Carlitos podczas meczu z Cracovią - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Carlitos wyjedzie na Bliski Wschód?

Wiśnia, źródło: TVP Sport, sport.tvp.pl

Po zakończeniu obecnego sezonu końca może dobiec gra w Legii jej najlepszego strzelca w tych rozgrywkach. Jeden z klubów Bliskiego Wschodu poważnie rozważa sprowadzenie do siebie Carlitosa.

Jak informuje TVP Sport, Carlitos jest gotowy przyjąć propozycję od nowego zespołu. Po ostatnim ligowym spotkaniu ma polecieć nad Zatokę Perską na kilkudniowy rekonesans.

- Słyszałem różne plotki na temat naszych zawodników. To co będzie po sezonie zastanowimy się po sezonie - skomentował Aleksandar Vuković, zapytany na konferencji prasowej o Carlitosa.

O odejściu Hiszpana głośno było już kilka miesięcy temu, kiedy zainteresowanie jego sprowadzeniem wykazywał New York City FC. Wówczas do transferu ostatecznie nie doszło, a Amerykanie oferowali za piłkarza ok. 2,5 mln euro.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (53)

+dodaj komentarz
rekonesans - 17.05.2019 / 06:38, *.chello.pl

Pojedziesz synku jak za Ciebie odpowiednio ZAPŁACĄ. Jak nie to wybacz... heh

odpowiedz
Juri - 16.05.2019 / 10:15, *.centertel.pl

Jedź chłopie bo zaraz nie będzie siana na twój kontrakt.
Przy okazji będzie na wczasy hajs za ciebie,dla reszty gwiazd ekstraklasy.

odpowiedz
gutek - 16.05.2019 / 05:57, *.chello.pl

niech jedzie on i jeszcze kilku-szatnię Legii trzeba mocno przewietrzyć

odpowiedz
Loco - 16.05.2019 / 10:04, *.play-internet.pl

@gutek: przeciez to jwdyny zawodnik, ktory jest grozny w ataku

odpowiedz
legijny - 16.05.2019 / 17:54, *.t-mobile.pl

@Loco: jesli on jest grozny w ataku to dlatego legia nie moze wygrac zadnego meczu. W rundzie mistrzowskiej ten swietny napastnik strzelil jedna bramke z karnego w 5 meczach

odpowiedz
Tagi - 15.05.2019 / 22:46, *.vectranet.pl

Niech jedzie nawet na biegun północny , tylko niech zabierze ze sobą kudłatego.

odpowiedz
Zły - 15.05.2019 / 22:02, *.vectranet.pl

Wszyscy wypier...alać.Legia to My Kibice.

odpowiedz
siepacz - 16.05.2019 / 02:19, *.cyfrowypolsat.pl

@Zły: Oprócz usprawiedliwionej złości na wynik sportowy potrzebne są jeszcze logika i sens. Wszyscy wypier...olą i My Kibice możemy sobie zagrać z Wielką (L) w B klasie. I tam, na boisku Orła Baniocha będziemy sobie mogli powalczyć o święte prawo do racowisk i palenia flag, bo "stadion to nie teatr". Dyskutujmy z Mioduskim, wypominajmy błędy, proponujmy rozwiązania - to nasze, kibiców, prawo. Ale wszystkich wypier... nie mamy jak, nawet gdybyśmy chcieli, a jeśli chcemy, to jesteśmy głupki. Bo nikt inny na razie się nie pali do sfinansowania tej zabawki.

odpowiedz
pstryk - 17.05.2019 / 07:48, *.chello.pl

@siepacz: Nareszcie jakiś mądry komentarz. Dziękuję.

odpowiedz
ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ - 15.05.2019 / 15:55, *.ip-point.pl

Kto będzie teraz szczerzył zeby na boisku

odpowiedz
Kibic - 15.05.2019 / 15:36, *.tpnet.pl

Niech wróci Jodłowiec i Sanogo i jeszcze pozyskajcie Placha i Kirkeskova z Piasta i bedzie super

odpowiedz
sprite - 15.05.2019 / 19:27, *.play-internet.pl

@Kibic: i Kante :-)

odpowiedz
bartek98 - 15.05.2019 / 13:11, *.cyfrowypolsat.pl

Dla wszystkich niewdzięczników pomyślcie gdzie bylibyśmy w tym momencie gdyby nie Carlitos!

