2019-05-14 | kursy - fot.
REKLAMA

Bukmacherzy

Środa zadecyduje o tytule?

Woytek

Na dwie kolejki przed końcem sezonu faworytem to zdobycia mistrzostwa jest Piast Gliwice. Bukmacherzy Fortuny tytuł dla gliwiczan szacują po kursie 1,6, a kurs końcowy tryumf Legii to 2,25. Legioniści pozostają faworytami meczu z Jagiellonią, choć w końcówkach ostatnich dwóch sezonów spotkania w Białymstoku kończyły się bezbramkowymi remisami. Kurs na wygraną Legii to 2,2, a na zwycięstwo Jagiellonii 3,3.

Nie ma się co oszukiwać: Legia oprócz wygranej w Białymstoku musi liczyć na stratę punktów przez Piast w Szczecinie. Tymczasem bukmacherzy uważają, że Piast spokojnie wygra z Pogonią - kurs 1,78. Jeżeli przed ostatnią kolejką "Wojskowi" nie wrócą na fotel lidera, to Lech raczej nie przeszkodzi im w ostatniej kolejce.

Legia wygra + Piast nie wygra? - wierzysz? Kurs 4,50!


Ostatnie mecze Legii z Jagiellonią:
03.04.2019 - Legia 3-0 Jagiellonia
26.10.2018 - Jagiellonia 1-1 Legia
06.05.2018 - Jagiellonia 0-0 Legia
27.02.2018 - Legia 0-2 Jagiellonia
24.09.2017 - Jagiellonia 1-0 Legia
21.05.2017 - Jagiellonia 0-0 Legia

Kursy na 36. kolejkę
fot.

Sprawdź nową ofertę Fortuny - głównego sponsora Legii!


Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (59)

+dodaj komentarz
jano - 15.05.2019 / 22:20, *.tpnet.pl

WIETESKA CO REZERWY !!!!!FRAJERZY ROKU!!! LEGIA WARSZAWA!!!!

odpowiedz
1234nh - 15.05.2019 / 22:20, *.tpnet.pl

Koniec marzeń na mistrza .... Legia nie stety legła koniec może upokorzeń czas na zmiany ....

odpowiedz
Www - 15.05.2019 / 22:16, *.t-mobile.pl

Trzymanie fina na boisku to jawny sabotaż!!! Vuko trener na lata hahaha

odpowiedz
:D - 15.05.2019 / 22:08, *.orange.pl

Przecież to sabotaż nie mecz. Więcej agresji jest na sparingach a tu mecz o mistrzostwo hahaha Przyznajcie sie że nie macie k... na wypłaty i tyle. Miodek myśli że w PE coś osiągnie haha zapomnij. MECZ PRZEHANDLOWANY !

odpowiedz
Haha - 15.05.2019 / 22:07, *.centertel.pl

STS-Fortuna 1 :0 tego ustawionego meczu to nawet najstarsi hazardzisci już oglądać nie mogą tak widać jak ustawiona jest ta cała śmieszna liga!

odpowiedz
KowaL - 15.05.2019 / 21:48, *.vectranet.pl

Hańby i upokorzeń ciąg dalszy ale ci co pójdą na Lubin przykładają rękę do obecnego stanu i nabijają kieszeń pudlowi

odpowiedz
ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ - 15.05.2019 / 22:10, *.centertel.pl

100%poparcia
Pusty stadion przez jakiś czas i pudel się zastanowi

odpowiedz
Zniesmaczony - 15.05.2019 / 21:45, *.amazonaws.com

Gdy Piast nie może,to Legia pomoże....

odpowiedz
wawa fan - 15.05.2019 / 21:30, *.vectranet.pl

Spoko puchary mamy. San Marina, Andory i inne potęgi na drodze!
Vuko i 34 składu WON !!!
Od kilku lat Legia nie ma taktyki, nie ma pomysłu na grę. Wszędzie indziej można tylko tutaj nie. Wstyd !!!

odpowiedz
Darks - 15.05.2019 / 21:25, *.orange.pl

Ale Vuko skład wystawił. Medeirosa w ogóle nie ma, chyba nie chce wygrać. Zobaczymy jaki z niego jest trener od nowego sezonu. Jak na razie to tylko dużo mów i, a zero taktyki.

odpowiedz
gazza - 15.05.2019 / 21:22, *.inetia.pl

Ale jak pisałem dwa dni temu że piłkarze grają przeciwko trenerowi i kibicom to nikt nie wierzył ! No braaawooo

odpowiedz
Ja - 15.05.2019 / 21:17, *.t-mobile.pl

Nie ma Medeirosa nie ma z miany w 30 min i nie bedzie w przerwie ...

