fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Mioduski: Wierzę w Vuko, że wytrwa w Legii znacznie dłużej niż do października

Woytek, źródło: sport.pl

Na łamach sport.pl prezes Dariusz Mioduski szerzej skomentował decyzję o podpisaniu kontraktu z Aleksandarem Vukoviciem.

- Do podpisania miało dojść wcześniej, przed meczem z Piastem. Taki miałem plan, niestety się nie wyrobiłem. Ale może i dobrze, bo gdybyśmy z Piastem wygrali, to nie wiem, czy wybór byłby prostszy. Wtedy każdy by powiedział, że wygrywamy, to chcemy zostawić trenera. A tak wiadomo, że nie patrzymy na Vuko przez pryzmat jednego czy dwóch meczów. My naprawdę uważamy, że w tej chwili to najlepsza opcja - mówi właściciel klubu.

Według Mioduskiego pieniądze były kwestią trzeciorzędną przy podejmowaniu decyzji o zatrudnianiu Vukovicia. Rozważania kandydatów zagranicznych były, ale nie wyszły poza wstępne rozmowy.

- Jesteśmy na etapie przebudowy. To jest moment, na który czekaliśmy od dwóch lat. W poprzednich sezonach mieliśmy ograniczenia wynikające z istniejących struktur kontraktów, ale teraz to się zmienia. W kadrze co prawda wciąż jest wielu piłkarzy, którzy są na finiszu swoich karier. Na pewno z nimi szczerze porozmawiamy i podziękujemy za to, co zrobili do tej pory w Legii.

- Mistrzostwo jest ważne - wierzę, choć to wcale nie jest takie oczywiste, że je obronimy - ale kluczowe są europejskie puchary. Jesienią przez ostatnie dwa lata w nich nie graliśmy, za co posadą płacili trenerzy. To się zdarza i będzie zdarzać. Choć życzę Vuko, a nawet więcej: wierzę w Vuko, że wytrwa w Legii znacznie dłużej niż do października.

Całą rozmowę możecie przeczytać tutaj.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (77)

+dodaj komentarz
Fi(L)ippo - 16.05.2019 / 01:13, *.cyfrowypolsat.pl

A ja wierze, że ciebie w Legii już niedługo nie będzie...

odpowiedz
Trampek - 14.05.2019 / 22:04, *.net.pl

Ostrzeżenie dla Vuko. Wcześniej po podobnych słowach w krótkim czasie " wyleciał " Magiera .

odpowiedz
lhm - 14.05.2019 / 21:45, *.vectranet.pl

Podziwiam. Ta umiejętność kłamania bez mrugnięcia okiem, odwracania kota ogonem. Bezkarne popełnianie wciąż tych samych błędów...
Bo i tak "ciemny lud" w pana wierzy. Nie macha z trybun chusteczkami, nie wyzywa od najgorszych.
Panie Darku, może czas założyć własną partię? Tam dopiero jest prawdziwa kasa do wzięcia.

odpowiedz
tomaszek67 - 14.05.2019 / 19:58, *.centertel.pl

Chodzą słuchy, że prezes Mioduski bardzo lubi serial "Klan" a jego ulubionym aktorem jest Stiepan Vujković i pewnego wieczoru gdy był po kielichu zupełnie z przypadku wpadł na ten pomysł z Vukoviciem na trenera Legii.