odpowiedz
Lolito pudla - 15.05.2019 / 21:31, *.tpnet.pl

@bartek98: tam gdzie jestesmy - w czarnej doopie bez ambicji przegrywajac z hanysami mistrza

odpowiedz
Zyszku - 14.05.2019 / 23:50, *.plus.pl

Każdy pisze o najemnikach. A pamięta ktoś, który z zawodników tu spędził całą karierę? Ostatni chyba Jacek Zieliński. Wyobraźcie sobie, że gracie w ukochanym klubie, macie spore umiejętności, ale nasza liga nie da Wam walki o najwyższe cele w Europie i mimo niejgorszych płac nienajwyższe wynagrodzenie, które można uzyskać gdzie indziej. Sorry, ale to jest normalne. Zawsze ktoś przychodzi, ktoś odchodzi. To jak ze zmianą pracy. Idziesz tam, gdzie albo spełnisz swoje marzenia, albo Tobie zapłacą więcej. Sport i przywiązanie do barw aż po grób skończył się w momencie wpompowanie olbrzymich pieniędzy do piłki. Gdyby grali dla fanu, zabawy i przywiązania do barw to grali by za darmo... Jak Błaszczykowski (tylko on się wcześniej dorobił i może sobie na to pozwolić). Na jednym z portali dziś było o tym ilu to przynajmniej tych sławnych piłkarzy spędziło praktycznie całe kariery w jednym klubie... Dosłownie kilku

odpowiedz
Gepetto - 14.05.2019 / 23:23, *.chello.pl

Tak na serio mimo wieku widział bym u nas M. Paixao. Strzela jak karabin maszynowy w drugiej lidze tureckiej (nie potrzebował tak jak u nas szrot zagraniczny usprawiedliwienia , że musi poznać ligę, styl gry drużyny, którego i tak nie ma, warunki panujące w Polsce). Bale za 10 mln jest ponoć. Zrobić wymianę za Szymańskiego i obie strony skorzystają. Carlitos nie ma u nas z kim grać i to jest ból. Jestem ciekaw co to za kwasy są w szatni i to bez podziału na narodowość.

odpowiedz
\o/ - 14.05.2019 / 21:59, *.vectranet.pl

NARESZCIE! :D

odpowiedz
Wolfik - 14.05.2019 / 20:07, *.mm.pl

Brak mistrzostwa zaowocuje wyprzedażą, co z kolei doprowadzi do kolejnej klęski w eliminacjach do LE. A potem wiadomo - dalsze cięcia i oszczędności. Taka to Legia prezesa Mioduskiego.

odpowiedz
bronek49 - 14.05.2019 / 18:32, *.chello.pl

niech carlitos jedzie on tu w Legii już nic nie zdziała my potrzebujemy lepszych zawodników

odpowiedz
Pacho - 14.05.2019 / 18:23, *.2.22

Co za profesjonalizm. Jakby jakaś firma planowała na zasadzie skupmy się na dziś a później się zobaczy co dalej będzie to by długo na rynku by nie wytrzymała. Czy biznesmen o tym nie wie? Toż to trzeba mieć kilku kandydatów na każdą pozycję w każdej chwili. Niech Vuko już nie ściemnia że tak go analiza pochłania że na nic innego nie ma czasu. No chyba że jest słaby - wtedy można wytłumaczyć brak czasu na cokolwiek.

odpowiedz
Tomke Mokotów - 15.05.2019 / 15:25, *.play-internet.pl

@Pacho:

Myślenie cię boli? Takich newsów jest co chwila parę. Dotyczą w zasadzie większości zawodników. I po każdym trener drużyny miałby snuć plany dotyczące zmienników, ew.transferów, taktyki, przygotowań do następnego sezonu?

Toż on nic nie bedzie innego robił... Zostały 2 kluczowe mecze a ty chcesz by Vuko myślał o czymś innym?

Będzie po sezonie, bedzie pewne info, wpłynie do klubu oferta, zawodnik się określi i dopiero wtedy Vuko będzie myślał czy, jak i kogo w zamian.

odpowiedz
Pacho - 15.05.2019 / 18:46, *.2.104

@Tomke Mokotów : się najpierw podpisz a potem pomyśl sam. Potem będziesz narzekał że transfery nieprzemyślane, że szrot, że zły klimat.

odpowiedz
zdzichu - 14.05.2019 / 17:47, *.play-internet.pl

Vuko z kumplem Radovicem przedłuży kontrakt to będzie zastępstwo dla Carlitosa, bo przecież gołodupiec Mioduski nikogo nie kupi

odpowiedz
CałaPrawdaOLegii - 14.05.2019 / 16:41, *.centertel.pl

Carlitos przypomina Hamalainena która ma 1 dobry mecz na 4-5 spotkań. To zdecydowanie za mało.
W drużynie brakuje lidera i to powinien być priorytet na najbliższe okienko transferowe.

