fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Szymański: Zabrakło nam szczęścia

Wiśnia i Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

- Smutek jest, bo wiemy, że został tylko jeden mecz. Nie wszystko zależy od nas. Damy z siebie wszystko i zostawimy na boisku wiele zdrowia. W głowach jednak będzie, że musimy patrzeć na spotkanie Piasta z Lechem. Wychodzimy jednak z szatni z podniesioną głową, bo nie przegraliśmy mistrzostwa dzisiaj, ale już wcześniej. Nie było dzisiaj szczęścia. Myślę jednak, że gdybyśmy szybciej strzelili bramkę, to mecz byłby jeszcze do końca otwarty.

- Na każdej pozycji, gdzie będę grał, to dam z siebie wszystko. Dzisiaj musiałem zagrać trochę bardziej w defensywie. Dawałem z siebie wszystko. Dostosowałem się do założeń trenera. Z moim zdrowiem wszystko w porządku. To już nie pierwszy raz, kiedy piłkarze drużyny przeciwnej grają bardzo ostro. Byłem jednak na to przygotowany.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (36)

+dodaj komentarz
L - 18.05.2019 / 10:56, *.mm.pl

Nie szczęścia tylko umiejętności min. tobie

odpowiedz
bronek49 - 16.05.2019 / 19:11, *.chello.pl

Szymański przestań gadać bzdury jesteś w każdym meczu jednym z nasłabszych zawodników nie umiesz po prostu nic wyjeżdzaj z Legii jak najszybciej ,tylko kto ciebie kupi

odpowiedz
Raf - 16.05.2019 / 12:36, *.play-internet.pl

Brakuje Wam umiejętności i jaj. Nie dorosliscie mentalnie do mistrzostwa patalachy!!!

odpowiedz
janusz - 16.05.2019 / 11:57, *.centertel.pl

jestes cienki i tyle, powinienes sie ogrywac po 20min/mecz a byc moze za rok cos pokazesz

odpowiedz
skandaloza - 16.05.2019 / 11:52, *.tpnet.pl

gnoju małolacie zamilcz
popatrz na siebie - co ty grasz?!

odpowiedz
oLaf - 16.05.2019 / 11:12, *.vectranet.pl

Szymański walczy, w środku boiska dużó biega, odbiera piłki etc. ale jego strzały to TRAGEDIA!!! Człowieku zrób coś z tym, nie może każdy strzał lecieć 3 metry obok bramki!!!!

odpowiedz
ochotka;-) - 16.05.2019 / 11:01, *.214.242

Jakiego szczęscia??? w 36 kolejkach szczęscia wam brakuje!!!!umiejętności .... Jak mozna z takim budzetem w takiej śmiesznej lidze nie zdobyc majstra??!?!?!

Oddać pieniadze piłkarzyki pajacyki !!!1

odpowiedz
Kicek_ - 16.05.2019 / 10:57, *.223.12

"Wychodzimy z szatni z podniesioną głową bo mistrzostwa nie przegraliśmy dziś tylko wcześniej" Co za samozaoranie. Jaka gra taki komentarz :)))

odpowiedz
Redi - 16.05.2019 / 11:41, *.centertel.pl

@Kicek_: trzy razy przeczytałem to co powiedział bo nie wierzyłem w to co czytam hahahahah.

odpowiedz
L - 16.05.2019 / 10:40, *.tpnet.pl

Gościu byłeś najsłabszy na boisku. Może i powalczyłeś troche ale gdybyś podawał celnie to byś nie musiał ciągle naprawiać swoich błędów. Byłeś przygotowany na ostrą grę? I jak na nią odpowiedziałeś? Wywiady z szymańskim to jest zawsze typowa piłkarska gadka: " Zabrakło szczęścia" , "Damy z siebie wszystko" . Obrażasz mnie i innych kibiców taką gadką bo za tymi słowami nie idą czyny. Proponuje więcej instagrama i innych internetowych gówien, to ci pomoże dać z siebie wszystko. Temu chłopakowi brakuje pokory i nie mówie tego jako jakis stary mędrzęc bo jestem tylko dwa lata starszy od niego.