odpowiedz
Kamuflaż - 14.05.2019 / 10:59, *.tpnet.pl

Dziękuję, że prezes czyta moje posty na forum, dlatego się odniósł do "października". Słuchaj pan, kłamiesz w żywe oczy, sam sobie zaprzeczasz, ludzie już Ciebie przejrzeli żeś krętacz i obłudnik. Rozbierając na czynniki pierwsze to co mówisz i zestawiając to z faktami, powinieneś schować się gdzieś ze wstydu. To, że większość ludzi jest zmanipulowana i nie potrafi samodzielnie myśleć i wyciągać wniosków, nie świadczy o tym, że reszta tego nie potrafi. Czy Ty masz ludzi za "idiotów"? ale oszczędzę Ci teraz wstydu na forum, i dam radę: skoro tak zawsze powtarzałeś o odmłodzeniu składu, a powstanie LTC ( tak jakby nie można było polskiej nazwy użyć) i jest to cel nadrzędny. Wsiadasz pan w samolot, tylko nie bierz ze sobą tych speców co Ci podpowiadają, bo się na niczym nie znają, weź ze sobą jacka Zielińskiego, pogadaj z Tomkiem Iwanem i lećcie do Amsterdamu. Tam najlepiej szkolą młodych, użyjcie tych swoich zwoi w mózgu i zróbcie deal, żeby ogrywać u nas tych chłopaków co tam na pewno się nie przebiją. Jestem przekonany, że takich Szymańskich czy Dziczków nakryją czapką, Ty będziesz zadowolony ze współpracy z profesjonalistami, będziesz ogrywał młodzież z początku nie naszą, ale z czasem może i przyjdą nasi kto wie, średnia wieku drużyny poleci w dół, młodzi będą ganiać za piłką i się promować w np. w LE.

Wystarczy ruszyć głową, to nie jest trudne! moja rada jest darmowa i nie oczekuję za pomysł nawet złamanego grosza.

odpowiedz
wojtas - 14.05.2019 / 20:43, *.t-mobile.pl

@Kamuflaż: k.... Racja!!

odpowiedz
Jerz z Potoku - 14.05.2019 / 21:43, *.chello.pl

@Kamuflaż:
Kolego, wskazałeś najbardziej pożądany kierunek najbliższej aktywności legijnych "działaczy". Niestety, aktualnie to nie ten adresat i nie ci wykonawcy. To całe towarzystwo oddycha jedynie wolą i przyzwoleniem właściciela/prezesa klubu. Z pewnością naczelny włodarz Legii ma swój sekretny plan, który stara się realizować. Jednak niekoniecznie musi być on spójny z zaprezentowaną przez Ciebie logiką rozumowania. To z pewnością paradoks, ale na tą chwilę, chyba niewielu jest w stanie stwierdzić, czy jest on z pogranicza rozumnego (skutecznego) zarządzania, czy też fantazji kompletnego futbolowego laika...
Ps. przywołany przez Ciebie fragment dialogu z filmu "Miś" - to przysłowiowy strzał w dziesiątkę, ale w obecnej sytuacji naszego klubu i naszej drużyny, to jedynie ustrzelenie vice-mistrza, niemalże za bezcen. A sprawca tego niechybnego kibicowskiego nieszczęścia nadal harcuje "w swojej lidze" i ma się zupełnie dobrze (vide: radosne otwarcie budowy LTC).
Serdeczności

odpowiedz
KibicL - 14.05.2019 / 08:54, *.vectranet.pl

Aż ciarki przeszły mi po plecach jak przeczytałem, że komuś marzy się powrót Kopczyńskiego. A fee.....

odpowiedz
Pan Andrzej - 13.05.2019 / 21:49, *.centertel.pl

W przebudowie to my jesteśmy od tylu lat że najstarsi górale nie pamiętają.
Ten sezon można uznać za dramatyczny, stracone szanse i stracone trofea.

Jak to będzie szło w takim tempie to za rok będziemy musieli się cieszyć pierwszą ósemką, a za trzy walczyć o utrzymanie.

Tu trzeba poważnej analizy działań zarządu.

odpowiedz
Mr T - 13.05.2019 / 20:20, *.mm.pl

Mam nadzieję, że Prezes z Vuko już organizują paczkę na przyszły sezon. Przypomnę, że odchodzą: Cierzniak, Malarz, Turzyniecki, Astiz, Hlousek, Medeiros, Radovic, Hamalainen i Pasquato. Osobiście próbowałbym zatrudnić takich zawodników: Steinbors (Arka Gdynia, kontrakt 06.2020), Rymaniak (Korona Kielce, kontrakt 06.2019), Rzeźniczak (Quarabag Agdam, kontrakt 06.2019), Kirkeskov (Piast Gliwice, kontrakt 12.2020), Janota (Arka Gdynia, kontrakt 06.2019), Pawłowski (Zagłębie Lubin, kontrakt 06.2020), Zarandia (Arka Gdynia, kontrakt 06.2020). Z naszą legendą klubową, z Martinsem i Cafu przedłużyłbym kontrakt. Z wypożyczenia wrócą m.in. Jodłowiec, Kante i Sanogo.

