Ireneusz Mamrot - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Mamrot: Najlepsze 45 minut w tym sezonie

Mishka, źródło: Legionisci.com

Ireneusz Mamrot (trener Jagiellonii): Jestem zadowolony z pierwszej połowy spotkania, bo było to w tym sezonie nasze najlepsze 45 minut. Graliśmy szybko, dobrze w defensywie, Legia nie miała sytuacji. W drugiej połowie widać było, że Legia ma z minuty na minutę coraz większą przewagę. Nie pomogły nam trzy wymuszone zmiany, wszystkie spowodowane urazami. Zabrakło nam zmian w ofensywie. Kiedy Legia rzuciła wszystkie siły do ataku, mogliśmy wyjść z szybkimi kontrami, ale nam się nie udawało.
Ostatni mecz na własnym stadionie zakończyliśmy zwycięstwem w niezłym stylu. Zespół jest zmęczony, ale pokazał charakter do końca i zasłużył na słowa uznania.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
KuraK - 16.05.2019 / 08:10, *.chello.pl

Kazdy zespol przeciwko nam gra swoje najlepsze 45 minut w sezonie w 1 polowie meczu... Cos tu jest nie tak. Kiedys byl taki problem za Urbana. Wypadaloby by wrocic do tamtych czasow i zobaczyc jak rozwiano wtedy problem.

odpowiedz
Maniek - 16.05.2019 / 06:19, *.chello.pl

Najlepsze 45 minut od 200lat i wogóle graliście mecz życia ku...wa co za baran

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.