fot. Mishka / Legionisci.com

Niezgoda: Nic nie jest przesądzone

Maciek Frydrych i Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Jarosław Niezgoda Inaczej wyobrażałem sobie powrót na boisko. Na placu gry czułem się dobrze. Myślałem, że uda nam się odwrócić losy spotkania. Na pewno losy mistrzostwa nie są jeszcze przesądzone. Każdy mecz jest trudny i na pewno Piast może się jeszcze potknąć. Z całą pewnością musimy wygrać dwa najbliższe starcia. Z moim zdrowiem jest już lepiej. Mam nadzieję, że w najbliższych meczach pomogę drużynie zwyciężyć, a Piast zgubi punkty.

Po spotkaniu nie było gorąco w szatni. Wszyscy opuścili głowy, ale nie ma czasu na rozpamiętywanie. Przed nami spotkanie z Jagiellonią. Jeżeli trener zdecydował się na dwie zmiany w dosyć szybkim czasie, to widać, że coś było nie tak. Skutek tej reakcji był dobry, bo udało się nam doprowadzić do remisu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
Maliniak - 14.05.2019 / 19:58, *.play-internet.pl

Trzeba było podnieść piłkę i strzelać pod poprzeczkę jak miałeś okazję a nie jak zwykle turlanie po ziemi.

odpowiedz
Tylko Legia - 13.05.2019 / 16:06, *.centertel.pl

Proszę zobaczyć dokładnie zachowanie Cierzniak przy rzucie wolnym (nawet ręki nie wyprostował przy obronie) . Śmierdzi to mocno.

odpowiedz
lol - 13.05.2019 / 15:15, *.com.pl

"Wszyscy opuścili głowy..." poddali się już...po mistrzostwie...dziękuję

odpowiedz
Szaro-szary - 15.05.2019 / 06:26, *.centertel.pl

@lol: jak by nie opuścili to byś mówił że to po nich splynelo?

odpowiedz
Jacek - 13.05.2019 / 14:20, *.centertel.pl

Nie od dzisiaj wiadomo, ze Legia powinna liczyc sama na siebie. Nikt Legii nie bedzie pomagal. Wszystko mielismy we wlasnych rekach i sami totalnie to popsulismy. Teraz to tylko cud moze sprawic, ze Legia zdobedzie mistrzostwo.

odpowiedz
Juri - 13.05.2019 / 07:47, *.inetia.pl

Kolejorz będzie za was walczył w ostatniej kolejce.

odpowiedz
dejne3 - 13.05.2019 / 09:07, *.kbt.pl

@Juri: Tak w Poznaniu już zapowiedzieli skład rezerwowy na Gliwice

odpowiedz
EdiSolo - 13.05.2019 / 11:33, *.plus.pl

@Juri: Nie rozśmieszaj mnie, kolejorz to się rozłoży Piastowi jak tirówka na poboczu.

odpowiedz
Kibic - 13.05.2019 / 13:22, *.84.166

@dejne3:
Takie załatwianie sprawy jest gorsze niż wypaczanie wyników przez sędziów. Biorąc pod uwagę wcześniejsze układy Śląska z Wisłą, to wszystkie te ekipy łącznie z Lechem, które najwięcej ujadają na to, że sędziowie wypaczyli wyniki na korzyść Legii, sami z premedytacją dopuszczają się oszustwa. W ich przypadku to normalka, bo honor już dawno spuścili w klozecie.

odpowiedz
gutek - 13.05.2019 / 05:40, *.chello.pl

zabawa trwa w najlepsze a tytuł przyzna fryzjer

odpowiedz
Arek - 12.05.2019 / 22:29, *.tpnet.pl

No i chyba po zabawie.

odpowiedz
Wolfik - 13.05.2019 / 12:45, *.179.238

@Arek: Niestety, praktycznie tak.

odpowiedz
ZW - 12.05.2019 / 21:54, *.tpnet.pl

Ten 1 pkt. ktory tracimy moze okazac sie na wage mistrzowstwa dla rywala z ktorym "LEGIA" rywalizuje o 1 miejsce !!

odpowiedz
GL - 12.05.2019 / 21:49, *.tpnet.pl

Skoro nic nie jest przesadzone to trzeba bylo wykorzystac sytuacje jakie byly !!

odpowiedz
Remi - 12.05.2019 / 20:45, *.chello.pl

Trzeba było się nie podkładać z Wisłą Kraków. Zawsze to trzy punkty więcej

odpowiedz
Hiszpan - 12.05.2019 / 20:35, *.play-internet.pl

Pilkarzyki-pajacyki. Klepali was w dziadka a wy biegaliscie jak barany. Pressing godny piłki z lat 70-tych. A tak w ogóle czemu nie wypowiedział się żaden gwiazdorek z 1 składu?

odpowiedz
Zbyszek - 12.05.2019 / 20:57, *.plus.pl

@Hiszpan:
Popieram w 100%, nie dało się patrzeć na podania których celność i sensowność była na poziomie szkoły podstawowej, za co gorąco przepraszam uczniów, bo może techniki jeszcze nie mają :) ale za to serducho do gry takie że te boiskowe matoły mogły by się od nich uczyć

odpowiedz
Lol - 12.05.2019 / 20:35, *.tele2.se

juz bez emocji - mistrz nie dla Legii

odpowiedz
Inteligent - 12.05.2019 / 20:16, *.t-mobile.pl

Ty paralityku, już wszystko zaprzepaściliście!!!

odpowiedz
Gienek - 12.05.2019 / 20:16, *.vectranet.pl

A mogło być przesądzone, jakbyście wygrali z Piastem i z Pogonią...

odpowiedz