odpowiedz
zaba285 - 13.05.2019 / 20:43, *.lukman.pl

@Mr T: legendą klubową? czyli kim? Kucharczykiem? :

odpowiedz
Mr T - 13.05.2019 / 21:08, *.mm.pl

@zaba285: ;)

odpowiedz
Arek - 13.05.2019 / 22:53, *.tpnet.pl

@Mr T: i Kopczyński też.

odpowiedz
Kieł - 13.05.2019 / 18:39, *.lukman.pl

Ten prezes jest delikatnie mówiąc zniewieściały. To jaka ma być niby ta nasza Legia pod takim kierownictwem? Tęczowy prezesik i tęczowi chłopcy jak malowani. Tylko na Boga niech sobie założą tęczowe koszulki i paradują wszędzie tylko nie na murawie. Niech reprezentują odpowiednie środowisko, a nie ten zacny Klub.

odpowiedz
Alex Bielany - 13.05.2019 / 18:16, *.centertel.pl

Dareczku a swoj koniec kiedy przewidujesz?

odpowiedz
bronek49 - 13.05.2019 / 17:58, *.chello.pl

chcialbym żeby tak było ale to tylko mrzonki

odpowiedz
HOP - 13.05.2019 / 17:56, *.knc.pl

A JA W CIEBIE PUDEL NIE WIERZE WCALE - WYTRWAŁEŚ JUŻ I TAK ZDECYDOWANIE ZA DŁUGO.

(L)

odpowiedz
Krecina Zdzichu - 13.05.2019 / 17:31, *.t-mobile.pl

Lekture tej bajki zakonczylem na stwierdzeniu, ze Magiera i Vukovic maja legijne DNA. Pomyslałem nawet, że to literówka i miało być DNO. A tak kolejne korporacyjne slowo trick, kryjace podskorne dziadostwo, tandete i niegospodarnosc. To DNA jakies uszkodzone Szanowny Prezesie czas na jakiegoś dobrego genetyka z mocnej ligi, nie portugalskiej czy serbskiej zeby to naprawil...

odpowiedz
Obcy - 13.05.2019 / 16:35, *.t-mobile.pl

@Darek : Rzeźniczak opuszcza Azerbejdżan. Czyżby kolejne wzmocnienie się szykuje?

odpowiedz
Kiel - 13.05.2019 / 18:33, *.lukman.pl

@Obcy: A Lewczuk Francję :)

odpowiedz
Darek - 13.05.2019 / 16:17, *.t-ipconnect.de

Losy mistrzostwa Polski rostrzygna sie w srode.My musimy wygrac i Pogon musi urwac punkty Piastowi.W ostatniej kolejce Piast gra z amika a wiadomo ze amika za Legie umierac nie bedzie.Wrecz przeciwnie sama sie wypnie byle tylko Legia nie zdobyla mistrzostwa.Coz caly sezon mamy slaby.Odpadlismy w kwalifikacjach do europejskich pucharow i dalismy dupy w pucharze Polski.W lidze caly sezon w kratke i kolejny rok musimy liczyc na innych zeby zdobyc mistrzostwo.W druzynie jest za malo jakosci a za duzo ogorow.Jeszcze jednych sie nie pozbylismy a juz kolejne Agry tu sa do pobierania pensji.Z tym skladem to jedna runda eliminacji w europejskich pucharach i jest po nas.Druzyna jest cienka jak dupa weza.Po ruchach transferowych zobaczymy o co bedziemy walczyc w nowym sezonie.Ten sezon caly na straty.Najgorszy od lat.Brawo prezesie pana w tym zasluga.

odpowiedz
PrzemoL - 13.05.2019 / 16:06, *.chello.pl

"wierzę w Vuko, że wytrwa w Legii znacznie dłużej niż do października." - czyli co, w październiku nowy trener. Dla mnie to jasne, bo zawsze trzeba czytać na odwrót wszelkie wypowiedzi mioduskiego.

odpowiedz
Tommybielany - 13.05.2019 / 15:29, *.chello.pl

Trochę to brzmi slabo,Mioduski jakby niechcial mistrzostwa bo znowu duze premie do wyplacenia a chyba z tamtego roku jeszcze nie wyplacone,puchary i tak bedą,wariant oszednosciowy,lepiej juz chyba jakby w ogóle nie komentował tego...