odpowiedz
KowaL - 15.05.2019 / 21:15, *.vectranet.pl

Skoro dopiero teraz maja mieć wypłacane premie za mistrzostwo w zeszłym sezonie to kopaczyki lachę położyły, Szymański to szczyl niedorobiony, Cafu pajac z Copacabany itd. Przyszły sezon to walka o utrzymanie z pinokiem wuefista na ławce trenerskiej

odpowiedz
Fan - 15.05.2019 / 21:10, *.cyfrowypolsat.pl

Te tumany wszystko robią żeby nie zdobyć mistrzostwa

odpowiedz
1234nh - 15.05.2019 / 21:03, *.tpnet.pl

I po mistrzu .... BRAWO ....... MAC ...Sklad tragedia .... kim tu grać ??? Tragedia....

odpowiedz
Kibic - 15.05.2019 / 19:36, *.t-mobile.pl

ja pie...le...co za skład...

odpowiedz
Andrzej - 15.05.2019 / 18:51, *.plus.pl

Majecki - Stolarski, Jędrzejczyk, Wieteska, Hlousek - Cafu, Antolić - Vesović, Szymański, Nagy - Hamalainen.

odpowiedz
Tagi - 15.05.2019 / 16:23, *.vectranet.pl

Legia wygrywa , cracovia wygrywa , pogoń przynajmniej remisuje i Legia ma Mistrza :)
"tylko" tyle :)

odpowiedz
Qutaz - 15.05.2019 / 21:20, *.tpnet.pl

@Tagi: ciebie chyba poj.... albo sie wcale nie znasz na piłce....

odpowiedz
Kedar1985 - 15.05.2019 / 08:27, *.orange.pl

Zadajmy sobie jedno pytanie. Czy za całokształt sezonu zasługuje drużyna zdobycie tytułu Mistrzostwa Polski? Czy kolejny tytuł znowu nie zamydli oczu zarządowi, kierownictwu a także Nam samym, że tak na prawdę nie jesteśmy tacy super i wspaniali?

odpowiedz
M@c - 15.05.2019 / 08:48, *.chello.pl

@Kedar1985: A kto zasługuje w tej lidze na tytuł? Nikt...

odpowiedz
M@c - 15.05.2019 / 08:24, *.chello.pl

W mediach pisali o 30 mln złotych deficytu w tym roku. Jeżeli udałoby się zdobyć mistrzostwo, to ten deficyt mógłby wzrosnąć, bo byłaby potrzeba wypłacenia piłkarzom premii za tytuł.

odpowiedz
jacq - 15.05.2019 / 17:33, *.tpnet.pl

@M@c: No tak,ale za mistrzostwo dostaje się chyba też jakąś kasę?

odpowiedz
Sebo(L) - 15.05.2019 / 08:20, *.vectranet.pl

Nie ma co się łudzić. Przy obecnej grze Legii wygrana w Białymstoku graniczyć będzie niemal z cudem. Oby nie skończyło się na tęgim laniu jak z Wisłą Kraków,bo Jaga u siebie grać jednak potrafi. Tytuł został pogrzebany w dwóch ostatnich kolejkach. Trzeba było zdobyć komplet punktów i do Białegostoku jechać już jak na wycieczkę.

odpowiedz
M@c - 15.05.2019 / 08:14, *.chello.pl

Brechtam się z tych lamusów ze Szczecina i Poznania, którzy mienią się kibicami swoich klubów, a na FB domagają się od swoich piłkarzy porażek, żeby tylko Legia nie zdobyła tytułu. Mają chyba jakiś kompleks Warszawy :) Nie pamiętam, żebym kiedykolwiek chciał, aby Legia celowo przegrała jakiś mecz. Mam nadzieję, że piłkarze traktują jednak sport poważnie i nie powtórzy się sytuacja 1:5 Górnika. Swoją drogą z przykrością muszę stwierdzić, że moja wiara w zwycięstwo w Białymstoku jest mała.

odpowiedz
Kedar1985 - 15.05.2019 / 08:30, *.orange.pl

@M@c:

Smuci mnie to, że w Szczecinie zrobił sie taki nastrój anty Legia. Oczywiście stara gwardia jeszcze szanuje dawną zgodę ale ta nowa fala... ehhhh

odpowiedz
Bubu - 15.05.2019 / 09:15, *.vectranet.pl

@M@c: Ale pracowac juz nie maja kompleksow ,nie zatrudnisc nie placic wypier,,,c na zbity pysk

odpowiedz
Gocław - 15.05.2019 / 16:39, *.chello.pl

@Kedar1985:
Byłem za Legią w Szczecinie 8 razy i cały czas lekko sympatyzuje z Pogonią.

