fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Wieteska: To był mój błąd

Wiśnia, Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

- Staraliśmy się grać tak jak zakładaliśmy sobie na odprawie przedmeczowej. Na początku przeważała Jagiellonia, a potem głupio stracona bramka... To był mój błąd, nie porozumiałem się z Radkiem, w ostatnim momencie usłyszałem jego głos. Wtedy nie miałem już jak zmienić decyzji, poszedłem na wślizgu i niefortunnie skierowałem piłkę do bramki. Zdaję sobie sprawę, że ten gol mógł zaważyć o losach mistrzostwa Polski, ale muszę to przyjąć na klatę i z podniesioną głową, widocznie tak musiało być.

- Mamy jeszcze jeden mecz i dwa punkty starty do Piasta, wszystko może się zdarzyć, ale jeżeli nie zdobędziemy tytułu to na pewno nie dlatego, że przegraliśmy z Jagiellonią. Mogliśmy wcześniej odskoczyć rywalom i nie tracić głupio punktów. Dajemy z siebie wszystko na boisku, mieliśmy wiele okazji, aby jako lider mieć większą przewagę nad innymi. Niestety,wi po raz kolejny sami robimy sobie smród – powiedział po przegranym meczu z Jagiellonią Białystok Mateusz Wieteska.

- W drużynie mamy wielu zawodników, którzy potrafią odmienić losy spotkania, nie zawsze jednak nam się to udaje. Co roku musimy gonić w tabeli i nie zawsze wtedy uśmiecha się do nas szczęście. Trener miał taki plan na mecz, staraliśmy się go realizować w 100%.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (42)

+dodaj komentarz
widocznie - 17.05.2019 / 06:21, *.chello.pl

Wieteska powiem Ci tak i "weź to na klatę". Wyp... z Legii nieudaczniku zakichany!!! I nigdy nie wracaj!

odpowiedz
widocznie tak musiało być. - 16.05.2019 / 23:52, *.tpnet.pl

widocznie tak musiało być.
o zesz ale ambitny gość, niech wraca do Kurnika.

odpowiedz
ŻRDW - 16.05.2019 / 20:46, *.icpnet.pl

Dobrze że zdaje sobie sprawę jaki wślizg zajechać pod lade jak łeb maska mu na ryj się suneła pół roku w masce lata gwiazda wieczoru

odpowiedz
bronek49 - 16.05.2019 / 19:15, *.chello.pl

Mateusz szkoda ale nie takim pilkarzą to się zdarza wierzymy w ciebie

odpowiedz
smok - 16.05.2019 / 18:26, *.vectranet.pl

pewnie Vuko go zmusił do przyznania się do winy. jak Vuko wyleci to Wieteska odwoła zeznania.

odpowiedz
(LW) - 16.05.2019 / 12:18, *.chello.pl

Za kare niech odda maske :)

odpowiedz
aaa - 16.05.2019 / 11:23, *.orange.pl

co on był u fryzjera ?

odpowiedz
Jadzia - 16.05.2019 / 10:25, *.com.pl

A gdzie choćby głupie "przepraszam kibiców" ?

odpowiedz
LG - 16.05.2019 / 10:25, *.chello.pl

Może czas, aby resortowe dziecko podało się do dymisji? Chociaż nie wiem, czy nie jest za późno.

odpowiedz
Wolfik - 16.05.2019 / 10:22, *.mm.pl

Jak się nie jest w rytmie meczowym, to i wyczucia brak.
Ja i tak wolę Mateusza w parze z Jędzą niż elektrycznego Remy'ego.

odpowiedz
Roma - 16.05.2019 / 10:19, *.plus.pl

Był to duży błąd. Ale mecz to przegraliśmy przez mega-pudła Nagy'a i Hamalainena. O taktyce i decyzjach personalnych trenera nie wspomnę.

odpowiedz
xman - 16.05.2019 / 10:15, *.play-internet.pl

Jak on na to wpadł, że to był jego błąd ? Żesz qrwa żenada !!!