odpowiedz
zaba285 - 13.05.2019 / 15:15, *.lukman.pl

"Mistrzostwo jest ważne - wierzę, choć to wcale nie jest takie oczywiste, że je obronimy - ale kluczowe są europejskie puchary." - czyli ch.. z mistrzostwem, dla niego mało ważne. Kasa z pucharów się liczy tylko..

odpowiedz
Marcinek31 - 13.05.2019 / 14:52, *.play-internet.pl

Poczytałem trochę forum na różnych str klubów ekstraklasy i wszyscy życzą Piastowi mistrzostwa, oby też piłkarzom Pogoni, Lecha się ten pomysł nie spodobał

odpowiedz
Roma - 13.05.2019 / 14:40, *.plus.pl

Najbardziej mnie ubawiło stwierdzenie "przypomnę: zatrudnienie w czerwcu Klafuricia z moją intuicją zgodne nie było". To mówi prezes i właściciel w jednej osobie. To może chociaż małe wyjaśnienie - z czyją było zgodne?

odpowiedz
KibicL - 13.05.2019 / 14:30, *.vectranet.pl

I ciągle to samo. Każdy z poprzedników też był na lata i tworzył projekt. Projektować to można dom, a drużynę to należy budować. Jak do tej pory, średnio to wychodzi.

odpowiedz
Obcy - 13.05.2019 / 14:21, *.t-mobile.pl

Bez dużej kasy to co oni przebudują. Teraz to 1 mln. Euro to nic. Europa nam odjechała. Moim zdaniem nie ma co czepiać się Vuko. Tutaj nawet trener z europejskiego topu nic by nie poradził. Tacy goście życzą sobie na starcie grubą kasę na transfery. Bo inaczej nie będą szargać swojej reputacji. Tego w Legii nie dostaną. Nam pozostają wynalazki pokroju Hasiego, Jozaka. Z dwojga złego to już lepiej niech zostanie Vukovic.

odpowiedz
oLaf - 13.05.2019 / 15:02, *.vectranet.pl

@Obcy: Europa to pikuś... nam nawet Piast odjechał.... : O

odpowiedz
Bubu - 13.05.2019 / 16:06, *.t-mobile.pl

@oLaf: nam wszystko odjechalo

odpowiedz
tomiacab - 13.05.2019 / 14:09, *.145.220

Skoro kasa dla ciebie to kwestia trzeciorzędna, to czemu ciągle tak skąpisz?

odpowiedz
Legia Warszawa - a nie Warsaw - 13.05.2019 / 13:49, *.orange.pl

Vukovic nie wytrwa do sierpnia

odpowiedz
Lefa - 13.05.2019 / 12:36, *.t-mobile.pl

Co On bierze?
Ja też chcę

odpowiedz
L - 13.05.2019 / 12:23, *.tpnet.pl

Niestety korpo gadka nic nie zmienia. Tłumacząc to co powiedział loczek na ludzki język to będzie : „ nie mam pojęcia co mam zrobić z tym klubem żeby było git. Oby vuko wypalił bo jak nie to będzie lipa.”

odpowiedz
MdeM - 13.05.2019 / 14:21, *.chello.pl

@L: dziękuję za to tłumaczenie ;-) Niestety masz rację...

odpowiedz
gutek - 13.05.2019 / 11:57, *.chello.pl

obowiązkowo trzeba dobrze przewietrzyć szatnię i zbudować nową drużynę inaczej nic z tego nie będzie.

odpowiedz
tomaszek67 - 13.05.2019 / 11:56, *.centertel.pl

Do Legii przyjdą w najbliższym okienku piłkarze którzy mają w sobie wiele legijności : Jodłowiec, Furman, Borysiuk, Żyro i Wolski. Był już zaciąg chorwacki i portugalski, teraz zdaniem prezesa najwyższy czas aby postawić na legijność. Stąd również decyzja o postawieniu na Vukovicia. Prezes Mioduski już wie, że nie będzie ani mistrzostwa ani europejskich pucharów stąd szukanie oszczędności - Sprzedani mają zostać Szymański, Niezgoda i Nagy którzy załatają krater finansowy klubu oraz "dołożą się" na akademie.
Jestem przekonany, że w najbliższym sezonie wyprzedzimy wszystkich w lidze o lata świetlne.