Uwierz Kedar1985, że nawet w szczycie naszej obopólnej sympatii, z sektora wzdłuż boiska było "jechane" z Legią od najgorszych. Nigdy nie było tak, że nas lubił cały Szczecin. bez wyjątku.

odpowiedz
Lagor - 15.05.2019 / 08:13, *.tpnet.pl

Kur.... kibic nie powinien miec rozumu bo ten podpowiada jaki mistrz? Licencja ledwo przyznana. Legia jako jeden z nielicznych klubow dostal nadzor finansowy a tu trzeba by premie wyplacic. Co roku zjezdzamy coraz nizej ale miodek kupil sobie zylete na ktorej zamiast spiewac stoja w kolejce po piwo. Jakie to modern sie robi... syf

odpowiedz
mrsn - 15.05.2019 / 07:52, *.orange.pl

Mi się wydaje że Miodek nie chce tego tytułu. A łatwiej mu będzie awansować do PE i być może się troche odkuje finansowo. Dlatego też został podpisany kontrakt 3 kolejki przed zakończeniem sezonu z Aco. Ale to tylko domysły :D

odpowiedz
kowaL - 14.05.2019 / 23:53, *.vectranet.pl

Jutro pogrom białorusinów i pogrom hanysów, Legia Pogoń!!! Naprzód!!!

odpowiedz
matus007 - 14.05.2019 / 23:09, *.play-internet.pl

z Nami może być różnie,ale coś czuje że Piast jutro remis 7 meczy nie wygrają?

odpowiedz
Laguna - 14.05.2019 / 22:41, *.vectranet.pl

Jagiellonia, Piast i Pogoń założyli Spółdzielnie! Piast Mistrzem Polski!

odpowiedz
Rado - 14.05.2019 / 22:29, *.supermedia.pl

O tytule to zdecydował przegrany mecz z Piastem, ale patrząc głębiej, to był tylko gwóźdź do trumny. Stanie się to, co w końcu musiało się stać i tym razem się nie uda, to co udało się rok i 2 lata temu, czyli wymęczone mistrzostwo w ostatniej kolejce.

odpowiedz
POZIOM LEGII I JAKOŚĆ JEJ PIŁKARZY - NIE PRZYSTOI RANDZE - MISTRZA POLSKI - 14.05.2019 / 22:15, *.206.18

POLSKA LIGA JEST TAK SŁABA , ŻE KAŻDY MOŻE WYGRAĆ Z KAŻDYM I TAK SAMO PRZEGRAĆ - I TYLKO TO JESZCZE RATUJĘ LEGIE PRZED STRATĄ SZANS NA MISTRZOSTWO POLSKI .

LEGIA TO POWINNA DOKONAĆ TAKICH TRANSFERÓW , POPRZEZ KTÓRE JEJ POZIOM MIAŻDZYŁBY TĄ CIENIUTKĄ LIGĘ , CO NIE JEST JAKIMŚ MEGA WYCZYNEM . KWESTIA TYLKO ZAINWESTOWANIA ODPOWIEDNICH PIENIĘDZY NA ODPOWIEDNICH ZAWODNIKÓW , A POZBYCIE SIĘ ŚREDNIAKÓW LIGOWYCH , NIESTETY PRZY TYM ZAŁOŻENIU TO LEGII MOŻE NA DZIŚ ZOSTAŁOBY Z 5 ZAWODNIKÓW - NO ALE NIESTETY TAKI MAMY WŁAŚNIE DZISIAJ POZIOM LEGII.

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn - 14.05.2019 / 22:12, *.186.69

To niedziela zadecydowała o tytule.

odpowiedz
Lukasz323 - 14.05.2019 / 21:36, *.plus.pl

Witam ,ja wierze ze jutro jednak 3 punkty a Pogon pokaze klase.A co do ostatniej kolejki to jesli pilkarze amici maja jaja i chca sie nazywac pilkarzami to powinni zagrac na 100%.Tak sie zastanawiam czy punkt z Pogonia nie przesadzi o koronie
TAK UWAZAM 22 LATA ZA(L) a pisze z terenu rywali o tytuł .Tak wiec Legio po trzy punkty po tytuł marsz,pozdrawiam do zobaczenia pod kolumna Zygmunta

odpowiedz
Hiszpan - 14.05.2019 / 21:27, *.play-internet.pl

Chciałbym się mylić ale jutro 1:1 w Białymstoku i 1:2 dla Piasta w Szczecinie.

odpowiedz
EdiSolo - 14.05.2019 / 21:16, *.plus.pl

Środa zadecyduje o tytule ???? chyba o braku tytułu.

odpowiedz
Sawo - 14.05.2019 / 20:29, *.cyfrowypolsat.pl

Po meczu z piastem peklo mi serce ale dalej wierzylem bo jednak wszystki bylo w naszych nogach. Niestety ale po remisie z pogonia zrozumialem ze mistrzostwo w tym sezonie jest nie dla nas. Nie ma najmniejszych szans przy kontuzji Martinsa na zwyciestwo na bialorusi a podejzewam ze piast spokojnie wygra w szczecinie. Jutro Legia definitywnie pozegna sie marzeniami.