odpowiedz
Macio69 - 14.05.2019 / 17:24, *.plus.pl

@CałaPrawdaOLegii: myślę dokładnie to samo!

odpowiedz
al - 14.05.2019 / 16:09, *.centertel.pl

Tak szczerze powiedziawszy, to Carlitosa nie zatrzymujmy. To specyficzny napastnik, gwarantuje 10-12 bramek w sezonie, ale w Legii powinien być napastnik, który będzie ich zdobywał 25-30. Carlitos jest dramatycznie nieskuteczny w podaniach, ma przeraźliwie mnóstwo strat, gra nierówno, niekiedy chaotycznie. Brakuje mu szybkości, choć stara się to nadrabiać sprytem. Ogólnie rzecz ujmując, to nie jest człowiek, którego trzeba zatrzymywać w Legii z uporem. Mamy ciekawe alternatywy - jest Kante, jest Niezgoda, szansę powinien otrzymać Sanogo.

odpowiedz
XX - 14.05.2019 / 16:02, *.net.pl

Doszedł do wniosku, że skoro ma już grać w półamatorskiej lidze, to lepiej robić to za miliony euro niż za setki tysięcy.

odpowiedz
Ktos - 14.05.2019 / 14:31, *.centertel.pl

Niech idzie w pi... du. Gorszego napastnika to już chyba nie ma. Przecież on nic nie gra. A się wszyscy podniecaja jaki on dobry. Ostatnimi Dobrymi to byli nicolic i priovic.

odpowiedz
jedrek - 14.05.2019 / 15:13, *.centertel.pl

@Ktos: wejdź na boisko i pokaż klasę. Prijović nie Priovic

odpowiedz
dejne3 - 14.05.2019 / 21:48, *.plus.pl

@Ktos: Tak to zdecydowanie Nikon i Primo, z kolEinstein Carlos mimo wszystko gorły od tej dwójki

odpowiedz
antek - 14.05.2019 / 14:02, *.chello.pl

niech się ciągnie następny najemnik

odpowiedz
przypominajka - 14.05.2019 / 14:20, *.net.pl

@antek: Już nie kocha Warszawy. Teraz żona pokochała Kuwejt. :-) Tu od zawsze leży problem Legii, że kupuje najemników z wrogich Nam Klubów. Z reguły są to kukułcze jaja!

odpowiedz
Obcy - 14.05.2019 / 13:13, *.t-mobile.pl

Będzie wpierd....... kebaby. Loczek dostanie w gratisie wielbłąda i deal będzie udany dla obu stron.

odpowiedz
Rado - 14.05.2019 / 12:50, *.play-internet.pl

Czyli Miodek już nie wierzy w mistrzostwo i zaczyna szukać oszczędności...

odpowiedz
Szpilordzik - 14.05.2019 / 12:46, *.t-mobile.pl

Alez wy dziwni jestescie...ktos cos tam pierdnal ze Carlitos ma oferte i ze juz ponoc jest zdecydowany a wy od razu wierzycie w takie bajki?? Ogarnijcie sie szmatlawce juz zaczynaja macic ... Nie wierzcie w to nawet i nie panikujcie...

odpowiedz
stas - 14.05.2019 / 12:42, *.virginm.net

Niech daja 4-6 mln euro i niech idzie w sina dal Kante wroci jakas nic do niego niemam tylko za duzo okazji niemial

odpowiedz
Mlbets - 14.05.2019 / 12:31, *.centertel.pl

Smutne musicie mieć życie, że przy okazji każdego newsa widzicie wszystko w czarnych barwach.
A ten tam na dole, co przewiduje walkę o utrzymanie w lidze w przyszłym sezonie, to już w ogóle chyba IP z WiFi w Tworkach ciągnie.

odpowiedz
Rafa(L) - 14.05.2019 / 12:26, *.144.254

Dramat,ręce opadają,czarno widzę przyszły sezon,zwłaszcza jeśli odpadniemy z el.do pucharów.No bo nie widzę racjonalnych przesłanek,że takową drużyną dysponować będziemy.Czuje,że zle się będzie działo i będą kwasy gorsze,jako kibice będziemy wspominać ostatnie mistrzostwa,oraz takich graczy jak Nikolić,Duda,VOO itp.bo to nam zostanie już zostało przy Mioduskim!

