mistrzostwo

Maciek Frydrych i Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Michał Żyro: Walczyliśmy o trzy punkty, nie udało się, ale jeden jest równie dobry. Jeszcze wszystko jest możliwe. W kolejnym meczu Pogoni zrobię wszystko, aby pomóc Legii w wywalczeniu mistrzostwa. Myślę, że przed meczem wziąłbym remis 1-1 w ciemno. Chociaż po pierwszej połowie naprawdę wyglądaliśmy dobrze. Graliśmy dobrze taktyczne, utrzymywaliśmy się przy piłce i wypełnialiśmy założenia trenera.

Ostatnio przegraliśmy na Łazienkowskiej, ale wyciągnęliśmy wnioski z tamtego meczu, co dzisiaj zaprocentowało. Szkoda mojej sytuacji sam na sam, kiedy trafiłem w Radka Cierzniaka. Uważam, że ten sezon był dla nas bardzo udany. Teraz przed nami starcie z liderem, w którym damy z siebie wszystko.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (35)

+dodaj komentarz
pol - 14.05.2019 / 22:51, *.chello.pl

głupiutki chłopiec

odpowiedz
tekken (L) - 14.05.2019 / 15:12, *.230.92

Żyro powalcz chłopie.
Jakby zdrowie było to można by go dla mnie znowu brać do Legii. Napastników u nas nie ma, a chłopak ma warunki. Odbudowa trwałaby dalej i Bukse w komplecie też brać.

odpowiedz
wyTrzepany - 14.05.2019 / 11:40, *.kabel-deutschland.de

Zyro dal nam remis z Pogonia,bravwo

odpowiedz
MKS - 14.05.2019 / 11:08, *.gov.pl

to tyle w temacie tego pajaca. mam nadzieje, że nawet smrodu szatni nie dadzą mu w Szczecinie powąchać:

http://www.pogonsportnet.pl/news/zyro-rozwscieczyl-kibicow

Całe szczęście, że wśród Was jest jeszcze kilku, którzy po imieniu potrafią takie rzeczy nazywać. Dla Nich szacunek. A Żyro nie dość, że nic Pogoni nie dał, to teraz jeszcze zabrał. Mam nadzieje, że jego potencjalni pracodawcy będą mu to pamiętać. Poza Legią nie ma szans na zatrudnienie,

odpowiedz
Andreas - 13.05.2019 / 20:55, *.chello.pl

Już jeden taki był, strzał zycia Jodlowca.

odpowiedz
EdiSolo - 13.05.2019 / 20:15, *.plus.pl

Żyro pomoże Legii..... tylko Legia nie bardzo chce pomóc sobie.

odpowiedz
malin - 13.05.2019 / 19:08, *.play-internet.pl

Tylko się szklany drewniaku nie połam do środy.

odpowiedz
Bubu - 14.05.2019 / 00:36, *.vectranet.pl

@malin: Na ch,,,, sie czepiasz ,

odpowiedz
lw73 - 14.05.2019 / 08:30, *.chello.pl

@malin: Należy mu podziękować że będąc sam na sam nie strzeli bo by to ich dobiło

odpowiedz
bronek49 - 13.05.2019 / 18:09, *.chello.pl

Michal dzięki ci za to że przynamniej ty identyfikujesz się z Legią bo większość byłych piłkarzy ktorzy zawdzięczają swoje kariery Legii zapomnieli o tym i tylko potrafią krytykować i są nieobiektywni aby tylko nie narażać się kibicom innych druzyn

odpowiedz
Dynda - 13.05.2019 / 13:54, *.164.189

Już macie po mistrzostwie bo w ostatniej kolejce Lech specjalnie przegra z Piastem hehehehehe

odpowiedz
m4 - 13.05.2019 / 12:19, *.hexaoperator.com

Co za gosc.. czy to jest juz kryminal czy jeszcze nie? Wypowiedz o Jedzy tez niezla... chlopie zebys tylko w Szczecinie w cymbal nie dostal za to ze sie podkladasz w meczach... tutaj nikt Cie nie potrzebuje...pajacyku

odpowiedz
EdiSolo - 13.05.2019 / 20:20, *.plus.pl

@m4: to jest juz kryminal ???? za to że Żyro chce wygrać z Piastem ???, co ty cymbale piszesz?