odpowiedz
Bubu - 14.05.2019 / 20:12, *.t-mobile.pl

MP ,to chyba tylko nam na nim zależy

odpowiedz
Szymon - 14.05.2019 / 20:08, *.co.uk

Legia wygra+Piast nie wygra wierzysz?Jak nie wierzysz to nie jestes Legionista!

odpowiedz
Gienek - 14.05.2019 / 20:05, *.vectranet.pl

Szczerze to mam to w doooopie czy Legia zdobędzie mistrza. Może nawet lepiej jeśli nie zdobędzie to wówczas może zajdą jakieś głębsze zmiany, bo jeśli znowu zdobędzie mistrza w ostatniej kolejce to kolejny sezon będzie pudrowanie gooowna, bo przecież zdobyliśmy mistrza.

odpowiedz
Mdread@hotmail.co.uk - 15.05.2019 / 16:16, *.virginm.net

@Gienek: ale z ciebie kibic skoro nie chcesz mistrza. Jednyn slowem zenua

odpowiedz
Grucha - 14.05.2019 / 19:47, *.chello.pl

Jaga Legia jedyneczka, Pogoń Piast dwojeczka i poszło 10 kafli. Kto gra grubo wygrać musi.

odpowiedz
Grchw - 14.05.2019 / 20:09, *.play-internet.pl

@Grucha: chyba 10 złotych. Ale i tego szkoda przegrać...

odpowiedz
R - 14.05.2019 / 20:27, *.chello.pl

Chyba za 10 kilo gruszek

odpowiedz
Bucha - 14.05.2019 / 20:51, *.as9105.com

@Grucha: chyba kafli ale chodnikowych

odpowiedz
Darek - 14.05.2019 / 19:46, *.t-ipconnect.de

Pisalem to juz wczesniej ze mistrzostwo Polski rozstrzygnie sie jutro.W ostatniej kolejce amika nie bedzie umirac za Legie.Wrecz przeciwnie sama sie wypnie byle tylko Legia nie zdobyla mistrzostwa.
Ile mozna zdobywac tytulow na farcie?Wiadome bylo ze kiedyś to pier...nie.Budzet z roku na rok przejadany.Pilkarze w Legii z roku na rok coraz slabsi.Mamy to na co zapracowal prezez a co bylo widoczne golym okiem.Ze jest zle i syf.W koncu to je.blo.Kiedys musialo.Wszystko jest do czasu.

odpowiedz
Czarnowidz - 14.05.2019 / 19:22, *.tpnet.pl

Jutro niestety definitywnie tracimy szansę na MP. Piast wygra i nie ma się co łudzić że będzie inaczej poza tym my też może co najwyżej remis ugramy. To będzie najgorszy sezon od 9 lat bez żadnego pucharu z kompromitacją w eliminacjach LM i LE, odpadnięciem w PP z klubem z 1 ligi i wieloma porażkami tymi wysokimi po 1:4 z Wisłą P. i 4:0 z Wisłą K. oraz klubami które długo nie potrafiły z nami wygrać albo przełamywały swoje kiepskie wyniki w meczach z nami. Ale ile sezonów można było liczyć na farta wiadomo było że wiecznie go mieć nie będziemy.

odpowiedz
legia - 14.05.2019 / 21:11, *.centertel.pl

@Czarnowidz: No przestan, jak mozesz tak mowic w ogole ? Przeciez dla nas liczy sie tylko mistrzostwo :((

odpowiedz
Oni - 14.05.2019 / 19:13, *.centertel.pl

Pewniak na jage. Nasi zawodnicy to frajerzy.

odpowiedz
wawa fan - 14.05.2019 / 18:53, *.vectranet.pl

Sprawa już jest oczywista. Cała liga zagra by Legia tytułu nie obroniła. A Legia jako najwięksi frajerzy w lidze pojadą do ruskich i przegrają. Piast oklepie śledzie i po zabawie!

odpowiedz
Bear - 14.05.2019 / 19:52, *.orange.pl

@wawa fan:
Śledzie to w Gdyni frajerze.

odpowiedz
areq - 14.05.2019 / 20:59, *.host-nowanet.pl

@wawa fan: paprykarza chyba:)

odpowiedz
Ponti - 14.05.2019 / 21:22, *.chello.pl

@wawa fan:Nie prowokuj ! Zmykaj na swoja strone

odpowiedz
jajko - 15.05.2019 / 13:20, *.net.pl

powiem tak w tym sezonie mistrza bedzie miała Legia


mieszam w lodzi ale serce bije za Legią

odpowiedz
Szlachta Gliwic - 15.05.2019 / 17:44, *.plus.pl

@jajko: może i będzie miała, ale znowu na farcie.

odpowiedz