fot. Mishka / Legionisci.com

Nagy: Źle zaczynamy mecze

Maciek Frydrych i Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Dominik Nagy: Trudno coś powiedzieć po takim meczu. Przed nami jeszcze dwa mecze, w których musimy zdobyć sześć punktów. Tytuł mistrzowski nie został jeszcze przyznany.

Ostatnio często zdarza się nam źle zaczynać mecze. Musimy znaleźć na to sposób. W drugiej połowie udało nam się zmienić mentalność i zagrać lepiej. W szatni rozmawialiśmy o taktyce, nieco zmieniliśmy ustawienie i dlatego po przerwie zaprezentowaliśmy się lepiej.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
LGZ - 13.05.2019 / 20:17, *.tpnet.pl

Trzeba najblizsze dwa mecze zaczac dobrze bo innego wyjscia nie ma "LEGIO" !!!

odpowiedz
LGZ - 13.05.2019 / 12:22, *.tpnet.pl

Konkretnego nic nie maja do powiedzenia po takim meczu !!!

odpowiedz
LGZ - 13.05.2019 / 12:22, *.tpnet.pl

Konkretnego nic nie maja do powiedzenia po takim meczu !!!

odpowiedz
Wolfik - 13.05.2019 / 10:47, *.mm.pl

Obawiam się Dominku, że zanim znajdzecie ten sposób, bedzie po zawodach....

odpowiedz
Legionista - 13.05.2019 / 10:27, *.mm.pl

W ogóle nie powinno się przeprowadzać wywiadów z tymi kopaczami. Po meczu won do domu. Pierdo***** za każdym razem tych samych banałów. Rzygać się chce.

odpowiedz
LGZ - 13.05.2019 / 08:47, *.tpnet.pl

Mecze beda moze dobrze zaczynane od nowego sezonu !!!

odpowiedz
Dany - 12.05.2019 / 20:42, *.chello.pl

Dzięki Dominik za grę i za walkę. Brakowało Cię w poprzednich spotkaniach. Podpowiedz na treningach Kuchemu jak się biega, podaje i strzela.

odpowiedz
Gienek - 12.05.2019 / 20:18, *.vectranet.pl

Po każdym meczu ta sama śpiewka. Musimy poprawić to, zdarza nam się tamto... Pytanie kiedy to zrealizujecie??? Jak długo będziecie jeszcze tak pier.lić??? A na boisku co mecz to to samo.

odpowiedz
Kokos - 12.05.2019 / 23:41, *.cyfrowypolsat.pl

@Gienek: idealny komentarz! Te gamonie wiedzą co muszą poprawić ale tego nie poprawiają. Po każdej klęsce wchodzi jeszcze ta sama śpiewka... musimy się skupić na następnym meczu. Są tak skupieni, że każdy im ładuje bramkę w pierwszej połowie.

odpowiedz
kibic - 13.05.2019 / 10:24, *.in-addr.arpa

@Gienek:
jeszcze mi zabrakło, ze "musimy zapomnieć o tym meczu" i że "nie ma już miejsca na żaden, nawet najmniejszy błąd" :)

odpowiedz