fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wieteska: Jesteśmy wkurzeni

Maciek Frydrych i Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Mateusz Wieteska: Analizowaliśmy grę przeciwnika ale nie weszliśmy dobrze w mecz. Słabo zagraliśmy w pierwszej połowie. Nie mieliśmy żadnych sytuacji. Jesteśmy wkurzeni na to, jak zaczęliśmy.

Naszym obowiązkiem jest podchodzić do każdego meczu na pełnej koncentracji. Trzeba poprawić pierwsze połowy w naszym wykonaniu.

Do Białegostoku pojedziemy i pokażemy swoje najlepsze umiejętności. Jeżeli będziemy skoncentrowani to na pewno wywieziemy stamtąd trzy punkty.

REKLAMASklep Imperium
REKLAMA

Komentarze (21)

+dodaj komentarz
Kibic L od 40 lat - 15.05.2019 / 00:16, *.tpnet.pl

Co Ty chłopcze pier....... zle wchodzicie w mecz bo L macie w d....... liczy się tylko dla Was kasa !!!! Nie zasluzyles na noszenie koszulki z L . Kibicow macie też ....... Nie jestes zawodowym pilkarzem tylko marnym kopaczem a to co mówisz jest żałosne !!!!

odpowiedz
pol - 14.05.2019 / 22:50, *.chello.pl

bla bla bla blabla bla.............non stop to samo pier.....nie marnych gwiazdek

odpowiedz
Macko - 13.05.2019 / 20:59, *.inetia.pl

Wietecha uwazaj z deklaracjami tego typu zebys potem nie musial sie tlumaczyc ze te umiejetnosci masz duzo wyzsze niz pokazales na boisku.

odpowiedz
Zgred - 13.05.2019 / 19:21, *.as13285.net

Stawiam tysiaka na babę jage przynajmniej można zarobić na tych naszych pseudo grajkach

odpowiedz
Kieł - 13.05.2019 / 18:41, *.lukman.pl

"Do Białegostoku pojedziemy i pokażemy swoje najlepsze umiejętności" - no tak, czyli znowu plecy.

odpowiedz
sen o - 13.05.2019 / 18:33, *.chello.pl

co tydzień ta sama śpiewka a tegoroczna runda finałowa jest tragiczna już 2 porażki. Po Piaście to samo było. A forma do niczego.

odpowiedz
dejne3 - 13.05.2019 / 09:22, *.kbt.pl

Wam Panowie piłkarze jest potrzeby n trener taki jak Stanisław Czerczesow , który wam dał w d...........

Tak będzie dopóki będzie tylu obcokrajowców/ nie zawsze lepszych od naszych/ , więcej niż polskich piłkarzy to tak to będzie wyglądało jak wczoraj.

Jak zawsze po każdym takim meczu jak ten wczoraj i tydzień temu ta sama śpiewka , nie weszliśmy dobrze w mecz to co wy robiliście przez ostatni tydzień na treningach.

Trzeba mimo wszystko u siebie na Ł3 wygrywać wszytko co się da a nie liczyć na cud ,cuda się zdarzają a rzeczywistość noże się okazać w tym momencie okrutna

odpowiedz
LGZ - 13.05.2019 / 08:49, *.tpnet.pl

Z meczu na mecz zawsze tak samo !!!

odpowiedz
LGZ - 13.05.2019 / 08:13, *.tpnet.pl

Wkurzeni to za malo powiedziane a KIBICE !!!

odpowiedz
L - 13.05.2019 / 08:06, *.axadirect.pl

W tym sezonie w ,żadnym ale to w żadnym meczu zawodnicy nie wyszli z nastawieniem rzucenia się rywalowi do gardła i rozszarpania , w każdym meczu który oglądam to rywale rzucają się Legii do gardła bo wiedzą , że strzelona szybko nam bramka zazwyczaj ustawia cały mecz . Sory zagraliście znowu jak ostatni frajerzy ,wkurzeni po meczu ? WY BARANY macie być wkurzeni i nastawieni przed mecz .
Przegraliście mistrzostwo jak frajerzy , jedyne co to modlić się o przegraną Piasta i jakieś skromne 1:0 w dwóch ostatnich meczach

odpowiedz
Jacek - 13.05.2019 / 05:16, *.tpnet.pl

A dlaczego macie nie byc skoncentrowani?

odpowiedz
wwy - 13.05.2019 / 01:57, *.it4polska.com

teraz liczcie na farta! wszystko było w waszych nogach i głowach oraz w rekach radka... zawalił i tyle...

odpowiedz
Tadek - 13.05.2019 / 00:03, *.play-internet.pl

Za kazdym razem ta sama spiewka. W nastepnym meczu będzie lepiej... Już mi się to znudziło. Wymyślcie coś innego gamonie...

odpowiedz
q7 - 12.05.2019 / 22:28, *.tpnet.pl

Z lechia oddali 3pkt,z NAMI zagrali jak o mistrza. TyLko zagrajcie z piastem tak jak zNAMI.Bo posrań sie zesra z piastem na 100.

odpowiedz
Arek - 12.05.2019 / 22:25, *.tpnet.pl

Wy jesteście wkurzeni, a ja jestem wkur...ony. I pewnie nie tylko ja.

odpowiedz
Tombo - 12.05.2019 / 21:00, *.207.184

@Remek: Dokładnie. Lepiej milczeć niż gadać w ten sposób. Nie słowa, lecz czyny.

odpowiedz
lol - 12.05.2019 / 20:42, *.tele2.se

po ptokach

odpowiedz
Śpiewaj Miklas śpiewaj... - 12.05.2019 / 20:39, *.mm.pl

Piast 5 ostatnich meczy wygrał i zdobył 15pkt,Legia w pięciu ostatnich meczach zdobyła 7pkt.Serce mówi co innego,rozum tylko musi to pojąć,że już zamiecione.

odpowiedz
Remek - 12.05.2019 / 20:37, *.chello.pl

@Inteligent:
Bez kitu. Same komunały powtarzane co mecz....
Z jednej strony dobrze, że chociaż w Białymstoku pokażecie swoje najlepsze umiejętności, z drugiej jednak wielka szkoda, że nie robicie tego w każdym meczu.

odpowiedz
iceman1916 - 12.05.2019 / 20:31, *.t-mobile.pl

Specjalistą od bajek był Sa Punto. Widać zawodnicy przejęli sporo tekstów. Legia to nie Hogwart a Vuko to nie Harry Potter i nie zmieni grupy przestraszonych chłopców w maszynkę do zwycięstw. Gdyby to było potknięcie jednego meczu ale Legia tak gra od początku rundy, tylko wcześniej było więcej szczęścia po prostu.

odpowiedz
Inteligent - 12.05.2019 / 20:29, *.t-mobile.pl

Co za banialuki. Po co te nic nie wnoszace wypowiedzi kopaczy?

odpowiedz