odpowiedz
kibic 67 - 16.05.2019 / 10:22, *.t-mobile.pl

SZYMI,ZA SZYBKO ZASZUMIALA CI SODOWECZKA W GLOWCE,TO JESZCZE NIE TWOIJA PORA.JEST DO CIEBIE PROSBA ZOSTAW TY W SPOKOIJU EGZEKWOWANIE RZUTOW WOLNYCH,I RZUTOW ROZNYCH.MOZE POMYSL O SWOIJEJ POSTURZE,TY SIE ODBIJASZ OD ZAWODNIKOW JAK PILECZKA PIMPONGOWA.

odpowiedz
olew - 16.05.2019 / 09:46, *.vectranet.pl

Grajek rzeczywiście heroicznie i dość skutecznie odbierał piłkę , ale on powinien grać bardziej do przodu, więcej kiwać , więcej strzelać, a po tych odbiorach i bieganinie nie miał pary. Pewnie będzie sprzedany, taki nas biednych los. Sezon bardzo słaby, ale będziemy wicemistrzem. Inni w naszej lidze w słabych sezonach bronią się przed spadkiem. My corocznie od kilkunastu lat walczymy o mistrza ( i kilka razy go mięliśmy) . Trzeba wygrać z Lubinem, podziękować grajkom i pogratulować Piastowi, nie wierzyłem , że wytrzymają , ale okazali się zawzięci i nieźle grali .

odpowiedz
HOL - 16.05.2019 / 09:46, *.virginm.net

Umiejętności Wam zabrakło, jesteście po prostu słabi. Za słabi na grę w Legii.

odpowiedz
Gienek - 16.05.2019 / 09:42, *.netfala.pl

Umiejętności wam zabrakło a nie szczęścia. Ostatnie 3 mecze - 1 gol i 1 punkt. To chyba nie brak szczęścia...

odpowiedz
Jan - 16.05.2019 / 09:42, *.plus.pl

Nie rozumie co on piep... "Jakbyś strzelili bramke szybciej" jak żadnej nie strzelili? Jak można wychodzić z podniesioną głową po takiej grze? Co oni im dają

odpowiedz
bubba - 16.05.2019 / 09:35, *.hawetelekom.pl

Cały sezon Wam czegoś brakuje, trenera szczęścia, pieniędzy, pogody, boiska dobrego itp. Słabo

odpowiedz
WaW_Pol - 16.05.2019 / 09:34, *.tpnet.pl

Szczęścia to zabrakło Liverpool'owi, a wam zabrakło umiejętności, chęci, trenera, taktyki, defensywy, ofensywy, itp itd. Wszystkiego wam zabrakło, tylko nie szczęścia, szczęście było bo w normalnej lidze już z miesiąc temu było by po mistrzu, a tak wystarczyło strzelić JEDNEGO gola np Pisatowi lub Pogoni u siebie. Wstydu nie macie skórokopy!!!

odpowiedz
janusz - 16.05.2019 / 11:59, *.centertel.pl

@WaW_Pol: w punkt . albo chociaz wygrac z przesłabym lechem, juz nie mowie ze nie maja siły biegac w mega wolnej lidze przez 90min

odpowiedz
Bie(L)any - 16.05.2019 / 09:19, *.lsas.aero

kur... o co kaman... Musieliśmy ten mecz wygrać, a tu Szymański defensywa Cafu w defensywie Antolić w defensywie, obrońca Vesović w pmocy Hama pomocnik w ataku , a nominalni napastnicy na ławie Carlitos, Niezgoda, Radović...
Vuco to wygląda jak sabotaż

odpowiedz
SENIOR - 16.05.2019 / 08:39, *.play-internet.pl

Przez wyssane z palca opinie o wielkim talencie ,uderzyła Ci sodówka .Próbujesz dryblingow, czując się Messim i same straty .Bieganie i ambicja, to za mało.

