Rafał Krajewski mistrzem Polski w zapasach w stylu klasycznym
REKLAMA

Rafał Krajewski mistrzem Polski!

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Rafał Krajewski został mistrzem Polski w zapasach w stylu klasycznym, w kategorii wagowej -130 kilogramów. Zapaśnik Legii w drodze do finału w Kartuzach, pokonał Mateusza Karecińskiego (RCSZ Olimpijczyk Radom) oraz Łukasza Konerę (AKS Piotrków Tryb.). W finale pewnie zwyciężył Rafała Płowca (Olimpijczyk Radom) 7:1 i zdobył złoty medal.REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Młodszy_brat - 12.05.2019 / 08:27, *.chello.pl

A co się dzieje z jego bratem Skowronem? On też uprawiał zapasy

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.