odpowiedz
Pooz - 15.05.2019 / 13:08, *.terrahost.no

@EdiSolo: Z piastem ta szklanka nawet nie powącha murawy.

odpowiedz
Rado - 13.05.2019 / 07:12, *.play-internet.pl

Dzięki Michał, ale szkoda Twojego zachodu, bo Legia i tak nie wygra dwóch pozostałych meczów...

odpowiedz
gutek - 13.05.2019 / 05:15, *.chello.pl

tak czy inaczej to trzeba w Legii przewietrzyć szatnię

odpowiedz
Uwieziony0789 - 13.05.2019 / 04:53, *.zapnet-isp.net

Dopóki właściciel Legii się nie zmieni, to o tytule będziemy mogli sobie pomarzyć .

odpowiedz
Tomaszek6789 - 13.05.2019 / 01:53, *.plus.pl

Dzięki Michał za tę setkę, bez tego punktu nie byłoby nadziei. Strzel dwie bramy temu Piastowi . Legia Mistrz!! Wielka Polska!!!

odpowiedz
Dani - 13.05.2019 / 14:48, *.chello.pl

@Tomaszek6789: Żyro sobie raczej już nie pogra, po takim wywiadzie. Kibice będą cisnąć na Żyro

odpowiedz
antek - 12.05.2019 / 21:32, *.amazonaws.com

zyro co ty pleciesz zawodowiec z a klasy

odpowiedz
Grzegorz - 12.05.2019 / 21:28, *.play-internet.pl

Oby .......

odpowiedz
VARSZAWSKIE lwy - 12.05.2019 / 21:17, *.plus.pl

Był sam na sam z cierzniakiem i specjalnie nie strzelił!!!
Wyj...łbym go do rezerw!!!!
SKANDAL!!!!

odpowiedz
yyy - 12.05.2019 / 21:25, *.132.13

@VARSZAWSKIE lwy : Weź rozbieg i walnij o ścianę, bo niezłe brednie wypisujesz

odpowiedz
znafca - 12.05.2019 / 21:08, *.chello.pl

Luz, wygrana Pogoni, remis na białorusi i jesteśmy w domu :)

odpowiedz
lol - 12.05.2019 / 20:44, *.tele2.se

gasimy swiatło i czekamy na LE

odpowiedz
Andrzej - 12.05.2019 / 20:39, *.plus.pl

Pomóż jak Jodłowiec

odpowiedz
Jurek - 12.05.2019 / 20:30, *.t-ipconnect.de

W sytuacji sam na sam z Cierzniakiem mocniej zabiło legijne serce. Dzięki Michał.

odpowiedz
Szymon - 12.05.2019 / 20:08, *.co.uk

Najpierw L musi jakos zdobyc 3pkt w bialymstoku co bedzie bardzo trudne a pozniej liczyc na chlopakow ze szczecina

odpowiedz
Mj - 12.05.2019 / 19:53, *.tmodns.net

Juz dzis pomogles

odpowiedz
Karo(L) - 12.05.2019 / 19:41, *.vectranet.pl

Dzięki Michał za celowe zmarnowane setki. Byłoby 2:0 i po meczu. Widać że Legia w sercu.

odpowiedz
nieznany - 12.05.2019 / 19:46, *.vectranet.pl

@Karo(L) : Ty tak na poważnie!?

odpowiedz
Kader - 12.05.2019 / 22:44, *.ip-point.pl

@Karo(L) : Ewidentnie bylo widac z Żylety ze celowo kopnal prosto i lekko piłke :))) Michal to jak i Furman to nasze chłopaki, niech sie im wiedzie jak najlepiej

odpowiedz
Klimek - 12.05.2019 / 22:52, *.inetia.pl

@Kader: potwierdzam swój.chlop

odpowiedz
Sputnik 44 - 13.05.2019 / 07:49, *.t-mobile.pl

@Kader: potwierdzam - też miałem dobry widok na tą akcję. Taką sytuację nawet Kuchy by skończył :)

odpowiedz
oLaf - 13.05.2019 / 14:54, *.vectranet.pl

@Sputnik 44: nie przesadzaj ; ))

odpowiedz