odpowiedz
Legijność - 13.05.2019 / 12:26, *.tpnet.pl

@tomaszek67: czym do ch.....ja jest ta legijnosc??? Z tych co wymieniłeś to tylko Furmana bym nazwał Legionistą.

odpowiedz
kicikici - 13.05.2019 / 15:48, *.tpnet.pl

@tomaszek67:
jodłowiec już się dołożył - strzelił gola Jadze zabierającego nam mistrza...

odpowiedz
yannek - 14.05.2019 / 18:10, *.orange.pl

@kicikici: Celował w trybuny, zeszło mu...

odpowiedz
Rdzenny - 13.05.2019 / 11:56, *.centertel.pl

Może on i wytrwa ale my kibice już niewytrwamy i wylokujemy Ci włosy pajacu!

odpowiedz
ass - 13.05.2019 / 11:54, *.inetia.pl

won !!!!!!

odpowiedz
Rafa(L) - 13.05.2019 / 11:36, *.144.254

Masakra,nie wiem co musi się stać,by ten prezes doszedł do wniosku,że powinien otoczyć się kimś kto będzie troszkę lepiej się znał na piłce niż on i jego "najlepszy dyrektor sportowy".

odpowiedz
tomiacab - 13.05.2019 / 14:13, *.145.220

@Rafa(L): troszkę lepiej od miodka to nadal cienko a nie znajomość. Tu trzeba kogoś kto się zna o niebo lepiej niż on, czyli kogoś przeciętnego.

odpowiedz
Haha - 13.05.2019 / 11:23, *.plus.pl

Parodysto, nikt nie wierzy w twoje bajki i dugofalowe kilkumiesieczne wizje. Najgorsze ze jestes na tyle uparty ze będziesz wszystkim chciał udowodnić ze sie znasz. sprzedaj klub i pakuj walizki

odpowiedz
Haha - 13.05.2019 / 11:23, *.plus.pl

Parodysto, nikt nie wierzy w twoje bajki i dugofalowe kilkumiesieczne wizje. Najgorsze ze jestes na tyle uparty ze będziesz wszystkim chciał udowodnić ze sie znasz. sprzedaj klub i pakuj walizki

odpowiedz
hawryl74 - 13.05.2019 / 11:11, *.242.73

Panie Mioduski są tacy jak ja że widzą więcej jak się panu wydaje. Vuko trenerem bo to najtańsza z opcji. Nie ma pan pieniędzy ani na trenera z europejskiej półki i tym bardzej na piłkarzy, którzy by jakiś poziom europejski gwarantowali.

odpowiedz
Artur L - 13.05.2019 / 11:04, *.inetia.pl

Dramat. Prezes sam nie wie o czym mowi i przeczy sam sobie... :( dokąd zmierzamy???

odpowiedz
Tagi - 13.05.2019 / 10:53, *.vectranet.pl

Żeby tylko Miodek nie popadł w przeciętność , dla którego nie Mistrz jest ważny , a spełnieniem marzeń jest LE. Oby nie brał przykładu z amikorza , gdzie najważniejsze by słupki w excelu się zgadzały , a trofea , to tylko zbędny dodatek.

odpowiedz
Obiektywny(L) - 13.05.2019 / 10:49, *.lsas.aero

Ja pier.... sami malkontenci ...
Wszyscy znają się najlepiej jak prowadzić klub sportowy
Ja wolę Pudla, który regularnie łoży hajs na Nasz klub i jesteśmy od tej pory przez ostatnie pięć lat 4 razy mistrzem i raz vice-mistrzem, niż tak jak w skisłej, żydzewie, ruchu czy chu... jeden wie gdzie jeszcze...
Po co się napinać i krytykować, wystarczy wyłożyć te 100 baniek nalać sobie drogiej whyski i dać zarządzać kibicom, a tam będzie jak na tej stronie... portugalczyk chu..., vuko super po czterech meczach vuko zły brać innego trenera, Malarz słaby Cierzniak lepszy, po pięciu meczach Cierzniak ręcznik kupić innego bramkarza i tak bez końca...