odpowiedz
Gienek - 16.05.2019 / 10:08, *.netfala.pl

Trudno... Jak kiedyś Jop Wiśle, tak teraz Wieteska Legii zrobił kuku. Jednak mistrzostwa nie traci się ani nie zdobywa jednym meczem. Frajersko potracone punkty w poprzednich meczach teraz wychodzą i krzyczą: Legio dlaczego nas nie zdobyłaś??? ;-)

odpowiedz
Zioło Bielsko - 16.05.2019 / 10:00, *.tpnet.pl

Szkoda gadać wy gówno gracie wypier...lac z Naszej Ukochanej LEGIUNI

odpowiedz
olew - 16.05.2019 / 09:35, *.vectranet.pl

No głupio się grajek zachował , przedtem i potem grał dobrze.Bym go lansował na lidera obrony. Vuko przegrał ten mecz składem ( Hamalainen ?! Hlousek, brak napastnika). Ale ten sezon chyba musiał być tak kiepski, zmęczenie materiału... Póki co mamy kilku dobrych grajków ( w tym młodego świetnego bramkarza), dobrego właściciela, dobry doping i spokojne lato na budowanie nowej drużyny. Chyba nie mamy trenera, ale to u nas jakby tradycja.

odpowiedz
Wolfik - 16.05.2019 / 10:18, *.mm.pl

@olew: Ot i prawda. Bez dyrygenta to i muzycy opery wiedeńskiej fałszują.

odpowiedz
LWGZ - 16.05.2019 / 09:28, *.tpnet.pl

Po pierwsze to byl blad ktory kosztuje mistrzostwo a po drugie obroncy wybijaja pilke na aut lub rzut rozny byle od swojej bramki a po trzecie to nie byla taka pilka zeby ja skierowac do wlasnej bramki a po czwarte to nie byl fart !!!!

odpowiedz
To nie wina Wieteski że mistrzostwa nie będzie - 16.05.2019 / 10:43, *.tpnet.pl

@LWGZ: A nie uważasz że mistrzostwa nie przegrywa się jednym golem i że takie błędy się zdarzają każdemu?

odpowiedz
Loczek Właściciel - 16.05.2019 / 09:01, *.plus.pl

Mateusz bez napinki chciałbym pogratulować ci pięknej bramki na wagę Mistrzostwa Polski ! Tak trzymać !

odpowiedz
Jacek - 16.05.2019 / 08:26, *.centertel.pl

Dlugo czekalismy na gola Wieteski i w koncu doczekalismy sie. Co prawda nie z glowy i nie w bramke rywala, ale za to bez glowy i w bramke Legii. Takim sposobem mistrza nie zdobedziemy.

odpowiedz
Sputnik 44 - 16.05.2019 / 08:46, *.t-mobile.pl

@Jacek: za to bez przyjęcia i nie do obrony!

odpowiedz
Pewne info - 16.05.2019 / 08:10, *.lsas.aero

Nie możemy mieć pretensji do chłopaka za ten strzał do Naszej bramki
Znane są przyczyny tego zdarzenia ....
Zsunęła mu się maska na oczy.... :)

odpowiedz
Kiwi - 16.05.2019 / 07:37, *.play-internet.pl

Błąd to zrobił Vuko wystawiając ciebie w składzie powinien zagrać Remy

odpowiedz
Marcin - 16.05.2019 / 06:10, *.chello.pl

Wieteska i Szymański to nasze gwiazdy i szansa na duże Hasiwo, więc się od nich odwalcie! To nic, że jeden gra jeden dobry mecz na rundę, a szczena przewraca się o własne nogi! Miodek ich sprzeda za gruby szmal. To jest miszcz, który ma plan na ten klub. Dorzuć im jeszcze w pakiecie Vuko i Rado parę zabójczych bliźniaków! Może w Turcji ich kupią, tak jak Pazdana. A no tak on odszedł za darmo. To nic wymyślisz nowy długofalowy plan. W tym jesteś miszcz!

odpowiedz
DzyndzeL - 16.05.2019 / 08:03, *.plus.pl

@Marcin: A kto kupi tych leszczy, przecież to kompletne drewniaki. Pogonić gdzie do IV ligi a i tam nie będą najlepsi.

odpowiedz
Loczek z kroczek - 16.05.2019 / 11:51, *.t-mobile.pl

@DzyndzeL: Chodzę na IV ligę i jestem pewien, że nie będą najlepsi.

odpowiedz
Marcin - 16.05.2019 / 06:03, *.chello.pl

Mateusz jesteś najlepszy, nie martw się! Takie rzeczy się zdarzają, tylko czemu kurczę zawsze Tobie? Zejdź mi z oczu kelnerze w masce!

odpowiedz
Leon - 16.05.2019 / 05:30, *.net.pl

Słaby piłkarz zawsze zamieszany w stratę bramki a dziś dodatkowo samobój, pogonić z powrotem do Zabrza.

odpowiedz
EdiSolo - 16.05.2019 / 05:22, *.plus.pl

"" ale muszę to przyjąć na klatę i z podniesioną głową""
Szlag człowieka może trafić jak się czyta takie brednie, chłopie czy Ty słyszysz to co mówisz?. Powinieneś spieprzać z Legii z opuszczoną głową i podkulonym ogonem.
""widocznie tak musiało być."" NIE... tak nie musiało być gdybyś był profesjonalistą a nie byle kopaczem.

odpowiedz
SEBO(L) - 16.05.2019 / 05:20, *.chello.pl

Jeśli się biegnie na wprost bramki i decyduje na wślizg lub wystawia nogę do piłki,trzeba mieć świadomość konsekwencji. Lub wyobraźnię.

