REKLAMA

Nabór do sekcji rugby

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Sekcja rugby Legii Warszawa zaprasza na trening naborowy chłopców z roczników 2002-2003 (junior) oraz 2004-2005 (kadet). Zajęcia odbędą się w piątek, 25 maja na bocznym boisku przy Łazienkowskiej 3 o godzinie 20:00.

fot. Legia Rugby


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
idoL - 23.08.2019 / 23:19, *.vectranet.pl

rugby pubły przepycjanka rugby pubły przepycjanka rugby pubły przepycjanka rugby pubły przepycjanka rugby pubły przepycjanka rugby pubły przepycjanka xxxl

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.