fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Samobójczy gol Wieteski w Białymstoku - video

źródło: Ekstraklasa TV

Legioniści zawiedli po raz kolejny. Po samobójczym trafieniu Mateusza Wieteski przegrali z Jagiellonią 0-1 i na kolejkę przed końcem tracą dwa punkty do Piasta Gliwice. Poniżej możecie obejrzeć jedyną bramkę z Białegostoku oraz skrót meczu.

Samobójczy gol Wieteski
Skrót meczu


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
L - 17.05.2019 / 00:05, *.tpnet.pl

Szkoda chłopa bo dużo osób (ewidentnie o niskiej inteligencji) obwinia go za brak mistrzostwa. A ostatnie mecze w których grał pod nieobecność Remiego były w jego wykonaniu solidne. Ludzie zanim coś napiszecie to 3 głębokie wdechy i uspokójcie tętno. Samobóje się zdarzają. Mistrzostwo straciliśmy przegrywając jak frajerzy z lechem i piastem.

odpowiedz
pol - 16.05.2019 / 15:57, *.chello.pl

Taki tuz,jak Wieteska jest dobry na górnika,a nie do Legii.
Inni nie lepsi

odpowiedz
GL - 16.05.2019 / 09:07, *.tpnet.pl

Wieteska pokazal jak strzela sie gola i to jakiego !!

odpowiedz
paweł - 16.05.2019 / 08:46, *.centertel.pl

Do Wieteska
To ze ktoś krytykuje gościa który jest głuchy nie słysząc komendy bramkarza "moja" ładuje swojaka, ma udział przy wielu bramkach na przestrzeni wielu meczów, nie potrafi celnie wprowadzić piłki, to nazywasz go słoikiem? To ze jest wychowankiem to mamy mu bić pokłony za kopanie się po czole??? Nikt go by nie krytykował gdyby grał dobrze a że nie potrafi to jak najbardziej krytyka słuszna. I dalej brońmy ich bo wychowankowie bo mają L w sercu. Paralitycy kaleki boiskowe i tyle. On i Szymański drugi. Za wysokie progi i tyle. Spier...lone mistrzostwo ale ok bo mają L w sercu....

odpowiedz
:) - 16.05.2019 / 08:39, *.62.94

Taki sergio ramos, co kosztuje tyle co cała nasza obrona plus jeszcze pół ławki też potrafi zrobić babola, więc dajcie spokój Wietesce, bo to wyróżniający się obrońca w naszej lidze.

odpowiedz
Do Wieteska - 16.05.2019 / 04:35, *.chello.pl

Niestety strasznie dużo prymitywów (głównie słoiki) na naszych trybunach to czego się spodziewasz?

odpowiedz
GrzeLeg - 16.05.2019 / 16:56, *.242.100

@Do Wieteska: Nie trzeba być rodowitym Warszawiakiem, żeby się wk...ić i cisnąć z Wieteską. Ja jestem z Żychlina i to co mu wczoraj pociskałem, może nie było zbyt wysokich lotów ale myślę, że poziomem zbliżył się mój pocisk do formy tego kopacza.

odpowiedz
Wiet3s - 16.05.2019 / 02:40, *.mm.pl

Gówno nie obrońca.

odpowiedz
Wieteska - 16.05.2019 / 02:37, *.plus.pl

Ku...a nie mogę czytać ataków na Mateusza, rozumiem, że wszyscy "znafcy" wolą najemników...
To jest nasz wychowanek... ludzie

odpowiedz
KowaL - 16.05.2019 / 07:33, *.vectranet.pl

@Wieteska: dziękuję za takich „wychowanków”, facet nie ogarnia się w Legii i tyle

odpowiedz
Tomek Mokotów - 16.05.2019 / 09:41, *.play-internet.pl

@Wieteska:

Może bez przesady z atakowaniem ale szkolny błąd i dramatycznie słaba gra...

Wyobraź sobie, że Astiz takiego babola strzela, ludzie nie jechaliby po nim jak po burej s.ce?

Za 30tys miesięcznie czystej pensji można wymagać od piłkarza, żeby umył uszy i sluchał kolegów? I poszedł do okulisty?

odpowiedz
Wolfik - 16.05.2019 / 12:49, *.mm.pl

@Wieteska: Dziwi Ciebie Kolego to? Swojego czasu wieszano tutaj psy na Jędzrzejczyku bez którego obrona nie istnieje. I chciano, by odszedł. To samo z Malarzem. Szkoda czytać te inwektywy.

Dlatego w pełni rozumiem i popieram Twoje zdanie. Też wolę, by grał Wieteska, Stolarski czy Hołownia. Chyba, że zawodnicy zagraniczni będa od nich 100% lepsi. Na tą chwilę, nie są.

odpowiedz
wrt - 16.05.2019 / 00:28, *.vectranet.pl

Gdyby Legia wyszła grać w dziesięciu bez tego partacza to może by była szansa na remis?

odpowiedz
Bear - 15.05.2019 / 23:17, *.orange.pl

Wieteska ,,Weź ty już spier^^^^j do domu '' :)

odpowiedz
Darek - 15.05.2019 / 23:10, *.t-ipconnect.de

Brawo Mateusz.I jeszcze zolta kartka by miec juz wolne w następnym meczu.Wymysliles to majstersztyk.Teraz na wczasy pod palmy.

odpowiedz