odpowiedz
Haha - 13.05.2019 / 11:27, *.plus.pl

@Obiektywny(L): kolego, pamiętaj ze wszystkie zlotowki ktore wlozyl mioduski i ktore stracil (tylko i wylacznie przez swoje emocjonalne miotanie decyzjami wazacymi o losach klubu) odzyska z kasy klubowej, tak jak zrobilo to srajtijaj. Nikt bezinteresownie kasy nie wklada. Ten patałach narobi dlugow, a potem zniknie ze swoja kasa a w Legii bedzie pustka.

odpowiedz
Juri - 13.05.2019 / 10:26, *.inetia.pl

Gramy do końca.
Legia Mistrz.

odpowiedz
olew - 13.05.2019 / 10:23, *.vectranet.pl

Właściciel ( od czasów ITI przypominam !) jest dobry , mamy stabilizację finansową; Legia to największy budżet i seryjne mistrzostwa. Oczywiście sama kasa nie robi mistrza, ale tylko idioci mogą narzekać na właściciela, w każdej społeczności jest trochę idiotów, więc u nas jest normalnie.

odpowiedz
dino - 13.05.2019 / 13:46, *.108.201

@olew:
Ten komentarz to chyba żart. Panie mundry to mamy wołac ave Midouski? Bedziemy wtedy mądrzy?

odpowiedz
Marcinek31 - 13.05.2019 / 10:05, *.play-internet.pl

Znawcy futbolu się kur... Odezwali, weźcie się puknijcie w glace po chusteczke komentujecie cos na czym się nie znacie, każdy chce pouczać innych co mają robić a przeważnie siedzą w pizamie przed kompem że sterta hamburgerow z przeceny z Lidla i przez chwilę jest gwiazdą, dajcie spokój prezesowi, on daje swoją kasę na naszą Legie!

odpowiedz
Haha - 13.05.2019 / 11:34, *.plus.pl

@Marcinek31: wiesz ze on te pieniadze pozycza klubowi, a nie daje ?

odpowiedz
dariusz.milwicz@gmail.com - 13.05.2019 / 11:54, *.193.68

@Marcinek31: Im wieciej takich głosów rozsądku i znawców życia jak Marcinek31 to (L)egiunie bedziemy ogladać coraz słabszą bo przecież to Pan Dariusz wykłada pieniadze? ;-) wiec klub jest jego i może robić co chcę, nawet spuścić do nizszej ligi

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 13.05.2019 / 19:45, *.play-internet.pl

@Marcinek31: Czytałeś to co napisałeś?.Mioduski jest tzw filantropem?.Coraz durniejsze mamy społeczeństwo,te na trybunach również.

odpowiedz
Drybler - 13.05.2019 / 10:01, *.chello.pl

Blond pinokio znowu lata po agencjach PR, on naprawde mysli ze jestesmy tacy tepi i to lukniemy? Nowy Prezes albo nic sie nie zmieni. Trzeba tego nieudacznika trzymac jak najdalej od jakichkolwiek decyzji

odpowiedz
olew - 13.05.2019 / 09:57, *.vectranet.pl

Właściciel nie chce powiedzieć, czy priorytetem będzie przebudowa drużyny, czy puchary. Pewnie znowu nie wytrzyma i będzie spinka na puchary. To nasze przekleństwo, że musimy corocznie grać ( i wygrywać !) od czerwca, ale taki jest nasz ukochany klub... gdzie brak mistrzostwa to klęska, a w pucharach minimum ćwierćfinał LE ! Natomiast bilety mamy trzy razy tańsze niż w Belgii, Austrii czy Portugalii, a jak przyjedzie raz na dekadę Real lub Ajax , to my nie chcemy ich oglądać, wolimy transparenty, zadymy i zamknięty stadion. Ale Legia jest jedyna ! Będzie jak zwykle ciekawie . Legia to potęga !

odpowiedz
Michal - 13.05.2019 / 09:52, *.plus.pl

Idźcie wy wszyscy w czortu.Fornalik was wysterowal.Stasiu Czerczesow wróć!!!