odpowiedz
Kibol - 16.05.2019 / 08:38, *.chello.pl

Co to znaczy 'jakbysmy szybciej strzelili bramke'? W sensie ta samobojcza?

odpowiedz
danije(L) - 16.05.2019 / 08:34, *.t-mobile.pl

Zabrakło Wam wszystkiego... choć fakt że w tej lidze na farcie można zdobywać mistrzostwo :/

odpowiedz
Giresse - 16.05.2019 / 08:16, *.play-internet.pl

No jest smutek.....bilans Legii patrząc choćby na ostatnie 3 mecze....1 punkt i 1 strzelona bramka.....

odpowiedz
eduardo - 16.05.2019 / 07:43, *.centertel.pl

i jaj

odpowiedz
Arturqwe - 16.05.2019 / 07:39, *.centertel.pl

Nansłabszy na boisku. Jeździec bez głowy. Proszę cie zostaw te wolne i rogi

odpowiedz
Doki - 16.05.2019 / 07:23, *.221.16

Szymański był zdecydowanie najgorszy na boisku, notował praktycznie same straty. Stałe fragmenty jak zwykle beznadziejne...7 mln Euro za Niego brzmi teraz jak żart.

odpowiedz
Marek - 16.05.2019 / 07:19, *.gov.pl

Popatrz na swoje wrzutki dzieciaku, to wystarczy za komentarz do twojej gry. Skończysz jak Mikita bo jesteś niewiele lepszy tylko na razie Cie lansują bo może uda sie sprzedac ale gdyby był chętny to już by cie nie było.

odpowiedz
Obcy - 16.05.2019 / 06:50, *.t-mobile.pl

Szczęście to trzeba mieć do Totolotka. Tutaj potrzebujesz umiejętności, których wam ciągle brakuje. Dodają brak ambicji efekty są widoczne.

odpowiedz
Mario - 16.05.2019 / 06:13, *.timplus.net

Chyba umiejętności, a nie szczęścia.

odpowiedz
Darek - 16.05.2019 / 05:58, *.t-ipconnect.de

Albo sie umie grac w pilke albo sie nie umie.Wy nie umiecie i zarabiacie zdecydowanie za duzo w stosunku do tego co wyprawiacie na boisku.Trzeba was rozgonic na 4 strony swiata bo zaraz pracownicy poczty z wami pojada.
Oczywiście wyciagniecie wnioski z tego meczu prawda?Jak z kazdego jednego.

odpowiedz
EdiSolo - 16.05.2019 / 05:38, *.plus.pl

Zabrakło Wam szczęścia ???? dziecko nie rozśmieszaj mnie, zabrakło Wam HONORU, AMBICJI I UMIEJĘTNOŚCI.

odpowiedz
MJ - 16.05.2019 / 01:54, *.chello.pl

Zdaje sie, ze Magiera zapomniał o Szymańskim w kontekscie u20 i mistrzostwach... talent juz wypalony? Ale, ze az tak?

odpowiedz
do MJ - 16.05.2019 / 02:50, *.vectranet.pl

@MJ: Niestety nie kwalifikuje się do u20 wiekiem

odpowiedz
Hurdur - 16.05.2019 / 05:35, *..

@MJ: Nie zapomniał, tylko zostawił Michniewiczowi do U21

odpowiedz
MJ - 16.05.2019 / 11:44, *.com.pl

@Hurdur: Faktycznie, znalazlełem jakiś wywiad z Bońkiem, że nie będą go degradować w dół

odpowiedz
zaba285 - 16.05.2019 / 01:43, *.lukman.pl

tragedia... byłeś wielkim talentem, stałeś się przeciętniakiem ligowym, ale chyba nawet to za duże słowo... i do tego głupoty straszne gadasz. dziś też dawaliście z siebie wszystko, graliście jakbyście wygrywali, takie było wasze zaangażowanie. poziom okręgówki, nawet tam są czasem ciekawsze mecze..

odpowiedz