Jakub Karolak - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Karolak: Udało nam się ugryźć Arkę

Hugollek, Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

- Nie poddaliśmy się, walczyliśmy o każdy centymetr parkietu. Graliśmy z ogromnym zaangażowaniem, biliśmy się o każdą piłkę i to zaprocentowało. Po raz drugi udało nam się ugryźć Arkę – powiedział po wygranym meczu z Arką Jakub Karolak.

- Nie popełniliśmy błędu z wcześniejszego meczu, gdzie wygrywaliśmy siedemnastoma punktami, a dogonili nas na trzy oczka. Teraz nasza przewaga oscylowała w granicy ośmiu, dziesięciu punktów i nie pozwoliliśmy Arce zbliżyć się do nas na mniej niż dwa posiadania. Kontrolowaliśmy mecz do samego końca.

- Kibice bardzo nam pomogli, mam taką cichą nadzieję, że może Warszawa przyjedzie do Gdyni i zgotuje tam piekło.

- Do meczu w Gdyni nastawiamy się tak jak do tych w Warszawie, będziemy się bili od pierwszej do ostatniej minuty. Teraz szanse są pięćdziesiąt na pięćdziesiąt, wszystko jest w naszych rękach i nogach. Musimy się skupić, skoncentrować, aby powtórzyć te dwa mecze z Bemowa.

- Nie interesuje mnie jak Arka się czuje w Warszawie, czy wypadli z rytmu czy nie. Martwię się tylko o to co u nas. Wiem, że będziemy dobrze przygotowani i postaramy się o niespodziankę.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Kibic (L) - 11.05.2019 / 12:44, *.com.pl

Panie Karolak. Więcej wiary w siebie. Bo "udać" to się może ślepemu psu po...ć.

odpowiedz
Kibic (L) - 11.05.2019 / 12:42, *.com.pl

Panie Karolak. Wam się nie udało. Wy na to zapracowaliście całym zespołem.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.