fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Statystyki meczu z Jagiellonią

Woytek, źródło: InStat / Ekstraklasa

61% czasu posiadania piłki, zdecydowanie większa liczba strzałów, więcej rzutów rożnych... a to wszytko krew w piach. Legia nie wygrała trzeciego meczu z rzędu w decydującej fazie sezonu i szanse na mistrzostwo ma jedynie matematyczne. Poniżej prezentujemy szczegółowe statystyki z meczu w Białymstoku. Zapraszamy także do wystawiania ocen piłkarzom Legii.

fot. InStat / Ekstraklasa

Szczegółowe statystyki piłkarzy Legii

fot. InStat / Ekstraklasa

Średnie pozycje piłkarzy Legii na boisku

fot. InStat / Ekstraklasa

Przebiegnięty dystans

fot. InStat / Ekstraklasa

źródło: InStat / Ekstraklasa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Prawds - 16.05.2019 / 11:28, *.144.162

Sorry ale taki mamy klimat 6 dobrych grajków reszta przeciętna ligowa.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.