odpowiedz
Tomek - 14.05.2019 / 12:20, *.113.189

Nikolic wraca

odpowiedz
Mati - 14.05.2019 / 12:19, *.com.pl

Kante wróci i Niezgoda będzie kim grać aczkolwiek szkoda jak odejdzie jest najbardziej nieprzewidywalny pod bramką

odpowiedz
eth - 14.05.2019 / 12:14, *.tpnet.pl

No to jak my mamy się pozbyć najlepszego strzelca to nas nie tylko mistrz Luksemburga pociśnie w lipcu ale i Malty. A w lidze walka o utrzymanie.

odpowiedz
(L)egiunia Fanatic(L) - 14.05.2019 / 12:04, *.centertel.pl

Super jedyny sensowny napastnik i jeden z lepszych zawodników w tym sezonie. Zostaniemy z kaleką kulenoviciem i wiecznie kontuzjowanym i chorym Niezgoda. Tragedia co się wyprawia za rządami loczka w naszej Legii :(

odpowiedz
m4 - 14.05.2019 / 11:46, *.hexaoperator.com

zyro na napadziora ...hahaahah bedzie cyrk w lipcu

odpowiedz
asdfghjkl - 14.05.2019 / 11:46, *.tpnet.pl

To co będzie po sezonie zastanowimy się po sezonie - skomentował Aleksandar Vuković
Jezuniuuu ale amatorka
po sezonie to już będzie za późno
plan trzeba mieć na już
a nie potem partyzantka
Miodek wonnn!!!

odpowiedz
Arek - 14.05.2019 / 23:33, *.tpnet.pl

@asdfghjkl: to może miał Ci powiedzieć już dziś, kto przyjdzie, kto odejdzie. W sumie ja to już też bym chciał wiedzieć skład na pierwszy mecz w nowym sezonie. Co za pekin niektórzy mają w baniach, to jest kosmos.

odpowiedz
Kamuflaż - 14.05.2019 / 11:46, *.tpnet.pl

Widząc ten bałagan w klubie, nie dziwie się, że chce odejść. Pewnie nie on jeden marzy o tym, aby stąd zwiać czym prędzej.

odpowiedz
Bear - 14.05.2019 / 11:32, *.orange.pl

Nigdy nie bylem fanem Carlitosa i uważam że nie dorasta on do pięt Nikoliciowi i Prijoviciowi.
Pytanie tylko kto za Carlitosa ?

odpowiedz
Marcin - 14.05.2019 / 11:42, *.com.pl

@Bear: dokładnie kolego, masz rację. Nie dorasta do piet.

odpowiedz
L1916 - 14.05.2019 / 11:45, *.242.40

@Bear: Niezgoda, Sanogo, w rezerwie Kante

odpowiedz
oLaf - 14.05.2019 / 11:46, *.vectranet.pl

@Bear: a ja zawsze byłem fanem Carlitosa , który w Wiśle grał fenomenalnie!!! Pytanie jest: dlaczego w Legii to jest 30% gracza z Wisły???

Nie podają mu koledzy?

Taktyka do kitu??

Jak można nie wykorzystywać takiego piłkarza???!!!! U nas nawet Messi by się zmarnował.... (o Lewym nie wspomnę nawet...)

odpowiedz
Bear - 14.05.2019 / 15:00, *.orange.pl

@L1916:
Cenię Niezgodę , ale weź pod uwagę że facet nie grał prawie cały sezon i nie wiadomo jaką będzie miał formę w przyszłym ?
Sanogo całkiem nieźle grał w Zagłębiu ale jest to raczej opcja rezerwowa a nie podstawowy napastnik, Kante też dosyć spora niewiadoma.

odpowiedz
Bear - 14.05.2019 / 15:02, *.orange.pl

@oLaf:
W Wiśle grał zdecydowanie lepiej niż u nas.
Dlaczego u nas gra słabiej ? nie mam pojęcia, ale jest to nie jedyny zawodnik który przychodzi do Legii i gra słabiej niż w poprzednim klubie.
Carlitos ma bardzo dobrą technikę, ale jest dosyć wolny, irytuje mnie to jego wieczne machanie łapami i mimo wszystko uważam że nie jest aż takim lisem pola karnego jakim był np.Nikolić.

odpowiedz
Karamba - 14.05.2019 / 11:12, *.plus.pl

Sajonara najemniku

odpowiedz