fot. Mishka / Legionisci.com

Piłkarze Jagiellonii o meczu z Legią

Wiśnia i Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

Arvydas Novikovas (Jagiellonia): Wygraliśmy ostatni mecz u siebie i to jeszcze z Legią. Kibice na pewno są bardzo zadowoleni. Nasze prowadzenie mogło być wyższe. Cieszę się jednak, że zdobyliśmy jednego gola i udało się to utrzymać do ostatniego gwizdka - powiedział po meczu z Legią.

- Gdy prowadzi się 1-0, to wiadomym jest, że gra się nieco bardziej defensywnie.Teraz przed nami mecz z Lechią. Bardzo chcę z nimi wygrać, ponieważ zawsze byliśmy od nich lepsi.

Taras Romanczuk (Jagiellonia): Pierwsza połowa była bardzo dobra w naszym wykonaniu. Legia w niczym nam nie zagroziła. Mogliśmy prowadzić nawet wyżej niż 1-0. Po zmianie stron nie mogliśmy utrzymywać się przy piłce na połowie przeciwnika. Przez długi czas to my biegaliśmy za futbolówką. Staraliśmy się jednak cały czas przesuwać strefę nieco wyżej. Staraliśmy się odgryzać i grać z kontry. Najważniejsze są jednak zdobyte trzy punkty. Bardzo dziękujemy kibicom za to, że wspierali nas przez cały sezon.

Przed nami sporo pracy. Zostawiliśmy wiele zdrowia na boisku, aby zająć miejsce dające grę w Lidze Europy.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
ciajek - 16.05.2019 / 16:35, *.net.pl

Bo jagi nikt nie lubi........

odpowiedz
tomek - 16.05.2019 / 09:35, *.warszawa.pl

ta cała drużyna jagi to jakiś śmiech na sali. trener który niedawno mówił że walczy o mistrza teraz twierdzi, że zagrali najlepsze 45min w tym sezonie i jest z tego zadowolony. Novikovas twierdzi, że są lepsi od lechii, pewnie dlatego przegrali pp. a Romańczuk odleciał z pucharami. przecież na dzień dzisiejszy jaga nie ma pucharów a po ostatniej kolejce raczej to sie nie zmieni

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.