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 16.05.2019 / 00:57, *.2.56

Przegrany mecz to nie wina (tylko) Wieteski ale całego zespołu
Ja tam walki i ognia nie widziałem przez 80% czasu
A to co prezentował Antolic, Szymi, tym razem tez Hama to woła o pomstę do nieba

Przegrany Mistrz będzie za to zasługa tylko jednego zawodnika- prezesa łysego inaczej!!!!

odpowiedz
Pacho - 16.05.2019 / 08:08, *.2.56

@wwwojtecky (L): mam te same odczucia. Antolic spowalniał każda kontrę która była do wyprowadzenia. Szymi ok starał się ale techniki mu brakuje. Głupie straty, brak dobrych przyjec piłki, nieprzemyślane i niedokładne podania. Hama - to jeden z najgorszych jego meczów. Ale z 2 strony nie dostawał piłek. Veso - kiepsko. Wieteski nie komentuje. Najlepsi w tym meczu dla mnie to Nagy oraz Majecki. Carlitos nic nie wniósł. Lepsza zmiana Niezgody.

odpowiedz
zaba285 - 16.05.2019 / 00:55, *.lukman.pl

skoro bierzesz na klatę, to podaj się do dymisji... :D następnie znajdź klub w jakiejś niższej klasie rozgrywkowej.
jedyne co niestety pozostaje to się pośmiać. w jednym ma rację, to nie ten samobój decydował o tym, że na kolejkę przed końcem jesteśmy w takiej sytuacji.. wiele szans spier...liście i wiele razy braliście już to na klatę

odpowiedz
Szymon - 16.05.2019 / 00:33, *.as13285.net

Wietes to zes samoboja pier...lna gratulacje chlopie bramka stadiony swiata

odpowiedz
Jeronimo - 16.05.2019 / 00:31, *.centertel.pl

Mateusz głowa do góry bramki na wyjeździe liczą się podwójnie

odpowiedz
Ogóreska - 16.05.2019 / 00:21, *.t-mobile.pl

Życzę Ci takich brameczek i po nich chodzenia z podniesioną głową poza drużyną Legii.

odpowiedz
oLaf - 16.05.2019 / 00:06, *.vectranet.pl

no niefart, trudno gościa winić.... chociaż szkoda, że w Górniku facet strzelał bramki... a tu... samobój.

Podobnie Carlitos - w Wiśle strzelał masę bramek + asysty a w Legii słabo.. wszyscy ci przyjezdni na rogatkach W-wy zostawiają chęć do gry....

odpowiedz
żelisław - 16.05.2019 / 00:02, *.209.46

Co to znaczy że bierze na klatę ? Niech mi ktoś wytłumaczy ten zwrot bo kompletnie tego nie rozumiem.Każdy gracz co spierniczy mecz mówi że bierze na klatę ale nie ma żadnych konsekwencji.Jak w robocie coś zawalę to nie mówię szefowi że biorę to na klatę tylko dostaję po premii albo muszę coś odrobić

odpowiedz
zaba285 - 16.05.2019 / 00:57, *.lukman.pl

@żelisław: no bierze se na klatę kilkadziesiąt tysi za miesiąc i zadowolony. zresztą prezes przecież też zadowolony z jego gry w tym meczu...

odpowiedz
Don Vito - 16.05.2019 / 01:02, *.centertel.pl

@żelisław: może to oznacza,że będzie oddawał hajs? Przed sezonem 100pln postawiłem na mistrza...
A tak wogóle dlaczego gra w masce?

odpowiedz
EdiSolo - 16.05.2019 / 05:29, *.plus.pl

@żelisław: ""Co to znaczy że bierze na klatę ?""
Też chciałbym to wiedzieć, wydaje mi się że u Wieteski branie na klatę jest mniej bolesne niż branie na łeb.
Pozdrawiam żelisław

odpowiedz
DzyndzeL - 15.05.2019 / 23:57, *.chello.pl

Wyjazd z Legii dziadygo. I zabierz ze sobą jeszcze tego ogóra Szymańczaka.

odpowiedz