Piłkarze Jagiellonii o meczu z Legią

Wiśnia i Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Arvydas Novikovas (Jagiellonia): Wygraliśmy ostatni mecz u siebie i to jeszcze z Legią. Kibice na pewno są bardzo zadowoleni. Nasze prowadzenie mogło być wyższe. Cieszę się jednak, że zdobyliśmy jednego gola i udało się to utrzymać do ostatniego gwizdka - powiedział po meczu z Legią.

- Gdy prowadzi się 1-0, to wiadomym jest, że gra się nieco bardziej defensywnie.Teraz przed nami mecz z Lechią. Bardzo chcę z nimi wygrać, ponieważ zawsze byliśmy od nich lepsi.

Taras Romanczuk (Jagiellonia): Pierwsza połowa była bardzo dobra w naszym wykonaniu. Legia w niczym nam nie zagroziła. Mogliśmy prowadzić nawet wyżej niż 1-0. Po zmianie stron nie mogliśmy utrzymywać się przy piłce na połowie przeciwnika. Przez długi czas to my biegaliśmy za futbolówką. Staraliśmy się jednak cały czas przesuwać strefę nieco wyżej. Staraliśmy się odgryzać i grać z kontry. Najważniejsze są jednak zdobyte trzy punkty. Bardzo dziękujemy kibicom za to, że wspierali nas przez cały sezon.

Przed nami sporo pracy. Zostawiliśmy wiele zdrowia na boisku, aby zająć miejsce dające grę w Lidze Europy.