odpowiedz
dino - 13.05.2019 / 09:41, *.bt.net

Puchary przerabane w Luksemburgu, Puchar Polski w Częstochowie, mistrzostwo z Piastem, czy jest ktokolwiek kto wierzy jeszcze temu panu?

odpowiedz
Sim - 13.05.2019 / 09:38, *.132.131

Poprostu brak kasy na doswiadczonego trenera... Vuko zapchajdziura i zero do powiedzenia przy transferach...przyszly sezon walka o gorna osemke

odpowiedz
Groch - 13.05.2019 / 09:33, *.play-internet.pl

Będzie tak jak już parę razy było . Za jakiś czas mimo kiepskich wyników(odpadniecia z pucharów) Miodek piwie ze ma pełne zaufanie i poparcie dla Vukovica, a po tygodniu od tej deklaracji go wypier...li

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 13.05.2019 / 09:27, *.amazonaws.com

MIODUSKI OUT !!!!!

odpowiedz
kłamca.pl - 13.05.2019 / 09:17, *.centertel.pl

Loczek, ty kibicôw nie bajeruj, bo każdy kto choć trochę śledzi co się dzieje w Legii zaśmieje Ci się prosto w ryj. Cytując klasyk: „Kończ Waść, wstydu oszczędź”.

odpowiedz
X - 13.05.2019 / 19:42, *.virginm.net

@kłamca.pl: oj slabo Ci ten cytat wyszedl...chyba sie nie czytalo klasyki...czyli mioduski ma Ci wstydu oszczedzic i Cie ubic? No bo tak jest w tej scenie walki... Na opak zrozumiales to zdanie i fisiujesz znajomascia polskiej literatury haha

odpowiedz
Gienek - 13.05.2019 / 09:17, *.netfala.pl

Czyli odpadnięcie z europucharów równa się zwolnieniu Vuko? Hmmm oto długofalowa wizja według prezesa Mioduskiego...

odpowiedz
xax1212 - 13.05.2019 / 09:33, *.105.102

@Gienek: jak odpadną w 2 rudznie to co powinien go pozostawic i jeszcze dać premię??

odpowiedz
sprite - 13.05.2019 / 11:31, *.play-internet.pl

@xax1212: powinien go zostawić i nie dawać premii, tylko czas na budowanie drużyny

odpowiedz
Bubu - 13.05.2019 / 09:14, *.vectranet.pl

Obstawiamy ,jakies zaklady ,co za amator korporacyjny ,tfuuu

odpowiedz
aaa - 13.05.2019 / 09:01, *.orange.pl

tak do końca rundy wytrwa

odpowiedz
Urban - 13.05.2019 / 08:50, *.forcepoint.net

Ehh, albo on jest tak glupi, albo zwykly oszust. To samo 3ci rok z rzedu. W pucharach na bank w czape, 3cia runda max skoro nie bedzie mistrza. Jak on chce awansowac do fazy grupowej bez trenera? Vuko pewnie do sierpnia, bo przygotowania spieprzy. Pieniedzy na transfery tez nie bedzie, bo przeciez to nie Jozak czy Pinto, tylko tania opcja jak Magiera.

odpowiedz
Mike - 13.05.2019 / 09:02, *.telia.com

Legia już mam mistrza 3 lata z rzędu, niestety nadejda chude lata i z ty trzeba się liczyć.Ale jeszcze na pewno wrócimy na najwyższe podium (L)”Tylko Legia”

odpowiedz
Zenek - 13.05.2019 / 08:49, *.centertel.pl

Dzięki Prezesie, uspokoiłes mnie. Skoro Ty wierzysz to ja również...

odpowiedz
xman - 13.05.2019 / 08:49, *.play-internet.pl

Jak Miodek mówi , że wierzy w Vuko tzn. że zaraz go wyrzuci. Nauczeni doświadczeniem, że co innego gada, a co innego robi, musimy czytać jego słowa na opak, bo to taki nasz Pinokio.

odpowiedz
Kibic z (L)ubskiego - 13.05.2019 / 08:46, *.com.pl

Bracia i Siostry (L) !!!
Nie oszukujmy się, "prezes" nie sprzeda udziałów Legii ( czyli de facto będziemy się męczyć... ) dopóki nie powstanie LTC.
Obym się mylił, ale nastąpią, lub też już nastąpiły chude lata...

odpowiedz